Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.

Sena tema


Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Rūbų kapsulė vasarai:
user posted image

Atsakyti
Tęsiu, nes temą užrakino berašant...Donstop, gal dar apie figūrų tipus ką nors įmesk.. g.gif 4u.gif

Nerandu geresnės foto stambiu planu, tai nesijuokit mirksiukas.gif va man labai patikęs suknelės modelis, kurio darau copy paste šiokį tokį...

va bus tokia- viršus toks, gal ne tiek nuleistas, liemuo be tos juostos, įliemenuota, nežymiai platėjanti, ilgis vos žemiau kelių..Spalva dangaus mėlynumo, standintas šilkas su nežymiu printu...Nu toks "bangelėm". Va taip savo įsivaizduoju smėlinei figūrai...Atsimenu, kai pamačiau šias foto, galvojau, gražus modelis....kai reikės, darysiu labai panašią proginę... doh.gif

user posted image

Dontstop, na su ta sava pvz, aš būsiu dar krikštynose..Specialiai tam ir spalvą rinkaus. Krištynos bus gal netgi dvejos - vienam ir kitam Lietuvos gale, vienur giminės, kitur - prabangų gyvenimo stilių mėgstantys parodyt MB draugai..tai va, trims progom 1 suknelė...bus po 200 lt kažkur kiekvienai progai. Realu ir sudalyvaut viešnios teisėm ir dar vienose vestuvėse, kur vėl kiti žmonės. tai jau 4 progos. Dar atpinga savaikaina, kai turėsiu man idealiai pritaikytą modelį ir spalvą. Visada galima priderint dar kokį šalį, rankinę, šukuoseną keist ir pan. Vieno tik baiminuos, kad ar pati gerai jausiuos, bet sakau įvertinau, kad aplinkos ir žmogai visur vis kiti.
Viskas...paskui...tą apykaklę nuėmus galima dar ką nors galvot, viršų pertvarkyt...arba tiesiog šilkinį sijoną galvot..Figūra ačiū D nesikeičia...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 13, 19:44)
Aš galvoju maždaug apie tokį modelį:

Labai graži, bet, kad būtų prabangos įspūdis, audinys turėtų būti tobulas smile.gif
Atsakyti
Aha 4u.gif ...rinkaus tokį, su tobula kaina...bet medžiaga man labai patiko, dar gavau gal 50 cm dovanų - nes audinio likutis likęs buvo..tai va, kai bus suknia ant kūno, pademonstruosiu on line smile.gif Galėsit įvertint smile.gif tai mano ekonomiškumas čia pasireiškia per apgalvotas aplinkybes kur dar eisiu ir būsiu ir kur dar reikės panašaus apdaro..Gal geriau nei nervuojantis ieškot ką nupirkt už 150 - 200 - 300 kiekvienam kartui atskirai su pretenzija į puošnumą? va taip ir nutariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 13 gegužės 2011 - 19:33
QUOTE(Leticija @ 2011 05 13, 19:14)
nu bet taupe+juoda, arba taupe+balta deriniai man kazkaip nelabai dera  g.gif

Tu žiema ane ax.gif ?
čia viskas viename 4u.gif
lyg ir tinka tie deriniai, bet su pretenzija... va mačiau labai gražiai taupe suknutę su balta apikaklaite, o va su tokiu rašteliu baltu - kažkaip purvina ta balta atrodo g.gif ... kažkaip man balta daugiau pabrėžia taupės spalvą, o pačios baltos - visai nepuošia g.gif
o su juoda vėl ne visada gražiai... man nepatiko mano taupe batai prie juodų pėtkelnių, kažkaip... nebent būtų dark taupe... tai vat nera ta taupe tokia prie visko manau g.gif
...ir man mano susigalvotas derinukas netinka verysad.gif , kažkas ne taip, matyt spalvų per daug kaip vasarai g.gif ... tai geltoną keičiu į baby blue - universalesnis variantas (donstop patikęs variantas biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 05 13, 19:46)
Tu žiema ane ax.gif ?
čia viskas viename 4u.gif
lyg ir tinka tie deriniai, bet su pretenzija... va mačiau labai gražiai taupe suknutę su balta apikaklaite, o va su tokiu rašteliu baltu  - kažkaip purvina ta balta atrodo g.gif ... kažkaip man balta daugiau pabrėžia taupės spalvą, o pačios baltos - visai nepuošia g.gif 
o su juoda vėl ne visada gražiai... man nepatiko mano taupe batai prie juodų pėtkelnių, kažkaip... nebent būtų dark taupe... tai vat nera ta taupe tokia prie visko manau g.gif



Taip, as ziema. Sitam derinuke splaviskai lyg ir viskas ok atrodo, bet kai uzsidedu taupe striukyte, is jos kyso balta maikute lyg ir nieko, bet jei uzsimetu balta rankine, gaunasi kazkaip be rysio. Juoda uzsimetus irgi be rysio. Uztai ir mastau ar negrazinus man jos atgal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2011 05 13, 20:04)
Taip, as ziema. Sitam derinuke splaviskai lyg ir viskas ok atrodo, bet kai uzsidedu taupe striukyte, is jos kyso balta maikute lyg ir nieko, bet jei uzsimetu balta rankine, gaunasi kazkaip be rysio. Juoda uzsimetus irgi be rysio. Uztai ir mastau ar negrazinus man jos atgal  g.gif

vat man panašiai irgi su taupe striukyte... jei tik geltona - gerai, bet vat jei dar mėlyna prisideda - be ryšio... Gal taupe "nemėgsta" lyst į kontrasto tarpą, nebent kaip minimali detalė, kaip mano pateiktkam pavizdį g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 05 13, 20:21)
vat man panašiai irgi su taupe striukyte... jei tik geltona - gerai, bet vat jei dar mėlyna prisideda - be ryšio... Gal taupe "nemėgsta" lyst į kontrasto tarpą, nebent kaip minimali detalė, kaip mano pateiktkam pavizdį g.gif


issitraukiau dar ta striukyte, nugi parasyta grey biggrin.gif , nu bet ta pilka tada tokia idomi sakyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2011 05 13, 07:36)
Taip patiko, kad dar vienas crocs uždaresnes basutes nusipirkau ax.gif Gadangi mano beveik visi savaitgaliai sode, tai man bus labai gerai. Įmetu foto
user posted image


Užkliuvo man akis už šių crocsiukų, tai spėkit, kadangi nieko gero neradau - rieker kelis basučių modelis išsimatavau bet jokio vaizdo nebuvo. schmoll.gif Netyčia "Danijoj" pamačiau šį modelį ir po kelių apsigalvojimų jį ir nusipirkau. blush2.gif Bus laisvalaikiniam vasariškai vaikščiojimui. Čia mano pirmieji crocsai, tai tikiuosi nenusivilti.
Apskritai, vis neprisiruošiu su tom kapsulėm susidėt. Vis užeinu į vieną parduotuvėlę ir kartais šį bei tą verto dėmesio randu, kažin ką su savim reik daryti.... Nes jau tuoj imsiuos jaustis drapanoholike... doh.gif O tai toli gražu neekonomiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 13 gegužės 2011 - 20:50
O man siti crocsai nelabai, as ju neisivaizduoju savo spintoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 13, 14:03)
Be galo neekonomiška  unsure.gif  Prieš 4 metus dalyvavau vestuvėse, specialiai pirkau suknelę pirmai dienai, rankinuką, basutes prie jos, sijoną, palaidinę ir rankinuką antrai dienai...Viskas buvo panaudota tik vieną kartą. Suknelę tebeturiu, bet jau labai nebemadinga atrodo ir kiek peratvira (nuoga nugara, didžiulė iškirptė..). Norėtųsi išvengt didelių išlaidų, bet kaip? unsure.gif  Vestuvės bus labai prabangios, nesinori atrodyti pernelyg paprastai  blush2.gif  Labai tikėtina, kad nuomosiu  g.gif
Sėkmino apsipirkimo  4u.gif

Dabar tie modeliai taip nesikeičia suknelių, tai gal dar tiks ir kažkam kitam 4u.gif O tos raudonos, jei medžiaga atrodys papigiai, gadins visą vaizdą. Bet šiaip graži ir puošni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 05 14, 09:01)
Dabar tie modeliai taip nesikeičia suknelių, tai gal dar tiks ir kažkam kitam 4u.gif O tos raudonos, jei medžiaga atrodys papigiai, gadins visą vaizdą. Bet šiaip graži ir puošni 4u.gif

Tai raudona per google rasta, kad tokia bus LT ir dar už 70 lt, vienas šansas iš milijono laugh.gif Aš turėjau omeny kažkas panašaus, analogiško modelio.

Merginos, na o kur dar galima pritaikyti vakarinę suknelę? unsure.gif Su sąlyga, kad jokių kitų vestuvių, krikštynų, tetų jubiliejų ir panašių balių artimiausią penkmetį nenusimato unsure.gif
Atsakyti