Įkraunama...
Įkraunama...

MAC kosmetika

nemaskuoja MAC body and face, geriau mufe tikrai (del islaikymo), tokio didelio kiekio dar inglot turi, va inglot body and face, tai tikrai gerai maskuoja.
Papildyta:
6COMBO9 Dekui uz video, beveik visus esu maciusi, ir man normaliausia atrodo nc15 arba nc20, kitos man rodos per gelsvos, o nw nr. per ruzavi, video merginos ir pamini sita problema, siaip tai visi kas turi duoda 10 balu, del islaikymo.As tai noreciau dvejas isigyti sviesia ir tamsia, maisymui, bet va niekaip tamsios neisirenku. O tu COMBO apie koki numeriuka mastai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makeup: 19 birželio 2011 - 18:09
QUOTE(makeup @ 2011 06 19, 20:18)
6COMBO9 Dekui uz video, beveik visus esu maciusi, ir man normaliausia atrodo nc15 arba nc20, kitos man rodos per gelsvos, o nw nr. per ruzavi, video merginos ir pamini sita problema, siaip tai visi kas turi duoda 10 balu, del islaikymo.As tai noreciau dvejas isigyti sviesia ir tamsia, maisymui, bet va niekaip tamsios neisirenku. O tu COMBO apie koki numeriuka mastai? mirksiukas.gif

Nėra už ką. mirksiukas.gif Aš galvoju apie NC 20, nes studio fix fluid tokį naudoju, tai man idealus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2011 06 19, 19:27)
Nėra už ką. mirksiukas.gif Aš galvoju apie NC 20, nes studio fix fluid tokį naudoju, tai man idealus. smile.gif

O jūsų oda šviesi? Kokių pudrų numeriukus dar naudojot?
Neįsivaizduoju kaip su ta spalva nepasimaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 07 01, 12:24)
O jūsų oda šviesi? Kokių pudrų numeriukus dar naudojot?
Neįsivaizduoju kaip su ta spalva nepasimaut g.gif

Aš šiaip visas pudras kiek šviesesnes perku, nes vistiek dar ant viršaus bronzeris, pudra dedasi, tai manau nelabai ką padėtų, jeigu kitų pudrų numeriukus parašyčiau. O vat būtent MAC ėmiau pagal savo odos spalvą, ne šviesesnę ir labai gerai atrodo. smile.gif O šiaip mano oda šviesi, na nėra kaip popierius, bet šviesi.
Na, jeigu negalit nuspręst kurią spalvą imti, tai vėlgi siūlyčiau šviesesnę, negu tamsesnę. Vat pavyzdžiui Nars Sheer Glow turiu pačią šviesiausią spalvą, kuri man laabai per šviesi, bet ant viršaus dar visko primakalioju ir labai gerai atrodo. smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Gal galetumet paaiskinti del face and body foundation spalvu ax.gif Kiek ziuriu tai spalvos zymimos N arba C raidemis ir prie ju dar skaiciukas, taigi ka tos raides reiskia? blush2.gif

Ir dar, skaiciau kad si foundation galima naudoti ant veiduko kasdiena darant makiaza, bet kazin kuo reiketu ja uztvirtinti g.gif Gal kuri parekomenduotu ka ax.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perlyte*: 05 liepos 2011 - 12:02
QUOTE(*perlyte* @ 2011 07 05, 14:00)
laba  4u.gif

Gal galetumet paaiskinti del face and body foundation spalvu  ax.gif Kiek ziuriu tai spalvos zymimos N arba C raidemis ir prie ju dar skaiciukas, taigi ka tos raides reiskia?  blush2.gif

Ir dar, skaiciau kad si foundation galima naudoti ant veiduko kasdiena darant makiaza, bet kazin kuo reiketu ja uztvirtinti  g.gif Gal kuri parekomenduotu ka  ax.gif

Aciukas  4u.gif

Šiaip NC- spalva į geltonumą, o NW- į raudonumą. O vat čia kaip įdomiai. g.gif
O užtvirtint, tai bilekuo gi galit, presuota/biria pudra, ar kuo tik jums patogu. Gi nėra kažkoks ypatingas makiažo pagrindas, kuriam užtvirtint reikėtų spec. produkto. smile.gif
Atsakyti
Aisku 4u.gif , bet kaip su tom raidem suprast g.gif Gal kuri pasakys blush2.gif
Galvoju pagal sia nuoroda spalvyte rinktis, bet is pradziu noriu zinoti kaip del tu raidziu 4u.gif
http://www.google.co...pEfj8qzBvXipeME
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie seseliu paletes? smile.gif
Atsakyti
Mergytes, issirinkau jau spalvyte face and body foundation ,bet dabar mastau, kokiu teptuku ji reiktu tept? Ar pirstais patogiau? g.gif Ir ar tiktu si uztvirtinimui? blush2.gif http://www.maccosmet...oose/index.tmpl

Aciu 4u.gif
Atsakyti
MAC Fashion Flower Summer Colour Collection
user posted image
ir kur ta zalia lupdazi deveti g.gif
user posted image
Summer Shower – light aqua-green
Mlle – soft cream pink
Ever Hip – bright cream coral
Growing Trend – mid-tone cream taupe
user posted image
Lucky Green – a medium tone lime green
Fresh Daisy – a fab beige
Bows & Curtsey – deep metallic green
Aqua – mate aqua blue hue
Free to Be – matte coral
Groundcover – taupe
user posted image
Light Sunshine – soft pink with gold and pink sparkle
Alpha Girl – soft peach with gold sparkles
user posted image
Fashion Flower, pale pink
Now in Season, pale yellow
Budding Beauty, pale coral
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 liepos 2011 - 13:15
QUOTE(*perlyte* @ 2011 07 07, 18:18)
Mergytes, issirinkau jau spalvyte face and body foundation ,bet dabar mastau, kokiu teptuku ji reiktu tept? Ar pirstais patogiau?  g.gif Ir ar tiktu si uztvirtinimui?  blush2.gif http://www.maccosmet...oose/index.tmpl

Aciu  4u.gif

As turiu natural skinfinish ir sita is Jusu nuorodos, del spalvos abidvi yra medium plus,bet natural skinfinish sakyciau yra kokiu tonu sviesesne, ji puikiai tiks uztvirtinimui, pudra is Jusu nuorodos irgi tiks,as ja tepu is pradziu su kempiniuku,po to issklaidau su 187 tipo sepeteliu,bet ji jau zymiai labiau maskuojanti, kiek maciau video tai kartu su FB foundation dazniausiai naudojama Natural skinfinish.
Beje pirma kart gyvenime apsilankiau normalioj MAC parduotuvej Varsuvoj,bet turejau itin mazai laiko, nes vykom i kelione. Kadangi kursas dabar neblogas tai zlotais apsimoka pirkti,keleta kainu - seseliu refilas 45Zl,lipglass 70zl,lupdazis berods 80zl,as pirkau palete 15 seseliu kainavo 56zl. Jei kam idomu ten irgi galioja B2M programa tik pakeisti galima vien i lupdazi,as issirinkau Ravishing spalva,vasarai nerealiai grazi spalva,bent jau man mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnulia: 09 liepos 2011 - 15:54
agnulia- dekui is issamu atsakyma, tikriausiai reiks imt natural skinfinish g.gif 4u.gif
O koki sepeteli naudojate skinfinish? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perlyte*: 09 liepos 2011 - 21:08