Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

QUOTE(*Doratina* @ 2013 05 13, 13:39)
Mes tepam tepaliuka Dermatex 15 gr. 159 litai. Sunu sturi labai dkaudu 3B laipsnio nudegimo randa:(  Tepam jau 6 menuo. Galiu pasidziuagti kad gereja, ir tikrai  ne mitas 4u.gif

Pritariu visu 100proc.kad tepaliukas tikrai padeda. Pati tepiau du vienodus pjūvių randus, dermatixu teptas yra beveik nepastebimas, kitas geroookai ryškesnis doh.gif doh.gif nebūtų efekto- tikrai nepirkčiau jau n-tosios tūtelės. Ir gerai,kad laiku atsibudau su antruoju pjūviu ir pradėjau jį taip pat dermatixu tept, tai pradėjo jau sparčiai šviesėti jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 13 gegužės 2013 - 21:50
cia man rodos isvis priklauso nuo odos ir nuo zaizdos , vieniems padeda medetku gelis, vieniems contractubex, kitiems dermatix..
Atsakyti
QUOTE(Randuotas @ 2013 05 14, 19:48)
cia man rodos isvis priklauso nuo odos ir nuo zaizdos , vieniems padeda medetku gelis, vieniems contractubex, kitiems dermatix..

o visiems padeda laikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Randuotas @ 2013 05 14, 20:48)
cia man rodos isvis priklauso nuo odos ir nuo zaizdos , vieniems padeda medetku gelis, vieniems contractubex, kitiems dermatix..

Tai koks buvo Jūsų klausimo tikslas, jei žinot, kad visiems skirtingi padeda tepalai? Nes iš esmės tada klausimas betikslis, nes dabar teigiat, kad vieniem vieni padeda, kitiem kiti, nu tai ir bandykit tai ką išvardinot, kol kažkas padės.
Atsakyti
Sakykite o po kiek laiko nuo operacijos galime tepti randelius.
As gydytojo klausiau tai sake niekuo netepk visai.
O man taip norisi kad nuo laboroskopijos randeliu neliktu smile.gif dabar praejo 3 savaites, idomu ar ne per mazai?
Atsakyti
QUOTE(Dijura @ 2013 06 04, 11:33)
Sakykite o po kiek laiko nuo operacijos galime tepti randelius.
As gydytojo klausiau tai sake niekuo netepk visai.
O man taip norisi kad nuo laboroskopijos randeliu neliktu  smile.gif dabar praejo 3 savaites, idomu ar ne per mazai?

kai tik nelieka šašų- iškart galima tepti.
Atsakyti
Sakykit, kaip su randais po nusiplikymų? Pas mane nemažas plotas, visa šlaunis, klubas, kirkšnis, 2A laipsnio nudegimas (verdančiu vandeniu). Dar tik kelios dienos, viskas kol kas baisu. Gydytojai pasakė, kad pūslės gis apie mėnesį, paskui bus tamsios dėmės, kurios bluks apie metus. Kiek tame tiesos? Bet juk žymė vis tiek liks? Baisu ir pagalvot apie išlaidas tepaliukams verysad.gif Kas kuo tepėt, kam kas padėjo?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 07 11, 02:29)
Sakykit, kaip su randais po nusiplikymų? Pas mane nemažas plotas, visa šlaunis, klubas, kirkšnis, 2A laipsnio nudegimas (verdančiu vandeniu). Dar tik kelios dienos, viskas kol kas baisu. Gydytojai pasakė, kad pūslės gis apie mėnesį, paskui bus tamsios dėmės, kurios bluks apie metus. Kiek tame tiesos? Bet juk žymė vis tiek liks? Baisu ir pagalvot apie išlaidas tepaliukams  verysad.gif  Kas kuo tepėt, kam kas padėjo?

Pabandyt galėsit Mepiform pleistrus, aišku ir jie brangūs, bet laikosi 1sav. užklijuoti. Aš pastaruoju metu dermatix nebeteplioju, o Mepiformą klijuoju, nes patogiau, užlipdai ir ramu ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 07 11, 17:31)
Pabandyt galėsit Mepiform pleistrus, aišku ir jie brangūs, bet laikosi 1sav. užklijuoti. Aš pastaruoju metu dermatix nebeteplioju, o Mepiformą klijuoju, nes patogiau, užlipdai ir ramu ilgai.

o siaaaubas kokia kaina verysad.gif o man jų kokių 3-4 reiktų, jeigu 10x20 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 07 11, 19:53)
o siaaaubas kokia kaina  verysad.gif  o man jų kokių 3-4 reiktų, jeigu 10x20  unsure.gif

Tai reik dar palaukt ir pažiūrėt, pasimatys kritinės vietos, nors šiaip 2a, neturėtų likt randų. Vaikiukas pas mane darbe buvo nudegęs. 2a,2b, keli taškai buvo ir 3 laikomi. Ten kur 2a buvo ty veidukas, kaklas, kojytė didžioji rankos dalis- neliko nieko, gal ant rankos baltesnė šiek tiek odytė, ten kur 2b-3 liko randeliai, bet mepiformo ir kompresinių rūbų pagalba sparčiai lyginasi ir blunka, galutiniam rezultate liks turbūt nedidelis randukas kur 3 buvo ir vsio. Ten kur 2a buvo niekuo nuo randų netepėm, tik kremu Weleda Calendula, Bepanthen žydru, žodžiu, ištisai drėkinome. Pati esu turėjus krūtinės 2a laipsnį, neliko nė žymės.
Atsakyti
Na nuraminot tada. Man gydytojai tą patį sakė, bet vis tiek neramu, ypač matant, kokios žaizdos blink.gif Drėkinimui nusipirkau Emolium kremo, mažiau nukentėjusias vietas galiu jau tepti, lupasi jau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 07 11, 23:31)
Na nuraminot tada. Man gydytojai tą patį sakė, bet vis tiek neramu, ypač matant, kokios žaizdos  blink.gif  Drėkinimui nusipirkau Emolium kremo, mažiau nukentėjusias vietas galiu jau tepti, lupasi jau.

Labai teisingai gydytoja sakė, tad kantrybės ir stebėkit, manau, kad praėjus kokiom 3-4sav. jau matysis ar kur liks randai ar ne, nes jei liks tik lygūs raudoni plėmai- jie išbals, pas mažą taip buvo. Pradžiai labai raudona buvo ten, kur 2a, bet po to sparčiai šviesėjo, o ten kur jau darėsi randai iškart matėsi- ilgiau gijo ir kilt pradėjo randai. Dabar, kaip sakiau, praėjo em 8mėn. geri ir odytė graži graži,kur 2a. Svarbu tept ir tept, kad ištisai drėgna oda būtų, aišku gert vandens daug,kad ir iš vidaus drėkinama būtų, ne tik iš išorės ir manau, kad sugis gražiai viskas 4u.gif
Atsakyti