Įkraunama...
Įkraunama...

Ką turime žinoti apie mažakraujystę?

QUOTE(guodzik @ 2015 10 16, 00:15)
Idealus? g.gif. Gelezis tai normoj bet feritino ribos yra nuo 15 iki 150  g.gif o mano 34, tai sakot cia normaliai? Ypac sugerus bonke gelezies preparato.

Taip tai yra norma, jus neziurekit, kad turi but iki 150 tai nereiskia, kad turi pas jus buti 120. nes tai praktiksai nerealu. Dirbu laboratorijoje tokiu rezultatu niekad nebuna. Kaip ir visi tyrmai turi normas, ir jos ner interpretuojamos taip, kad jei vos zemiau ar auksciau normos tai jau blogai. Tai yra tik apytikres ribos, kurios interpretuojamos ir ziurint i kitus tyrimus. Feritino tyrimas naudojamas ne tik gelezies stokai todel jo didejimas ar perdaug kai buna reiskia visai kitas ligas. Todel 34 tai idealu ypac moterims. Net susilasinus daug gelezies ar perpilus krauja jus jo neuzkelsit. As lasinuos po 6ampoles, kas pusmeti daugiau 20-27nepakyla. Taip jau yra.
Reik jieskot kitos priezasties jusu savijautos, nes kraujo tyrimai, gelezies atsargos yra idealios.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš susilašint HB pastiprinimui, nes kraujo rodikliai prastoki, bet nuo ko pradėt. Čia reikia savo šeimos gydytojo prašyt kad paskirtų? Nes mano feritinas tik 3, o išrašė geriamų...
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2015 11 22, 12:25)
Sveikos, norėčiau ir aš susilašint HB pastiprinimui, nes kraujo rodikliai prastoki, bet nuo ko pradėt. Čia reikia savo šeimos gydytojo prašyt kad paskirtų? Nes mano feritinas tik 3, o išrašė geriamų...

Gelezi lasint patartina tik esat sunkiom buklem,kai organizmas nepasisavina geriamos. Lasinimas rutiniskai netaikomas. Dauguma polikliniku net nelasina nes gali ivykt anafilaksine reakcija. O koks jusu hemoglobinas
Jei lb jau norit tos lasinamos tai teiraukites savo seimos gydytojos ar pas jus poliklinikoj ja lasintu, o gal turit kas namuose sulasintu.
Atsakyti
HB 105 verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurda: 22 lapkričio 2015 - 13:52
QUOTE(jurda @ 2015 11 22, 14:51)

Tai yra lengva anemija, tad gerkit gelezi ir atsistatys. Nezaiskit taip su tais leidziamais.
As sau lasinu nes man pro zarnyna nepasisavina visai. Tad tenka susilasint ir po to dar bent menesi geriu gelezi nes kitaip lasink nesilasines hemoglobinas vistiek kris
Atsakyti
keliu temą 4u.gif
gal kas naujo išrasta? smile.gif
per metus pakelti iki normos nesugebėjau.
Hemogl.75, Geležis 3, Feritinas 2. Tai patys blogiausi mano kada buvę rodikliai.
Palaipsniui kito : hemogl.95, Feritinas 5.
Išbandžiau praktiškai viską. Kaip nekeista padėjo LIVIN sultys "sveikas kraujas" ar pan. TOTHEMA man patiko, skanu, nepykino. Tardyferono gal kokias 4 pakuotes išgėriau, su viduriais, pūtimu blogai.
Ai, tiesa, dar vos nenumriau nuo Ferrum Bio, ar kaip ten naujiena Milteliai, geležis+Vit.C, ekologiški.
Nuoširdžiai pagėrus - gavosi apsinuodijimas.

Iš tikrųjų vargstu...

Bet Santariškėse hematologė kategoriškai uždraudė lašinimą.
Atsakyti
QUOTE(balta-lelija @ 2016 09 28, 15:36)
keliu temą 4u.gif
gal kas naujo išrasta? smile.gif
per metus pakelti iki normos nesugebėjau.
Hemogl.75, Geležis 3, Feritinas 2. Tai patys blogiausi mano kada buvę rodikliai.
Palaipsniui kito : hemogl.95, Feritinas 5.
Išbandžiau praktiškai viską. Kaip nekeista padėjo LIVIN sultys "sveikas kraujas" ar pan. TOTHEMA man patiko, skanu, nepykino. Tardyferono gal kokias 4 pakuotes išgėriau, su viduriais, pūtimu blogai.
Ai, tiesa, dar vos nenumriau nuo Ferrum Bio, ar kaip ten naujiena Milteliai, geležis+Vit.C, ekologiški.
Nuoširdžiai pagėrus - gavosi apsinuodijimas.

Iš tikrųjų vargstu...

Bet Santariškėse hematologė kategoriškai uždraudė lašinimą.

O kodel lasinima uzdraude ? O nerado priezasties del ko mazeja tas hemoglobinas ? Nebandet tada leistis i raumenis gelezi ? ar tecnofero negeret ?
Man labiausiai is geriamu patiko ferofolgama, nes turi ir b grupes, o b12 pas mane buvo jau pati maziausia riba, taip pat ferrum lek nes gali vartoti ir su maistu nedirgina skrandzio ir gelezies daugiau nei tardyferone.
O siaip padejo tik visiskas gyvenimo budo pasikeitimas, mityba pakito labai kardinaliai ir jau nuo sausio men.neteko vartot jokiu gelezies preaparatu ir viskas tvarkoje
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2016 09 28, 17:10)
O kodel lasinima uzdraude ? O nerado priezasties del ko mazeja tas hemoglobinas ? Nebandet tada leistis i raumenis gelezi ? ar tecnofero negeret ?
Man labiausiai is geriamu patiko ferofolgama, nes turi ir b grupes, o b12 pas mane buvo jau pati maziausia riba, taip pat ferrum lek nes gali vartoti ir su maistu nedirgina skrandzio ir gelezies daugiau nei tardyferone.
O siaip padejo tik visiskas gyvenimo budo pasikeitimas, mityba pakito labai kardinaliai ir jau nuo sausio men.neteko vartot jokiu gelezies preaparatu ir viskas tvarkoje

Santariškėse uždraudė lašelinę kategoriškai.
Juoda mažakraujystė nuo pastoviai l.ilgų ir gausių mėn.
O šių Jūsų išvardintų ir nesu gėrusi bigsmile.gif
Kuo pasireiškia mityba? Mėsa+daržovės ar ne..
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balta-lelija @ 2016 09 28, 22:18)
Santariškėse uždraudė lašelinę kategoriškai.
Juoda mažakraujystė nuo pastoviai l.ilgų ir gausių mėn.
O šių Jūsų išvardintų ir nesu gėrusi bigsmile.gif
Kuo pasireiškia mityba? Mėsa+daržovės ar ne..
Ačiū 4u.gif

Mesos as beveik nevalgau,negaliu jos pakest. Bet atsisakiau visu pusfabrikaciu, griestas mitybos rezimas, daug ivairiu kruopu,darzoviu,seklu,dziovintu vaisiu ir riesutu,uogu. Naturalios sultys,visokios uztepeles sumustiniam gaminamos namie ir t.t
Atsakyti
QUOTE(balta-lelija @ 2016 09 28, 14:36)
keliu temą 4u.gif
gal kas naujo išrasta? smile.gif
per metus pakelti iki normos nesugebėjau.
Hemogl.75, Geležis 3, Feritinas 2. Tai patys blogiausi mano kada buvę rodikliai.
Palaipsniui kito : hemogl.95, Feritinas 5.
Išbandžiau praktiškai viską. Kaip nekeista padėjo LIVIN sultys "sveikas kraujas" ar pan. TOTHEMA man patiko, skanu, nepykino. Tardyferono gal kokias 4 pakuotes išgėriau, su viduriais, pūtimu blogai.
Ai, tiesa, dar vos nenumriau nuo Ferrum Bio, ar kaip ten naujiena Milteliai, geležis+Vit.C, ekologiški.
Nuoširdžiai pagėrus - gavosi apsinuodijimas.

Iš tikrųjų vargstu...

Bet Santariškėse hematologė kategoriškai uždraudė lašinimą.



Merginos...nieko nesuprantu dėl to lašinimo..., kodėl Santariškese uždraudė?? Man Santariškėse liepė nedelsiant susilašint 10 ampulių! (mano Hemogl 83, Geležis 7, Feritinas 4..). Kaip gali būti tokios kontraversiškos daktarų nuomonės?
Atsakyti
QUOTE(Pikovalanda @ 2017 01 15, 16:02)
Merginos...nieko nesuprantu dėl to lašinimo..., kodėl Santariškese uždraudė?? Man Santariškėse liepė nedelsiant susilašint 10 ampulių!  (mano Hemogl 83, Geležis 7, Feritinas 4..). Kaip gali būti tokios kontraversiškos daktarų nuomonės?

Kodėl tokie blogi rodikliai? Nuo mėnes.ar kita kokia priežastis.
Visada daktarai sako, kad reikia šalinti priežastį.
Man siūlė Antaklnyje daryti kraujo perpilimą. Nesutikau.
Lašinti kategoriškai uždraudė hematologė Santariškėse, -aitė pavardė. L.sunkiai pakliuvau, ji iš ten esančio stacionaro ateina konsultuoti. Kas rimta-iš karto guldo. Mano atvėju, net pabrėžė, lašintis neguldysiu, pavojinga, iki mirties daveda...
Atsakyti
Nesuprantu ir as del ko neleidzia lasint. Lasinam mes labai daznai gelezi. Mirciu nepasitaike ir neteko girdet,kad kam pasitaikytu. Vienintele rizika anafilaksine reakcija kuri buna begalo retai ir tai lasinant ligoninej nemirtina. Lasint negalima nebent tai ner gelezies stokos anemija. Bet tada ir gert gelezies negalima. Tom kam niekaip nepakyla hb ar tyretes b12,skrandi,zarnyna ?
Atsakyti