Įkraunama...
Įkraunama...

Kordicepsas, jo produktai - II

Laba, noreciau paklausti, gal kam nors is vartojusiu kordicepsa, jis padejo issigelbeti nuo herpes viruso? LABAI JAU ATSIBODO HERPES verysad.gif
Labai lauksiu zyniu smile.gif Aciu



I tema.


Atsakyti
Kai aš pirkausi vaistinėje Highway Cordyceps kapsules, vaistininkė sakė, kad ji išsigydė herpes su šiuo produktu 4u.gif
Atsakyti
Mes šeimoje herpio atsikratėme Fohow skystų koncentratų dėka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUCA @ 2011 05 17, 20:43)
Kai aš pirkausi vaistinėje Highway Cordyceps kapsules, vaistininkė sakė, kad ji išsigydė herpes su šiuo produktu  4u.gif


Na gal reikia pabandyti, nes visada buna paciu nereikalingiausiu momentu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu kruva klausimu del kordiceoso produktu, niekur nerandu ats.
Ar juos galima vartoti vaikams imunitetui pastiprinti? Jei taip, tai kokius ir kaip?
Ar gali vartoti zindant kudiki? (shito itariu niekas nepasakis).
Kur galima isigyti, kokios kainos?
Ar produktai licenzijuoti?

Itariu temoje lankosi suinteresuoti asmenys, tskant. Kazi kiek galima pasitiketi informacija. Labai noretusi objektyvios info.
Atsakyti
Skysta, sertifikuota Lietuvoje Fohow Oral Liquid duodame Teodorui nuo pirmos dienos. Vaikas auga labai ramus ir linksmas be pilvo skausmu ir jokiu ligu. Zmona irgi vartoja preparatus, nors ir maitina krutimi.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Jungiuosi, nes esu ižbaiusi Kordicepsą bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
labai norėčiau išgirsti atsiliepimų apie FOHOW papildus...kas padėjo, kas ne? 4u.gif
mums platintoja kai sudarė gydymo planą 2m dukrytei, tai gavosi apie 400lt suma, kažkaip nesinoris nerti stačia galva 4u.gif
dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas naudojate Princesės perlą? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 08 17, 21:19)
Sveikos,

Gal kas naudojate Princesės perlą? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif


naudojau... jei jums bobulytė duotų žolių kamuoliuką suvyniotą į merliuką vargu ar jį rizikuotumėt kišti į makštį. Bet kai sumoki didelius pinigus, prisiskaitai reklamos, stebuklingų atsiliepimų.... man asmeniškai nei pakenkė nei padėjo, tik, kad pati "perlų" išvaizda labai neestetiška, smirdinčių žolių kamuoliukas suvyniotas į paprastą merliuką ir siūliukas, kuris iškar nutrūko. Tik įpakavimas pats normalus. Tai tiek....

Ko negalečiau pasakyti apie sykstą kordicepsą, jo poveikis tikrai jautėsi.
Atsakyti
Sveiki,

Esu dvieju vaiku mama ir jau virs dvieju metu gydau vaikus fohow preparatais.
Vaikai serga bronchine alergine astma. Menkiausia sloga, virusiukas, mums jau reiskia liga. Tik deka siu preparatu isvengem nuolatini besaiki antibiotiku gerima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 03 vasario 2014 - 22:40
QUOTE(Betukas @ 2011 08 17, 21:19)
Sveikos,

Gal kas naudojate Princesės perlą? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif



Sveika, naudojau pusė metų po vieną kapsulę po mėnesinių, negaliu atsidžiaugti poveikiu ir kitom rekomenduoju. Man po operacijos taip buvo blogai, kad nelabai žinojau ką daryti o ir daktaras jau nežinojo kaip mane gydyti. O dėl išvaizdos ir kvapo tai ji nelabai estetiška bet dėl to tikriausiai ir veiksminga, kas is vagisano isvaizdos ir kvapo jei kol naudoji dar lyg geriau jautiesi, o kai nustoji vėl tas pats. bigsmile.gif
Atsakyti