Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs namukai, II tomas.

Ačiū tau labai labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Foxas1 @ 2011 05 19, 16:01)
Apžiūrint kreipt dėmesį:
Lubos - kad nebūtų dėmių. Dėmės reiškia kiaurą stogą.
Dugnas - metalinis karkasas... Lygus, dažytas, reiškia laikys.

Patarimas - aukštos lubos ir plastikiniai langai yra didesnis gėris nei žemos lubos ir aliumininiai langai.

Apžiūrėk savo sodo keliukus, pasimatuok pločius, susižymėk tvoras, prasičekink posūkius, aplamai, peržiūrėk VISĄ kelią nuo magistralės iki sklypo ir nuspręsk kokio namelio tau reikia, t.y. kokio dydžio PRAVAŽIUOS. O tai nusipirksi ir paliksi prie sodo vartų (geriausiu atveju). Man buvo viskas dėkingai - 3,7 ant 12 metrų, o vat kolega tenkinosi 3 ant 8. Ir tai su didžiausiu vargu paskutinis posūkis buvo įveiktas.

Dėl geodezinių  g.gif  nestatai ant pamatų - laikinas statinys. Dėl viso pikto savivaldybės architekto pasiklausk. Ir sodo valdžios. Svarbu trys metrai nuo sklypo ribos ir 6 metrai nuo kitų statinių.

Dar patarimas: pasiruošk vietą kur statysi. Nukask kokį pusmetrį žemių, privaryk žvyro ir sutrombuok. Po kojelėm ir ratais pasiruošk plokštes arba plyteles. Įvertink, kur kanalizacijos išėjimas ir kur planuoji pamazgų duobę. Elektra ir vandentiekis ne taip svarbu.

Pasistačius, nepamiršt  drinks_cheers.gif  padaryt biggrin.gif


Dar noreciau dadeti. Renkantis "Mobilu nameli" mano preoritetai buvo tokie: 1.Aukstingumas (2.20) 2.Langai plastikas su stiklo paketais. 3.Sildymas (centrinis t.i isvedzioti radiatoriai ir dujinis katilas)+ zinomas dujinis zidinukas kas yra standartas. 4.Baldai, vidaus iranga(nes pagrinde del vidaus irangos ir perkame nameli, jai jie sutriuse tai pats namelis nebetenka prasmes) 5.Dar jieskojau europinio isplanavimo ir apdailos,nepatinka man tie angliski isplanavimai su svetaines minkstasuoliu einanciu lanku. 6. Zinoma korpusas,dugnas , nesancios konstrukcijos (nors daugumoje jos mano atveju dideles reiksmes negrojo, nes viskas bus slepiama ir apsildoma).............. Namelio jieskojau, rinkausi apie metus..Kai pradedi jieskoti pasirinkti nera is ko..Gal tik man taip smile.gif. O tiesa yra ta ,kad jieskant namelio ir labiau besidomint kelis kart keiciau savo preoritetus.. Is mano noreto 12 m ilgio liko tik 9.5 .. Kaip minejo Foksas 1. . nepravaziuojami tie musu sodo keliukai ir tai privargau..
Atsakyti
Ką surašė tofajino, nemažai remiasi į tai, kiek ketini nameliui skirti litų. ax.gif
Sodo keliukais mūsų namelis ir ilgesnis pravažiavo, svarbiausia buvo, kad elektros laidų nesiektų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 20 gegužės 2011 - 08:33
Ačiū jums visiems už išsakytas mintis 4u.gif
Brangaus tai tikrai nepirksim, daugiausiai iki 15.Ir labai mėtomės ar tvarkyti seną, prastą namuką, kuris yra sklype, ar tą mobilų pirkti. g.gif Pasimetę esam.
Atsakyti
Grįžau iš savo sklypo ir jau įsivaizduoju kur stovės tas namukas blush2.gif Kaip jo trūksta ax.gif
Atsakyti
Svaitgali prijunginejom vandeni, tikrinom sistema.. Viskas funkcionuoja smile.gif .. tuoleto bakelis tik idomus, turi buti pribeges pilnas ,kad nuleistu vandeni iki galo..jai nepilnas dozuoja po lasiuka.. kazka cia britai pribure..pasidalinkit ar pas jus irgi taip su tais tuoleto bakeliais
Papildyta:
https://picasaweb.go...IvdgoX66a398wE#

Keletas foto smile.gif
Atsakyti
Bandysim eit pas architektą.
Atsakyti
[quote=tofanijo,2011 05 23, 10:36]
Svaitgali prijunginejom vandeni, tikrinom sistema.. Viskas funkcionuoja smile.gif .. tuoleto bakelis tik idomus, turi buti pribeges pilnas ,kad nuleistu vandeni iki galo..jai nepilnas dozuoja po lasiuka.. kazka cia britai pribure..pasidalinkit ar pas jus irgi taip su tais tuoleto bakeliais
Mums irgi nelabai patiko tas,kad po kiekvieno apsilankymo tualete nusileidzia po pilna baka 10l. vandens.Jeigu bunam be sveciu tik vieni vaikams neleidziam nuleidinet,es baisu,kad 3kubu backa labai jau greit bus pilnutele.O isvezimas kiek domejausi 160lt. doh.gif
Atsakyti
Su bakeliu pas mus irgi tas pats... irgi vaikai nenuleidineja,nebent po rimto reikalo smile.gif . Sakykit o kaip pas jus zidinukas ar viskas veikia? Mums kazko nepasijungia, bandysim issiardyt gal, nes dujine veikia tik viena skyle ne. o del balono duju tai kur statet? Mes lauke kol kas - paslepem kad i akis nekristu ir viskas. Bet nejauku laikyt, nors kad kas vogtu nemanau...
Atsakyti
Pas mus dujų balionas namuke bent jau kol kas.
Kaip ir bute.
Atsakyti
Nu čia jau britų išradimas biggrin.gif kai dar netaupė vandens biggrin.gif
Dabar pas mane stovi itališkas balto fajanco kurinys iš ermitažo už 99 Lt ir vargo tame nematau biggrin.gif

Tofanijo - pasikėlęs su namuku, kap matau biggrin.gif
Atsakyti
Židinys pas mane nuo to pjezo kristalo (su knopke) nelabai kuriasi, tai kuiu su degtukais smile.gif O viryklei - orkaitė neveikia sad.gif
Atsakyti