Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos

mergytei mėlynakei, jūrai ir kamuoliams ir tam kirminui biggrin.gif nemėgstu kirmėlių, bet patiko nuotrauka. dar pora balsų tikrai būčiau radusi kam atiduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 05 30, 18:55)
mergytei mėlynakei, jūrai ir kamuoliams ir tam kirminui biggrin.gif


as taip pat uz tas dvi pirmasias, tik vietoj kirmeliuko mane labiau suzavejo stumbras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Medona @ 2011 05 31, 10:12)
as taip pat uz tas dvi pirmasias, tik vietoj kirmeliuko mane labiau suzavejo stumbras  ax.gif


drinks_cheers.gif ir stumbras patiko.
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms 4u.gif Mano favorite antroje vietoje ax.gif

Kiek nusivyliau pirmaja vieta...Mergyte tai nuostabaus grozio, bet nuotrauka...na tiesiog buvo geresniu mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 02 birželio 2011 - 23:24
QUOTE(c-girl @ 2011 06 03, 00:21)


Kiek nusivyliau pirmaja vieta...Mergyte tai nuostabaus grozio, bet nuotrauka...na tiesiog buvo geresniu mano nuomone   smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mane trečia vieta nustebino. Bet ne ta prasme, kad negraži ar pan., bet tiesiog visai nesitikėjau, kad būtent už ją taip balsuos mamkos ar tetkos smile.gif Žiūriu, kad dvi III vietos, tai arklio foto turiu omeny.
Ir va ką reiškia mamaų forumas, vaikai vistiek gyvūnus nugali biggrin.gif
O sveikinti bene visus reiktų, labai gražiai buvo pasirengta šiam konkursai, beveik neikas neatsiuntė fotkės visai prastos ar ne į temą.
Atsakyti
didelis ačiū balsavusioms už mus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

sveikinimai nugalėtojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 03 birželio 2011 - 10:49
Labai retai būna, kad visos 3 už kurias balsavau pirmas tris vietas ir gavo bigsmile.gif fainai, man patiko šaunuolės good.gif (už šuniuką, ne už arklį.. ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 03 birželio 2011 - 10:31
QUOTE(c-girl @ 2011 06 02, 23:21)
Sveikinimai nugaletojoms 4u.gif  Mano favorite antroje vietoje ax.gif

Kiek nusivyliau pirmaja vieta...Mergyte tai nuostabaus grozio, bet nuotrauka...na tiesiog buvo geresniu mano nuomone   smile.gif


Vadinasi, grozis papirko viska biggrin.gif mirksiukas.gif


Sveikinimai nugaletojoms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medona: 03 birželio 2011 - 10:40
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif Ir ačiū už šitiek balsų mano varlytėms - tikrai nesitikėjau wub.gif
Kažkas klausė, ar varlytę mergaitė piešė. Atsakau - ne, ją aš piešiau, o dukružė tik taškučiais papuošė smile.gif
Atsakyti
Kokį gražų konkursą pražiopsojau. Seniai jau tokio vykusio nebuvo. Smagu buvo pasižiūrėti į nuotraukas. wub.gif
Atsakyti
Wau,mes ir nesitikejome gauti tiek balsu blush2.gif Tiesa,pasakius dauguma nuotraukyčių čia yra vertos prizinių vietų !
Labai ,labai ,labai visiems AČIŪ wub.gif
Atsakyti