Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Kalniečių poliklinika

Apie Žurauskienę nieko negirdėjau g.gif
Aš prisirašius pas Kanzežauskienę. Na nebloga gydytoja, siuntimus duoda kada reikia, biuletenius irgi be problemų duoda, tik galėtų daugiau jau apie ligas žinoti, nes kartais pačiai reikia pasakyti kokią ligą įtari, tada jau pradeda atidžiau žiūrėti ir sako va va tikrai ax.gif Bet šiaip tai gana faina. Tiesa, man taip pat yra pasakojus kaip prastai ji gyvena ir dar kažkur tai kaime, kad pinigų neturi visai g.gif Gal čia taip suprast duoda, kad reikia jai kažką tai duoti g.gif Mačiau ne vieną kartą kaip jai kitos pacientės nešė tai kavos tai dar kažko, taip ir pripratina tuos gydytojus.
Atsakyti
Girdėjau pacientų atsiliepimus, kad Žurauskienė nebloga gydytoja. Ją pažystu asmeniškai - ji tikrai yra geras žmogus, manau kad turėtų būti ir gera gydytoja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2006 06 16, 19:55)
Girdėjau pacientų atsiliepimus, kad Žurauskienė nebloga gydytoja. Ją pažystu asmeniškai - ji tikrai yra geras žmogus, manau kad turėtų būti ir gera gydytoja...  g.gif

Mano pacios asmeniskai gydytoja Kandzezauskiene, keisti jos nezadu. Man reikia vyra savo prirasyt, uztai ir domiuosi. O idomu, kaip su biuleteniais pas ja...?Siaip esu lankiusis pas Zurauskiene pati kelis kartus, kai mano gydytojos nebuvo, tai man ji laaabai patiko! thumbup.gif
Atsakyti
Gal atsiras dar zmoniu, kas kokiu ziniu apie Zurauskiene turi,nes dar neprirasiau savo brangiausio... blush2.gif
Atsakyti
Va, jei reiktų vaikų gydytojos, tai iš karto rekomenduočiau Antuševą thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2006 09 17, 11:07)
Va, jei reiktų vaikų gydytojos, tai iš karto rekomenduočiau Antuševą :super  :mirksiukas:



jis tikrai geras gydytojas. Dar Chudinskaja super vaiku gydytoja tik nezinau ar ji dar ten dirba , ji dar dirba ir privacioje klinikoje. BPG Daiva Palamarciukiene visai nieko mes visa seima pas ja prisirase.
Atsakyti
QUOTE(taliI @ 2006 10 08, 10:48)
jis tikrai geras gydytojas. Dar Chudinskaja super vaiku gydytoja tik nezinau ar ji dar ten dirba , ji dar dirba ir privacioje klinikoje. BPG Daiva Palamarciukiene visai nieko mes visa seima pas ja prisirase.

uoj, as pas ja kelis kart buvau, kai gydytoja atostogavo mano, tai man ana nelabai patiko schmoll.gif makalake man pasirode ana...
Atsakyti
QUOTE(taliI @ 2006 10 08, 10:48)
jis tikrai geras gydytojas. Dar Chudinskaja super vaiku gydytoja tik nezinau ar ji dar ten dirba , ji dar dirba ir privacioje klinikoje. BPG Daiva Palamarciukiene visai nieko mes visa seima pas ja prisirase.

Antuševa - moteris 4u.gif
Atsakyti
Prisirasiau pas gyd.Burinskiene. gal kas kokiu atsiliepimu turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 11 30, 16:45)
Prisirasiau pas gyd.Burinskiene. gal kas kokiu atsiliepimu turit? ax.gif

Taip atsitiko, kad siandien pirma karta pas ja lankiausi. Turejau ateiti 11.20, bet buvau jau 11, tai palaukiau savo laiko ir iejau, tai sako: mes ruosemes eiti kavos gerti(beje kol as laukiau, pas ja jokiu pacientu nebuvo), tokia nepatenkinta. Sakau galiu palaukti, nu tipo tai ka jau cia padarysi, suteiskiu tokia malone ir priimsiu blush2.gif Taip nejaukiai pasijutau. Toks vaizdas, kad topine kysininke ir dar turiu jaustis tokia dieviskai laiminga, kad jinai suraukus nosi mane ant staigiuju apziurejo g.gif schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 12 14, 14:54)
Taip atsitiko, kad siandien pirma karta pas ja lankiausi. Turejau ateiti 11.20, bet buvau jau 11, tai palaukiau savo laiko ir iejau, tai sako: mes ruosemes eiti kavos gerti(beje kol as laukiau, pas ja jokiu pacientu nebuvo), tokia nepatenkinta. Sakau galiu palaukti, nu tipo tai ka jau cia padarysi, suteiskiu tokia malone ir priimsiu blush2.gif Taip nejaukiai pasijutau. Toks vaizdas, kad topine kysininke ir dar turiu jaustis tokia dieviskai laiminga, kad jinai suraukus nosi mane ant staigiuju apziurejo g.gif  schmoll.gif  g.gif

O bent jau apziurejo normaliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovanele @ 2006 12 23, 17:51)
O bent jau apziurejo normaliai?  g.gif

Nu kaip cia, taip tept lept, kad tik greiciau iseiciau smile.gif O ejau todel, kad guziukas sone issikele ir taip save nuramint nutariau nueit, o gydytoja nei persvietus nieko- sako cia riebalinis guziukas, issimatuok, jei dides, ateik blink.gif
Atsakyti