Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

QUOTE(Bjauruska @ 2011 09 02, 12:45)
Darbo ne taip jau ir baisiai... Aisku, teko kiek pazaisti, kol visus karoliukus sudeliojau ir burbuliukus, o po to daugiau laukimo buvo... biggrin.gif

jei atvirai, tai jau suksiu mintis plagijato link, na techniką biškutį nusižiūrėsiu ax.gif biggrin.gif na manau, kad tu čia su savo gaminta forma labai super sugalvojai.. 4u.gif Gaila, kad tik ploną vielutę turiu, ale nieko, per garažą pereisiu, vyras padės medžiagų surast smile.gif bandysiu ir aš savo formas lankstyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 09 02, 13:45)
Darbo ne taip jau ir baisiai... Aisku, teko kiek pazaisti, kol visus karoliukus sudeliojau ir burbuliukus, o po to daugiau laukimo buvo... biggrin.gif

na tik nesakyk...darbo tai nemenkai.
Labai labai thumbup.gif (ankstesniame mano poste - taigi žodžių neliko, žadas užkąstas buvo)
O koks jų dydis?
Atsakyti
aš čia su tokiu klausimu ax.gif o gal kuri sekančią temą sukursit?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2011 09 02, 14:14)
Gaila, kad tik ploną vielutę turiu, ale nieko, per garažą pereisiu, vyras padės medžiagų surast smile.gif bandysiu ir aš savo formas lankstyt  4u.gif

gavau iš specės (kuri mane ir pamokė šitos technikos, ji gyvena Švedijoje) patarimą, kada jau foto nusiunčiau, kad aš pirmuose darbeliuose perplonos vielutės karkasiuką pasidariau - išorinė vielutė turi būti 1,5 mm storio. Vidinės, kurios nebus karkasinėmis, gali būti ir plonesnės.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 09 01, 20:26)
Svieziena  ax.gif

Va cia tai DIELAS bigsmile.gif thumbup.gif Nu ir pavarei bigsmile.gif

Gal kas gali tema sukurti?? Buciau LABAI dekinga rolleyes.gif
A gali kas g.gif g.gif Nes jei ne, tai begu prie PC kurti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 02 rugsėjo 2011 - 13:37
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 09 02, 14:15)
na tik nesakyk...darbo tai nemenkai.
Labai labai  thumbup.gif  (ankstesniame mano poste - taigi žodžių neliko, žadas užkąstas buvo)
O koks jų dydis?


Aciu aciu 4u.gif Pasikelsiu dabar, nosi uzriesiu po tokiu vertinimu ax.gif hihihi.gif

Dydis: matuojant nuo virsutines sparnelio dalies iki apatines 6 cm, o jei su kabliuku, tai apie 7 cm. Nemazi ax.gif

Miško uoga, gal "damusam" sita tema, o po to ir apie nauja pagalvosim ax.gif

Beja, Nuotaikinga, del karkaso storio - as sparniukams naudojau 0,8 mm sidabruota vielute. Sitam darbeliui to storio beveik uzteko, bet jei deti gelytes, tai gali ir nepakakti, bet kuo storesne viela, tuo grubesnis darbelis atrodys sad.gif Vat nebent imti kokio 1 mm viela ir ja bandyti plaktuku suploti ir darant karkasa viela deti ant briaunos g.gif Tada ir storio uztektu ir darbelis dailiau atrodytu g.gif Tik neaisku, kaip cia ta sidabruota viena pasielgs..

Ice tea, aciu smile.gif O del temos - pati uzvedei, tai dabar ir tesk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 02 rugsėjo 2011 - 13:40
QUOTE(Bjauruska @ 2011 09 02, 14:38)
O del temos - pati uzvedei, tai dabar ir tesk biggrin.gif

doh.gif nu supratau, supratau- verciat nescia motera is lovos doh.gif Ka su jumis padarysi- einu trobos statyt biggrin.gif
Atsakyti
Ojei... visai is galvos iskrito... blink.gif Tai mane dabar peles uzgraus??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 09 02, 14:51)
Ojei... visai is galvos iskrito...  blink.gif Tai mane dabar peles uzgraus???  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pelių nesulauksi, nes jų BIJAU doh.gif Blogiausiu atveju pasitaškysi derva lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ale aš nepiktybinė wub.gif
jau kuriu naują trobą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 02 rugsėjo 2011 - 13:57
Ice tea, saunu, laukiam nauju namu ir "damusinejam" sena tema biggrin.gif

Ai, tiesa... Tie auskarai daryti ne su titanu ax.gif Siek tiek jauciasi skirtumas dirbant su spec derva - zymiai maziau burbuliuojasi, o jei ir susidaro burbuliukai, tai jie patys labai tvarkingai isnyksta smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti