Įkraunama...
Įkraunama...

Kai pildosi svajonės...

QUOTE(astaste @ 2011 05 20, 13:18)
Vis dar negaliu suprasti, už ką man tokia dovana, juk nesu niekuo ypatinga. Bet esu labai dėkinga už šią savo paprastą gražią laimę...

wub.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
[quote=astaste,2011 05 20, 13:18]
Kaip pas mus atėjo Anelė...

Labai labai graži istorija... 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Esu tikra, Anele skaitydama sia istorija verks is laimes, nes joje tiek laukimo meiles, silumos.... wub.gif labai graziai aprasei, Astaste 4u.gif SAUNUOLE 4u.gif kad iveikei savo egzamina, reikia tik labai labai noreti ir tuo tiketi 4u.gif

Anele sveikiname su PIRMUOJU MENESIUKU 4u.gif
O KOKIA GRAZI VARDO REIKSME bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazu, jausminga .. 4u.gif wub.gif
Ir as vis dekoju Dievui uz tokia dovana - du nuostabius savo vaikucius, mano vaikystes svajone drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū labai visoms už gražius atsiliepimus ir linkėjimus 4u.gif labai malonu,kad jums patiko mano istorija smile.gif

QUOTE(indica @ 2011 05 20, 23:25)
Oi kaip gerai man pazistamos visos tos baimes del pirmagimes, belaukiant antro vaikelio, o ir gimdymas gal jau rytoj,


lengvo ir gražaus jums susitikimo su savo mažyliu 4u.gif
Atsakyti
Laukiau jūsų istorijos blush2.gif . Ech, kaip šilta, gera, paskaičius apie tokį gražų laukimą ir atėjimą... wub.gif

Beje, akušerė Rolanda priėmė mano Elzytę bigsmile.gif wub.gif . Ir Jokūbėlį kažkada taip pat...
Atsakyti
Labai graži, ramuma, laukimu dvelkainti istorija wub.gif
Bukit ir toliau tokie laimingi wub.gif
Atsakyti
SUperine istorija wink.gif sveikinimai graziai seimynai wink.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija wub.gif wub.gif sekmes jums visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2011 05 23, 15:50)
Laukiau jūsų istorijos blush2.gif . Ech, kaip šilta, gera, paskaičius apie tokį gražų laukimą ir atėjimą... wub.gif

Beje, akušerė Rolanda priėmė mano Elzytę bigsmile.gif  wub.gif . Ir Jokūbėlį kažkada taip pat...


wub.gif
pagalvojau, juk mes akušerėms esam eilinės gimdyvės, kokių jos sutinka tūkstančius, o va mums jos liks atminty visą gyvenimą... ir kaip džiaugiuosi, kad man pasisekė GN susidurti su maloniomis akušerėmis pačiomis svarbiausiomis savo gyvenimo naktimis smile.gif

QUOTE(orchidejaa @ 2011 05 25, 11:04)
Labai graži, ramuma, laukimu dvelkainti  istorija wub.gif
Bukit ir toliau tokie laimingi wub.gif


ačiū wub.gif

QUOTE(audani @ 2011 05 25, 12:12)
SUperine istorija wink.gif sveikinimai graziai seimynai wink.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(aimute @ 2011 05 30, 23:14)
Nuostabi istorija  wub.gif  wub.gif sekmes jums visiems  4u.gif


ačiū ir jums 4u.gif
kaip smagu, kad mano istorija sukelia teigiamų emocijų ir kitiems wub.gif blush2.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif kaip miela, tokia graži Anelės istorija, kaip pasakoj wub.gif
Beje, mano Gabiją taip pat Rolanda priėmė. Superinė moteris smile.gif
Atsakyti
Begaline meile ir švelnumu dvelkia tavo pasakojimas,Asta. wub.gif wub.gif Linkiu kuo daugiau gražių akimirkų ir auginant dukreles. 4u.gif
Beje,mano Tomas taip pat buvo pasitiktas Rolandos rankų. smile.gif Nuostabus ji žmogus. rolleyes.gif
Atsakyti