Įkraunama...
Įkraunama...

Kulautuvos mamytės, III tema

4u.gif
Sveikutės, kaip faina, susimatėm per Joninių šventę, ar iki galo buvot? Ar užkūrė tą didelį laužą, gal kokių nuotykių buvo? mirksiukas.gif Mes anksčiau pabėgom, svečių laukėm, tai norėjom pailsėti. Sekmadienį vežėm mano vaikiną į Birštoną į stovyklą anglų kalbos, smagu, kad kuriasi tokios vasaros stovyklos, kur ne tik trali-vali, bet dar ir palavina kažkokia naudinga kyptimi biggrin.gif
Atsakyti
Kaži ne per daug lyja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Laba diena

Prašome pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal matote savo kieme, prie garažų ar gatvėje anksčiau nestovėjusį JUODĄ GOLFĄ (IV kartos) UNIVERSALĄ ??? Tai iš mūsų pavogtas automobilis prieš 2 dienas.

Išskirtiniai bruožai:

Juodi skardiniai ratlankiai;
Ant stogo "ragai";
Ant stogo obuolio dyžio smulkus dažų subraižymas (kaip švitriniu popieriumi), esantis arčiau auto galo labiau į dešinę pusę, netoli antenos;
Kairės pusės veidrodėlis klijuotas lipnia juoda juosta.

Praneškite į až ir parašykite į až valstybinius numerius.

Būsime labai labai dėkingi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Kažin ar dar yra mūsų temelėje gyvų..? unsure.gif Vasarėlė baigėsi, atostogos irgi - taigi galime ir vėl pabendrauti mirksiukas.gif Kaip laikotės? mamalola, mūsų vyresnėlis, kiek supratau, su tavo mergina į tą pačią darželio grupę keliauti pradėjo? ax.gif jsimona, turbūt prie šios mūsų trečios pašnekesių temos nė prisijungusi nebuvo... g.gif Kaip ji begyvena? giedruole, lugne, kaip jūs, kaip jums rudenėlio pradžia?
Atsakyti
Sveikutės. Taigi, taigi vasara baigėsi, prasidės kitoks gyvenimo ritmas. Mano pana jau antrokė ir tai labai jaučiasi. Per metus ne tik paaugo 8 cm., bet ir tapo labai savarankiška.
Girdėjau daržely daug pasikeitimų. Papasakokit. Nors man jo paslaugų jau nereikės, bet vistiek įdomu kas mūsų parapijoj dedasi.
Kaip Jūsų mažiukai gyvena. Kaip peržiemojot?
Per vasarą nieko nebuvau sutikus, tik giedruolę porą kartų mačiau. Ai, tiesa, taigi per Jonines su kai kuo matėmės.
Pas mane šiaip nieko naujo. Per vasarą kasdien pilnas kiemas vaikų būdavo, vartai beveik neužsidarydavo. Jei vieni išeina, tai kiti ateina. O kai sueina visi iš karto ... Liūdna nebūdavo...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš turiu šiokių tokių rudeninių naujienų.. ax.gif Po truputį kraustausi iš Marijampolės į vyro namelius Kulautuvoje. Gavau darbuką Batniavos seniūnijoje socialine darbuotoja. Niekad tokio darbo nedirbau, bet visai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Tai, smagu, giedruole. Pagaliau radai darbą. O mokyklos nebus gaila? O gal jau džiaugiesi išėjusi? Sako pedagogams po dešimties mokykloj pradirbtų metų reikia darbą keisti, nes kitaip be laiko stogas nuvažiuos.
Ar matėt sekmadienį "Lietuvos talentus"? Mūsų Andžela pasirodė. Puikiai. O ir Šaprui nedavė progos jos per dantį patraukt. Šaunuolė. Kulautuvai linkėjimus perdavė...
Atsakyti
4u.gif
Labukas,
Negaila tos mokyklos, jau nusibodo tas triukšmas, gryna tiesa, kad mokytojams po dešimties metelių reikia keisti profesiją. Aš jau ant savo mamos matau- visą gyvenimą dėstė lietuvių kalbą Marijampolės kolegijoje. Tai namuose tėvuką "strojina" kaip kokį studentą biggrin.gif
Buvau nuėjusi į Batniavos mokyklą, ten yra grupelė mergaičių, bandančių groti gitaromis ir bandančių kurti dainas. Tai direktorė sakė, gal pora valandėlių surastų su tom mergaitėm padainuoti, bet nežinau.. dabar taip ramiai gyvenu, o ten vėl būtų įtampos- juk nebalazganysi ten bet ką, reikia bent porą gerų kūrinių paruošti kokiam mokyklos renginukui. Pastangų daug, o pinigėliai maži, be to važinėjimas į Batniavą dėl valandos pirmyn-atgal.. Tai dar galvoju.
Atsakyti
tiesa, dar norėjau paklausti, sužinojau tokį dalyką, kad ketvirtadieniais (o gal tik kartą per mėnesį) Raudondvario bažnyčioje vyksta pamaldos už vaikus. Suvažiuoja mamytės iš aplinkinių savivaldybių, dalyvauja mišiose, po to ten kažkokią arbatėlę organizuojasi, žodžiu, esmė- mišios už vaikučius, jei aš gerai supratau. girdėjau, važinėja dvi mamytės iš Kulautuvos. Gal iš forumo mamų kas važiuojat, aš irgi visai norėčiau sudalyvaut, tik reikia smulkesnę informaciją sužinoti.
Atsakyti
Labas. Na, mane, tiesą sakant, į bažnyčią nelabai traukia. Nerandu aš ten to, ką norėčiau rasti. Todėl nevaikštau, nesidomiu ir nieko nežinau. Bet susižinot labai paprasta: įvesk "Raudondvario bažnyčia" ir išmes Tau telefoną. Pasiskambinsi ir žinosi.
Kaip darbe sekasi?
Atsakyti
Nors lugnė ir seniai jau apie tai rašė, bet vis tiek - mačiau aš Kulautuvos Andželą, kai talentuose pasirodė, nu tikrai vertas dėmesio numeris buvo thumbup.gif Liuks - šaunuolė, reikia tikėtis ir toliau jai seksis mirksiukas.gif
Dar pamenu, klausė apie permainas darželyje - taigi yra dar viena, nauja, ketvirta grupė sukurta. Tipo tarp lopšelinukų ir tų vyresnių, ale biški likau nesupratus, kai mūsų Justinas (ir dar keturi buvę lopšeliniai) tiesiai iš lopšio į vyresnių grupę iškeliavo, o ne į tą naują... g.gif Nu, bet koks skirtumas, gal tarp vyresnių būdamas greičiau ko nors išmoks rolleyes.gif Bent jau kad visokių gudresnių "zbitkų" tai tikrai doh.gif Dabar jau yra parsinešęs vieną gerulį žodį: "py...", su vyru stengėmės ir nereaguoti, ir šiaip paklausti, o ką čia reiškia ir pan., ale vis tiek kartoja doh.gif Nu, bet čia tik pradžia, žinau, kad bus ir baisiau.
giedruole, dėl bažnyčios ir aš nelabai kuo padėsiu - aš tokia laaabai jau pasyvi katalikė... blush2.gif
Atsakyti

Labas. Tai kur daržely tą naują grupę atidarė? Tuščių patalpų tai kažkaip nepamenu. Gal rūsį įrengė lotuliukas.gif ?
Atsakyti