Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus, pyragus ir kt. skanėstus Nr.62

wub.gif wub.gif @drij@, migle, eda.dita, lapelyte thumbup.gif


Bet Akvilytes zailsu deze wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
akvilyte, apšalau nuo tavo torto user posted image aukštasis pilotažas thumbup.gif taaaip viskas suderinta ir apgalvota iki smulkmenų wub.gif šaunuolė 4u.gif

Migle nuostabūs tomas ir džeris thumbup.gif laaabai linksmas švelnus tortukas wub.gif

eda.dita laaaaaaaabai gražus tortas wub.gif o koooookios dailios figūrėlės wub.gif kaip drugelį taip išmarginai?

pasta simpatiškas tortukas wub.gif

lapelyte, gražūs žaismingi paskutinieji tavo tortukai, man trupučiuką teletabių veidukai per platūs, bet gal tik nuotraukoje taip atrodo rolleyes.gif

iš praeitos temos pritrenkė Divia tortas-ragas bigsmile.gif dar viena auksarankė tongue.gif fantastinis tavo tortas Divia, laaabai gražiai padarytas, nematyta ir originali idėja thumbup.gif norėčiau paprašyt ar galiu tavo šio torto nuotraukytę panaudot atidarydama naują "Tortų" temą blush2.gif

neli, nerealaus grožio tortas su saulėgrąžom wub.gif aš jas dievinu wub.gif saulėgrąžos tiesiog tobulos ir tortas laaaabai gražiai apipavidalintas wub.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės? biggrin.gif Na fantastika wub.gif Kas nežino, kiek tortu puošimas užima laiko, niekada nesupras Jūsų "vargo" smile.gif Aš truputi žinau, todėl žemai lenkiu galva aciuks.gif
Parodysiu savo "greituka" ax.gif Prižadėjau padaryti tortą ir susirgau pūlinga angina verysad.gif Temperatūra 39 karsta.gif , bet puošti reikėjo, tai va kas gavosi, nors pagal buvusia savijauta tai patenkinta blush2.gif
Kažkas panašaus į Varškini gaivumėli, šlapia bezė, viršus marshmalaw saldainiu mase ( labai patiko dirbti su ja ), gelytės ir drugeliai daryti ankščiau ( konds. pieno, pieno milteliu ir cukraus pudros )
user posted image
Nieko įspūdingo (palyginus su Jūsiškiais), bet kadangi mokausi iš Jūsų visu, jaučiu pareiga parodyti pioneer.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 23, 10:29)

Parodysiu savo "greituka"  ax.gif
Kažkas panašaus į Varškini gaivumėli, šlapia bezė, viršus marshmalaw saldainiu mase ( labai patiko dirbti su ja ), gelytės ir drugeliai daryti ankščiau ( konds. pieno, pieno milteliu ir cukraus pudros )


Dzibukai tobuli wub.gif Nepasakyciau, kad ant greicio daryti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes....
atsiprasau neskaiciau visu temuciu,bet esu ne profesionale ir moku tik meduti,taciau su puosyba,sunkus atvejis.... blush2.gif noreciau jusu patarimo ,nes arteja keletas tortadieniu,iskaitant mazosios 3-aji.... wub.gif kuom geriausiai puosti meducio torta kartstai vasaros dienai...? blush2.gif esu nusipirkus stai toki kociota glaju,ar kaip ji pavadinti... blush2.gif
user posted image
bandysiu treniruotis....tik ar jis neprades man tyzti,varveti...? unsure.gif dar esu pamascius apie puosima vaisiais,bet irgi mastau ka cia padarius,kad jie islaikytu savo isvaizda,nepjuostu,neapdziutu ir t.t.... blush2.gif
zodziu buciau dekinga,jei pasidalintumet savo patirtimi.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 05 23, 10:43)
Sveikutes....
atsiprasau neskaiciau visu temuciu,bet esu ne profesionale ir moku tik meduti,taciau su puosyba,sunkus atvejis.... blush2.gif noreciau jusu patarimo ,nes arteja keletas tortadieniu,iskaitant mazosios 3-aji.... wub.gif kuom geriausiai puosti meducio torta kartstai vasaros dienai...? blush2.gif esu nusipirkus stai toki kociota glaju,ar kaip ji pavadinti... blush2.gif
user posted image
bandysiu treniruotis....tik ar jis neprades man tyzti,varveti...? unsure.gif dar esu pamascius apie puosima vaisiais,bet irgi mastau ka cia padarius,kad jie islaikytu savo isvaizda,nepjuostu,neapdziutu ir t.t.... blush2.gif
zodziu buciau dekinga,jei pasidalintumet savo patirtimi.... blush2.gif



Uzeikit cia
http://www.supermama...howtopic=378104
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 05 23, 10:43)
Sveikutes....
esu nusipirkus stai toki kociota glaju,ar kaip ji pavadinti... blush2.gif
user posted image



Aš parsivežiau iš UK šitos masės , puiki masė thumbup.gif , tik ji dengiama ant sviestiniu kremu aptepto torto .

Aš ją perminkiau , iškočiojau , ir dengiau , va šitas tortas 4u.gif http://savepic.net/1189511.jpg
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2011 05 23, 10:38)
Dzibukai tobuli  wub.gif Nepasakyciau, kad ant greicio daryti smile.gif

'Greitukas' todėl, kad laiko turėjau tik tiek, kol veikė į užpakali sudurtas analginas biggrin.gif O puošiau 2 tortus (kito nefotografavau, nes buvo sūnaus gimtadieniui (17 m.) ir "supuošiau" viska ka turėjau ir kas liko doh.gif blush2.gif , bet sūnus suprato mirksiukas.gif ). Na o šlapia beze aš kaip ir "prisijaukinau" mirksiukas.gif , todėl už žodeli "tobuli" didelis ačiū aciuks.gif
Papildyta:
Dr.Oetker Dengimo lakštai (450g) - tai kokio dydžio tortą galima su tokiu kiekiu apdengti? g.gif
Atsakyti
labas visom, LAAABAI gražūs visų tortukai, kiekvienas savaip wub.gif pasirodau ir as smile.gif jogurtinis, dengtas slapiu beze, geles pastilazo smile.gif tik padekliukas uzrasojo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 23, 11:30)

Dr.Oetker Dengimo lakštai (450g) - tai kokio dydžio tortą galima su tokiu kiekiu apdengti?  g.gif



22 cm ( kočiojau tokio pat storio , kokį radau , originale 3-4 mm ) , apipjovus dar liko viskam , kas rausva ( ant mano torto ) , tik drugeliai buvo daryti iš mano cukrinės masės .
Atsakyti
Wingaile, labai labi gazu. Taip man nematytai rozes sudetos ir tokios grazios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bossi: 23 gegužės 2011 - 12:25
laba 4u.gif
atnešu ir aš savo tortą doh.gif darytas suvalgyti namuose smile.gif pirmą sykį bandžiau tvorelę padaryti doh.gif deja vienas šonas nulūžinėjo, imant popierių doh.gif galvoju gal per plonas tas juosteles daraiau g.gif aplūžinėjo kraštelis,kur sujungimas tvorelės yra doh.gif dariau tvorelę,nes man gražu ir norėjosi pabandyti kažką kitą,o ne vien trupinukus smile.gif
tortas Rafaelo, o viršus puoštas paprastais šokolado kringeliai ir truputis kremo liko nuo torto,tai ir sukroviau,negi mesi gerą daiktądoh.gif
user posted image
Atsakyti