Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus, pyragus ir kt. skanėstus Nr.62

QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 06 05, 07:51)
as sumaisiau parasyti,ne pirmas aukstas pasmuko,o pats paskutinis-trecias. Tos gulbes ir rozes sunkios...


aisku dabar, o mano kai nepatyrusiai akei atrode kad ten kloste ir ji taip turi buti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 06 05, 07:44)
perrin, mes tavęs savo forume labai pasiilgom, maciau kad cia vis skaitinėji, manaiua jau daugiau tortukų būsi padarius, bet tu kaip visada esi labai kruopšti, iš pradžių kursą teorijos perėjai mirksiukas.gif
šaunuolė thumbup.gif vapasižiūriu į kitų pirmuosius darbus ir suprantu, kad pas mane idealiai 'sterilaus' vaizdo niekad nebus verysad.gif

Julioske, abipuses simpatijos, zinant kokiomis salygomis ir sanaudomis kuri grozi 4u.gif
O sitam puslapy jau senokai skaitineju, konspektuojuosi, kad neuzdavineti tu paciu klausimu, kuriuos net as negaminanti matau kas kelintam puslapy ax.gif
Beje, pastilazas lipdymui man vistiek is keliu kartu gavosi sausokas, ne toks elastingas, gal visgi ne tokia pudra dejau? g.gif Nes cia ju ne viena rusis.
Dekui mergaitems, kurios pastebejo mano vargeli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perrin: 05 birželio 2011 - 10:20
QUOTE(Perrin @ 2011 06 05, 11:19)
Julioske, abipuses simpatijos, zinant kokiomis salygomis ir sanaudomis kuri grozi  4u.gif
O sitam puslapy jau senokai skaitineju, konspektuojuosi, kad neuzdavineti tu paciu klausimu, kuriuos net as negaminanti matau kas kelintam puslapy  ax.gif
Beje, pastilazas lipdymui man vistiek is keliu kartu gavosi sausokas, ne toks elastingas, gal visgi ne tokia pudra dejau?  g.gif  Nes cia ju ne viena rusis.
Dekui mergaitems, kurios pastebejo mano vargeli  4u.gif

užtat man neiškyla dilema kur dėti tortus kai šaldytuvas pilnas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mane jiems vietos visada yra lotuliukas.gif

gal ne pudroj o želatinoj esmė, gal pamažinai? nors gali būti kad mažoka yra medaus ar aliejaus, jei man nesigauna aš iš pradžiu įminkau lašelį aliejaus, jei nepadeda, tai medaus tirpinto, būna kad pasitaiso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 06 05, 13:24)
užtat man neiškyla dilema kur dėti tortus kai šaldytuvas pilnas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pas mane jiems vietos visada yra lotuliukas.gif

gal ne pudroj o želatinoj esmė, gal pamažinai? nors gali būti kad mažoka yra medaus ar aliejaus, jei man nesigauna aš iš pradžiu įminkau lašelį aliejaus, jei nepadeda, tai medaus tirpinto, būna kad pasitaiso ax.gif

lotuliukas.gif Julioske savam stiliuj thumbup.gif
As gaminau su gliukoze, va kaip tik laselis aliejaus butu man atrodo istaises padeti g.gif Kita karta zinosiu. Uz poros sav sunaus gimtadienis, nori masinos blink.gif bijau net pagalvoti blink.gif Man niekaip neiseina graziai uzkaisyti mases po torto apacia, reiks pastudijuoti youtube'j
Atsakyti
@adrija@, visi tortukai nuostabūs 4u.gif

Naitai, taip, dėžutėje sidabrinė grandinėlė su pakabuku 4u.gif
Atsakyti
sveikos

labai grazus visi krikstynu tortai wub.gif
atnesu ir as kelis blush2.gif
medaus tortas, pastilazas, slape beze. 2 kg

user posted image

tortas "braskiu fanams" pastilzas (nu zmones lipdyti man dar nesiseka juodai, dziaugiaus bent tuokad vyras sake kad i zmogu bent truputi panasus smile.gif )

user posted image

jauciu barbes jau net nebeidomios jums, bet ikelsiu vsitiek, medaus tortas pastilazas ax.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikutes, turiu klausymeli- pasidariau pastilaza pagal Cipsiuka, viska pagal recepta, sakykit kada galiu dengt, nes jei is kart, tai be sansu, nes ji tysta, gal subrandint reikia keliu valandu, o gal vel ka netaip padariau, g.gif , zelatinos nubrauktas saukstas- tai svere 9gr, medaus trys saukstai svere 32g, visa kita recepte gramais, nezinau ka daryt
g.gif
Atsakyti

QUOTE(airius @ 2011 06 05, 17:30)
Sveikutes, turiu klausymeli- pasidariau pastilaza pagal Cipsiuka, viska pagal recepta, sakykit  kada galiu dengt, nes jei is kart, tai be sansu, nes ji tysta, gal subrandint reikia keliu valandu, o gal vel ka netaip padariau,  g.gif , zelatinos nubrauktas saukstas- tai svere 9gr, medaus trys saukstai svere 32g, visa kita recepte gramais, nezinau ka daryt
g.gif


Palikit bent pusvalandziui pastovet pastilaza. Paskui dar pridekit pudros. Ir tikrai kociosis gerai, tik gausiau pabarstykit stala krakmolu arba pudra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 05 birželio 2011 - 16:41
QUOTE(Noiraite @ 2011 06 03, 23:35)


kirbe o kokios pas tave geles pirmam tortuke ar rozes??????

o y ka panašios?y lelijas? lotuliukas.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 06 04, 06:05)
dar vieną parodysiu, tortas be pavadinimo

fantastika...labai gražu.....

QUOTE(Perrin @ 2011 06 04, 23:40)
Ui, cia i tokia ugni pabandysiu ikelti savo bandyma..  ax.gif



puikus tortas...ir tikrai tik 3 dengtas mase?netikiu..... smile.gif o jei taip-tai puiku......šaunuole
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 06 05, 11:24)
ikeliu jusu teismui savo vestuvini,bet pries tai papasakosiu istorija su juo

man labai graži gulbių emocija. Jos kaip tikram judesy wub.gif
o jeigu nebūtų pateikta nesėkmių sąrašo, tai jos ir nebūtų pastebėtos mirksiukas.gif

QUOTE(VitMetil @ 2011 06 05, 17:54)
medaus tortas, pastilazas, slape beze. 2 kg

che che.. man šitas labai mielas wub.gif
Atsakyti
[quote=kirbe,2011 06 05, 09:40]
o y ka panašios?y lelijas? lotuliukas.gif [QUOTE]

fantazijos 4u.gif 4u.gif 4u.gif nes jei tai rozes , tai -fantazijos rozes 4u.gif


@adrij@- wub.gif tiesiog pribloskentis darbai wub.gif

ir vestuvinis man labai grazus ypac spalva 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noiraite: 05 birželio 2011 - 19:38
aciu labai uz pagyrimus.Nes kai patyriau sitiek daug nesekmiu su situo vestuviniu,tai pradedi manyti,kad niekad neismoksi,o su jusu pagyrimais-net veidas prasvito ir norisi toliau kopti tobulejimo laiptais. Dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti