Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimas vyras "pletkų" lygyje.

QUOTE(burbanti @ 2011 05 27, 10:25)
O dievuliau tu mano ,nu ot glusa motera .Maza kas pletkina .Nu kreipti i demesi i pletkus -durniu laivas .Parodo ,koks zmogus yra silpnas . Jei jau kazka blogo padare ,tai reikia kirsti is peties ,o ne lakstuyti aplinkui ir rekti -as viska papasakosiu  visiems apie jus !!!!  biggrin.gif
Papildyta:

Sakote visi cia viska jau zino apie jus ,bet as asmeniskai nieko apie jus nezinau ,man neidomu paprasciausia .Jus negalvokit ,kad jei kelios pakalbejo forume ,tai jau cia tragedija atsitiko . Kelios tai ne keli tukstanciai .Mazai jus cia kam rupit -man  nerupit ,man rupi  saldzios svetimu  vyru lupos


ir gerai,kad nerupi smile.gif thumbup.gif as ir nenoriu cia kazkam rupeti smile.gif thumbup.gif Nieko as negalvoju,kad kad cia kas apie mane pakalbejo forume...beja net nezinau, reiktu paieksoti gal rasiu ir forume smile.gif As nesakau,akd tragedija...na tuo metu buvo labai skaudu, nemalonu, pikta, liudna.

Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2011 05 27, 10:40)
devily atsiprasau, as nesuprantu, jus cia norite pasigirti, pakelti sau paciai saviverte, pasiguosti?
kodel Jus pastoviai teisinates?

nes ji ala geriete gi doh.gif
Atsakyti
demesio, tema pasiekia epogeja, greitai trumpai apsispjaudom ir lai si tema numirsta...amen...
Atsakyti
Nu, bent jau senos stervos gerus laikus prisimine. kai dar mastyti temose galima buvo. o dabar - siuksles, kerstas... fe, kaip zema.. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 05 27, 10:28)
As ?Nu net nezinau  kolkas ...jei prispaus ji mane kur kampe savo putlia krutine ,tai ne  issigasiu ,bet tik apsidziaugsiu  biggrin.gif
Papildyta:

Tu gali kaip zmogus papasakoti kas atsitiko?Supratau ,kad prisidirbai kazka su svetimais vuyrais ,pasigyrei ,o jos isnesiojo po foruma sita zinia ?Taip?

is kur cia kas istrauke,kad kazkas kazka apie mane kalbejo forume , nesuprantu smile.gif na bnet jau as apie tai nezinau nieko.
Nenoriu pasakoti smulkmenu,del to,kad galbut yra cia zmoniu,kurie gali save atpazinti. Tai butu paviesinimas. O as to nenoriu. As tik norejau pasisakyti apie tai,kad apkalbejo mane zmones, kurie patys ne sventi. Ir dar paskui man bande irodyti,kad mano situacijai aptarti jos turejo teise, o vat ju situacija buvo ypatinga. As amensikai bendravau su tuo zmogum ir pasakiau, as viska zinau ir man tikrai pofik ka tu su kuo veiki, bet labai skaudu,kad pati (butent tuo metu, t.y. lygiagreciai mano apkalbinejimui) budama nesventa drista dar kazka ant kito varyt.
Atsakyti
tai ką.. ,šiukšlės, bijot dabar ? tuoj kai išpasakos viską tai jums bus.. lotuliukas.gif
rimtai SM virsta į pamišėlių užrašus.
gaila vienok
Atsakyti
QUOTE(devily @ 2011 05 27, 10:47)
is kur cia kas istrauke,kad kazkas kazka apie mane kalbejo forume , nesuprantu smile.gif  na bnet jau as apie tai nezinau nieko.
Nenoriu pasakoti smulkmenu,del to,kad galbut yra cia zmoniu,kurie gali save atpazinti. Tai butu paviesinimas. O as to nenoriu. As tik norejau pasisakyti apie tai,kad apkalbejo mane zmones, kurie patys ne sventi. Ir dar paskui man bande irodyti,kad mano situacijai aptarti jos turejo teise, o vat ju situacija buvo ypatinga. As amensikai bendravau su tuo zmogum ir pasakiau, as viska zinau ir man tikrai pofik ka tu su kuo veiki, bet labai skaudu,kad pati (butent tuo metu, t.y. lygiagreciai mano apkalbinejimui) budama nesventa drista dar kazka ant kito varyt.


einu ikalti, nes jau visai pasimeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(devily @ 2011 05 27, 10:47)

Nenoriu pasakoti smulkmenu,del to,kad galbut yra cia zmoniu,kurie gali save atpazinti. Tai butu paviesinimas. O as to nenoriu. As tik norejau pasisakyti apie tai,kad apkalbejo mane zmones, kurie patys ne sventi.


nu blyn ateina kazka papeza apie kazka,kazkur.. siukslem kazka isvadina.. ir paskui pasako kad niekas niekur ir isvis as cia ne prie ko ir aciu uz demesi..
mastyt nereik ania lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 05 27, 10:38)
bet tu esi kerstinga gyvate,besimegaujanti kitu skausmu tyliai...

ir dar sakai islikau savimi, na va ir matos kokia esi

lotuliukas.gif aga jei megauciausi garsiai, buciau paviesinusi tada jau buciau ne gyvate smile.gif
Tada butu vel ,kaip drisai paviesainti, kodel kisieisi i svetimus gyvenimus, skaudini , kodel atsilygini tuo apciu ir bla bla bla smile.gif

Atsakyti
Jus neatsakete kodel jus pastoviai teisinates? Kas Jums yra? jus grauzia sazine, jus ieskote savo tokios busenos pateisinimo? ar saves pateisinimo? na ir kas, kad jos buvo nesventos, pletkai pletkais, bes sedejote ir sedite jus su jom vienoj valty
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti