Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

ispudi paliko biggrin.gif bet tikrai nekoki blink.gif
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 09 22, 12:40)
nelabai malonia tema skaitymui cia uzvedet biggrin.gif

ot tai tau nemaloni tema lotuliukas.gif .normali,apie higieną.kas ką naudoja ir kaip patinka, kas čia nemalonaus?
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 09 23, 18:57)
ot tai tau nemaloni tema lotuliukas.gif .normali,apie higieną.kas ką naudoja ir kaip patinka, kas čia nemalonaus?


viskas gerai, kad apie higiena, kas ka naudoja irgi, diskusijos apie kvapelius nebe taip labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 09 06, 23:24)
tai aisku, kad jis naudojamas ne kiekviena plovima. reikia bent instrukcija paskaityt  nono.gif
tikiu,kad jei muilo paragautum irgi daugiau nepirktum

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif juokiausi iki ašarų lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesusižavėjau Shikai Cucumber+Melon dušo žele, tad kažin ar bus kartojama.... unsure.gif Kvapo minimaliai, vos užuost įmanoma, putoja sunkiai ir šiaip tokia nevykus... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Loreal resist and shine titanium nagų lako, be proto ilgai džiuvo, reikėjo 2-3 sluoksnių, įdomiai sluoksniavosi ir ką jau bekalbėt apie kainą. Žodžiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2011 10 04, 09:35)
Loreal resist and shine titanium nagų lako

Man L'oreal ir Maybelline nagų lakai išvis klaikūs, yra pigesnių variantų, ir geresnių thumbup.gif kad ir tie patys maximiniai nail system už pastaruosius geresni.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 10 04, 10:07)
Man L'oreal ir Maybelline nagų lakai išvis klaikūs, yra pigesnių variantų, ir geresnių  thumbup.gif 

Tikrai taip drinks_cheers.gif Nei loreal, nei maybeline, o juo labiau manhatan nepatiko, tik kaina neaišku kodėl tokia nemaža g.gif
Atsakyti
user posted image

lily lolo mineral eyeliner. tragedija kazkokia, tepliojasi, po minutes bunu visa issitepliojusi juodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 09 27, 19:46)
Nesusižavėjau Shikai Cucumber+Melon dušo žele, tad kažin ar bus kartojama.... unsure.gif  Kvapo minimaliai, vos užuost įmanoma, putoja sunkiai ir šiaip tokia nevykus...  ax.gif
user posted image


As pagaliau baigiau irgi tokia duso zele,tik Yuzu (japonisku mandarinu) kvapo. Man patiko,labai gerai putojo ir nesausino odos,tik labai jau skalsi ilgai naudojosi,tai pabodo truputi,tiesa kvapas galetu ir stipresnis buti,bet siaip patenkinta as ja buvau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 04 spalio 2011 - 20:08
Nepirksiu "Jordan Advanced" soft dantų šepetėlių. Jau po kelių valymų išsikraipė šereliai. Nors ir medium pasirodė vidutiniškas. Yra ir geresnių. O ir nėra pigūs.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 spalio 2011 - 08:48
QUOTE(Victorious @ 2011 10 06, 09:48)
Nepirksiu "Jordan Advanced" soft dantų šepetėlių. Jau po kelių valymų išsikraipė šereliai. Nors ir medium pasirodė vidutiniškas. Yra ir geresnių. O ir nėra pigūs.

user posted image

kaip idomiai, mes dabar su vyru tokius naudojam , man kaip tik labai gerai jis forma islaiko, o naudoju jau tikrai ilgokai, man kiti jau po poros savaiciu issikraipo o sitas labai gerai laiko thumbup.gif
Atsakyti