Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

Geras bigsmile.gif Tai gerų patarimų radau, kur sunaudot netinkamus šampūnus thumbup.gif
Atsakyti
perkant rankšluoščius patarė plaut su šampūnu biggrin.gif tai vat dar vienas būdas kaip teisingai panaudot netinkamą šampūną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2011 10 30, 11:06)
Geras bigsmile.gif Tai gerų patarimų radau, kur sunaudot netinkamus šampūnus thumbup.gif


drinks_cheers.gif tikrai, o aš kažkaip kas netinka - į šiukšliadėžę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 24, 16:36)
O man sis aliejukas vienas is geriausiu turetu, sunaudojau dvi bonkutes, plauko neriebina neapsunkina. Dabar turiu Kerastase, tai nera ko lyginti... Sis buvo zymiai geresnis...


drinks_cheers.gif man irgi šis labai patiko kai turėjau
Atsakyti
Tai, ko daugiau nepirksiu: Londa "vandenėlio" nuo plaukų slinkimo, nes mokėti +/- 20Lt už smirdantį skystį, kuris apart galvos odos šaldymo ir plaukų riebalavimo daugiau nieko nedaro, man per brangu...
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 10 30, 10:34)
O aš nepirksiu Rasos balzamo plaukams, jokio poveikio.... Kažkoks įdomus produtas, net nežinau, daug reikia, o kad plaukai sušvelnėtų nepasakyčiau, tačiau naudotinas produktas, tik nekartotinas biggrin.gif
user posted image
tik maniškis naujesnėje pakuotėje smile.gif

turiu nepatiko sad.gif puse atidaviau mamai,jai taipat nepatiko ,nebepirkciau ir uz 3lt:))))
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 10 29, 17:31)
Zinoma, ypac vilnai labai patinka.


thumbup.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
Daug priemonių yra kurių nepirkčiau vien dėl to, kad norisi išbandyt kažką naujo rolleyes.gif bet...iš labiausiai nepatikusių galečiau išskirti YSL maskuoklį " anti-cernes". blink.gif
Atsakyti
Mano atveju, kadangi oda jautroka, visiškai nepasiteisino iš lietuviškos serijos "Margaritos" pieneliai ir kremukai schmoll.gif O "Rasos" - puikūs thumbup.gif
Atsakyti
Vichy Essentielles prausiklio g.gif Poveikis kaip muilo - graužia akis, jei netyčia patenka, sausina, o kvapas irgi kaip paprasto muilo schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
John Frieda sampunu doh.gif
Plaukai, tiesa, buna labai grazus, bet toki alergini dermatita tiek mama tiek drauge isitaise, kad... verysad.gif
Atsakyti
http://t3.gstatic.co...YA2ThavBROWUHuB
atspalvis SIAUBINGAS! ryžas kažkoks, nežinau kam jis gali būti tinkamas
Atsakyti