Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

QUOTE(*Amberr* @ 2011 06 05, 22:27)
user posted image
Nezinau kaip kitoms,bet man pasinaudojus sia priemone buvo dar daugiau vargo,nei naudos  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
Ir oda labai sausina  doh.gif

Si priemone man netiko veidui, tai sunaudojau darydama pedikiura, puikiai ataivina kojytes biggrin.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2011 06 07, 08:23)
Lumene tušo "Natural Code"  doh.gif Nu tokio siaubo dar neesu turėjus - dažo prastai, net nesimato, kad su tušu, erzina akis, bet didžiausia bėda, kad pasidažius ir užsukus dalis tušo kažkokiu būdu išbėgo lauk ir ištryško per užsukimą doh.gif nors pats tušas nėra skystas, nesupratau kaip taip galėjo pasidaryt, nes tušas prieš tai vos ne parą ant lentynos stovėjo, nebuvo paguldytas nei ką doh.gif Žodžiu apsimozojau visa, nuo rankų reikėjo su akių valikliu gramdyt, nes su muilu nenusiplauna blink.gif

Oho! Na kad tusas isbegtu dar nebuvau girdejusi smile.gif
Atsakyti
o as niekada nepirksiu Naked Volume Conditioner , plaukus taip suvelia kad neina issukuoti, dar tokio nesu turejus...
user posted image
Atsakyti
NIEKADA gyvenime nepirkisu "RASOS" sampuno. Viespateliau mieliausias, kai istryniau plaukus, tai plaukai pasidare kaip pakulu kuodelis, pirstu neikisau, absoliuciai jokio putojimo, primena daugiau makijazo pieneli, o ne sampuno konsistencija.
Pirkau zvilgesio suteikianti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 06 09, 12:31)
Man su visais nenuplaunamais balzamais taip būna, kaip jums.
Dantų higienistė man yra sakius, kad nesvarbu,kokia dantų pasta ir koks šepetėlis - dantų švara priklauso nuo to, kaip kruopščiai valom juos  mirksiukas.gif galbūt pasiteisintų tarpdančių siūlas?

O aš niekad nebepirkčiau IWOSTIN bemuilion prausiklio. Kaina palyginus su tokio pat dydžio muilais ohoho  doh.gif o sudėtis ne itin, be to, pradėjo kilti spuogai  schmoll.gif

kas del dantu tai as kai pradejau valyt su naturaliom dantu pastom, tai mano dantu bukle zymiai pagerejo, net dantiste mano pagyre, sako nu kaip po nestumo, kai paprastai dantys genda labai, sako kokie sveiki dantys ir dantenos, o pas mane dantenos labai problematiskos doh.gif , o as iur nenaudoju jokiu siulu 4u.gif
sorry uz off topic blush2.gif
Atsakyti


užsitepa lyg ir lygiai, bet beveik iš karto pradeda atrodyti, tarsi oda būtų labai sausa ir luptūsi.. aišku nėra ko norėti ir kaina nėra didelė.. nors kiti panašūs produktai tikrai būna kokybiškesni.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superseima: 19 birželio 2011 - 17:51
Margaritos plauku sampunu doh.gif plaukai po kiekvieno plovimo budavo baisesni nei iki tol g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 05 27, 15:06)
Natura Siberica lengvas rankų kremas
user posted image
Drąsiai galiu sakyti, kad tai pats blogiausias kada nors turėtas rankų kremas. Juo pasitepu toks jausmas, kad dar labiau rankas sausina, traukia odą. Geriau išvis jokio nei šis  schmoll.gif


Iceland, cia kol kas pats geriausias mano ranku kremas smile.gif rankos palieka svelnios, gana maloniai kvepia..
Atsakyti
user posted image
Daviau šansą Golden Rose nagų lakui. Taip susižavėjau tamsiai mėlyna spalva, o užtepus pirmą sluoksnį nagas buvo lavoniškai dryžuotas, su antru sluoksniu jau pavyko išgauti vientisumą, bet spalva manęs netenkino.. Man nagų lakas turi būti pigmentuotas ir po pirmo sluoksnio puikiai atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 06 14, 10:33)
kas del dantu tai as kai pradejau valyt su naturaliom dantu pastom, tai mano dantu bukle zymiai pagerejo, net dantiste mano pagyre, sako nu kaip po nestumo, kai paprastai dantys genda labai, sako kokie sveiki dantys ir dantenos, o pas mane dantenos labai problematiskos  doh.gif , o as iur nenaudoju jokiu siulu 4u.gif
sorry uz off topic  blush2.gif

Kokias pastas konkreciau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 06 22, 08:39)
Kokias pastas konkreciau? 4u.gif

as tai naudoju aloe dent ir toms of marine lyg vadinas, seip nesu nusiziurejus konkreciai vienos kazkokios, bet ziouriu, kad naturali butu ir be fluoro dazniausia, nes turiu fluoruoze ir paradontoze, tai zinok dantiste pagyre, kad labai sveiki dantys po nestumo:super
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 22, 01:58)
Daviau šansą Golden Rose nagų lakui.

aš pirmą kartą pirkau tokį pigų laką ir likau patenkinta, nors nesitikėjau, kad taip gali būt..man spalva gera, tepas gerai ir džiūna labai greitai, tik va laikos nelabai..

essence multi action blakstienų tušo nebepirksiu gyvenime. Siaubas kažkoks. Trupa, tepasi tragiškai, net neužsitepa ant blakstienų galiukų jis, ir pažiūrėjus iš arčiau tai matosi. Tragedija. Išmetu kelis kartus naudotą ir kokį mėnesį laikytą "o vdrug".
user posted image
Atsakyti