Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

user posted image

Labai prasta, nusivyliau jau po keliu naudojimu. Smirda pats dezodorantas, labai šlapias, nelaiko prakaito.
Atsakyti
Nepirksiu Natura Siberica kuno sviesto, man jis labai kemsa kuno poras. Dekolte odoje padaugejo juodu taskeliu, beto naudojant si sviesta turejau spuoga ant pilvo blink.gif ir ant peciu. Siaip as tokiose vietose spuogu neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Niekada nepirksiu Syoss doh.gif Atsirado pleiskanų
Atsakyti
QUOTE(draco'a @ 2012 01 13, 19:34)

Aš kažkada buvau bandžius naudoti, bet pradėjo pažastis skaudėti. Po kelių metų vėl sugalvojau pabandyti, ir vėl pradėjo skaudėti. Tau jau kelis metus net nežiūriu į šitą antiperspirantą ir niekada nežadu pirkt. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 01 13, 20:08)
Nepirksiu Natura Siberica kuno sviesto, man jis labai kemsa kuno poras. Dekolte odoje padaugejo juodu taskeliu, beto naudojant si sviesta turejau spuoga ant pilvo blink.gif  ir ant peciu. Siaip as tokiose vietose spuogu neturiu schmoll.gif

Man taip pat buvo tepantis NS anticeliulitiniu. Nurašyta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Figūringa @ 2012 01 13, 23:06)
Niekada nepirksiu Syoss doh.gif Atsirado pleiskanų


man taip pat, nusipirkau šampūną ir prisirado ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2012 01 14, 13:25)
Man taip pat buvo tepantis NS anticeliulitiniu. Nurašyta schmoll.gif

Aha, pamirsau pamineti, kad anticeliulitinis. Sausom blauzdom gal tiks, sunaudosiu iki galo.
Atsakyti
Bic Sensitive skutukų:

user posted image

neskuta švariai. Nepalyginsi su Wilkinson. O Wilkinson tik litu kažkur brangesni
Atsakyti
Nepirksiu Natura Siberika sampunu, man nuo ju plaukai slenka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 01 14, 16:15)
Nepirksiu Natura Siberika sampunu, man nuo ju plaukai slenka. doh.gif

drinks_cheers.gif aš ir nepirksiu, nes man dauguma rūšių kiek bandžiau labai riebaluoja plaukus, plius pleiskanų nuo jų atsiranda, nors šiaip tokios problemos aš neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 12, 10:03)
user posted image

metamas lauk

is pradziu labai patiko del mazo sepetelio su kurio pagalba buvo imanoma graziai padazyt blakstienas, bet po menesio pradejo trupeti, po keliu valandu tuso ant blakstienu nebuvo, o paakiai kaip pas panda  verysad.gif

o man labai tiko ir patiko sis tusas rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

Negražiai dažo man, lipina blakstienas doh.gif
Atsakyti