Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

QUOTE(pakalnutėL @ 2012 03 04, 20:50)
user posted image
Sausina plaukus  schmoll.gif

Dabar kaip tik naudoju, kartu su kondicionieriumi...tai labai patinka, plaukai svelnus, nesivelia...ir kvapas labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 03 04, 22:03)
reiks gal pabandyt kitą kvapą..  g.gif  bet man konsistencija nelabai.. labiau mėgstu ne tokias skystas  ax.gif


ka tik pabaigiau tokia duse zele su zolelemis, kvapas neutralus, beveik bekvapis ir labai tinkamo tirstumo konsistencija rolleyes.gif bet nekartosiu vien del to, kad man reikia daugiau drekinimo, o jo nesuteike
Atsakyti
user posted image
didesnio s... neturejus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 03 10, 05:33)
didesnio s... neturejus  schmoll.gif

Visiškai jums pritariu. Šepetėlis gal ir nieko, bet pats tušas - klaikuma. Man vos užtepus byrėdavo, tepdavo paakius. Kaip panda porą kartų grįžau namo ir daugiau nebebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 02 28, 10:59)

daugiau niekada šitos nepirksiu..  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
kvapas nepakenčiamas  blink.gif  doh.gif


O man patinka visos šitos serijos duškės wub.gif , kvapai natūralūs, neįkyrūs ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Nepatiko visai..
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2012 03 10, 13:36)
O man patinka visos šitos serijos duškės wub.gif , kvapai natūralūs, neįkyrūs  ax.gif


Jau tas žodis " duškė" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bio @ 2012 03 11, 09:35)
Jau tas žodis " duškė" doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 03 10, 16:06)

ir man nepatiko verysad.gif

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 11 kovo 2012 - 15:20
QUOTE(Viktorija_Bio @ 2012 03 11, 09:35)
Jau tas žodis " duškė" doh.gif


pirmąsyk pabandžiau pavartot šitą 'žodį' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nepatiko drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vestuke @ 2011 08 12, 23:06)
Omnia Botanica  maitinamojo kremo su argano aliejumi. Sušoka į gumulėlius, nusirutulioja, nors oda būna ir nušveista, ir nuvalyta. Dar nei vienas kremas nebuvo toks netikęs. Įtariu, kad argano aliejaus ten pamiršta įdėti. schmoll.gif


Gal koks brokas pasitaike, as ziema sia naudojau, per akcija dar kaip tik pirkau, man tiko. plius teko slidinet kai lauke buvo arti - 20 laipsniu, o uzmirsau isideti sauganti nuo salcio krema. tai sitas ok susitvarke... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 03 10, 17:06)
user posted image

Nepatiko visai..


o man si Dove kauke buvo labai gera, plaukai glotnus ir blizgantis wub.gif
Atsakyti