Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

Labas rytas visoms, labai ieškau torto, kad butu kepamas iš kondencuoto pieno, nes jo labai daug turiu. Gal kas turit kokį receptuką?
Atsakyti
Sveikos mergaites! 4u.gif

Atejau pas jus patarimu.
Sestadieniui planuoju kepti Daividijos Plikyta torta su braskemis. Sakykite, prasau, ar galiu lakstus issikepti is anksto, kad tarkim ir siandien ar koki treciadieni? Ar is anksto iskpeti laksteliai gali suminksteti per daug, ar dar kas nors jiems nutikti? g.gif Kiek daugmaz is to kiekio teslos turetu gautis lakstu? Ir apskritai, ar lengvai yra padaromas tas torciukas, ar ne per didele kartele as sau uzsikeliau?

Dekoju uz patarimus! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 06 27, 10:05)
Sveikos mergaites!  4u.gif

Atejau pas jus patarimu.
Sestadieniui planuoju kepti Daividijos Plikyta torta su braskemis. Sakykite, prasau, ar galiu lakstus issikepti is anksto, kad tarkim ir siandien ar koki treciadieni? Ar is anksto iskpeti laksteliai gali suminksteti per daug, ar dar kas nors jiems nutikti?  g.gif Kiek daugmaz is to kiekio teslos turetu gautis lakstu? Ir apskritai, ar lengvai yra padaromas tas torciukas, ar ne per didele kartele as sau uzsikeliau?

Dekoju uz patarimus!  mirksiukas.gif  4u.gif

Šiam tortui niekad nekepu anksčiau lakštų, tik tą pačią dieną kai tepu smile.gif , tai net nežinau ką patarti g.gif , man atrodo, kad jie gali sukietėti, pasidarys trapūs. O kiek lakštelių išeis, tai jau priklauso nuo to, kokio skersmens norėsite torto, bet man išeina jų tikrai nemažai visada virš 10 mirksiukas.gif . Dėl torto padarymo, tai yra greičiausiai padaromas torčiukas, bent jau man ax.gif , nes yra tekę valgyti, netgi po 2 valandų po padarymo ir buvo thumbup.gif . Beje, man tai pats skaniausias tortas su braškėmis wub.gif
Gal dar kas patars dėl lakštų kepimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, gal žinot g.gif Ka tik ragavau maaaaža gabalika torto. Jame buvo sluoksnis, kažkas panašaus i virta kondensuota piena, bet jame kažkas "traškėjo" g.gif ne dribsniai, ne karamele, bet kažkas? Iš tikro aš niekada neviriau kondensuoto pieno, todel ir nežinau, gal jis ten kažkaip kristalizuojasi? Spalva tai jo kaip Ru-Du-Du.
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2011 06 27, 10:54)
Šiam tortui niekad nekepu anksčiau lakštų, tik tą pačią dieną kai tepu  smile.gif , tai net nežinau ką patarti  g.gif , man atrodo, kad jie gali sukietėti, pasidarys trapūs. O kiek lakštelių išeis, tai jau priklauso nuo to, kokio skersmens norėsite torto, bet man išeina jų tikrai nemažai visada virš 10  mirksiukas.gif . Dėl torto padarymo, tai yra greičiausiai padaromas torčiukas, bent jau man  ax.gif , nes yra tekę valgyti, netgi po 2 valandų po padarymo ir buvo  thumbup.gif . Beje, man tai pats skaniausias tortas su braškėmis  wub.gif
Gal dar kas patars dėl lakštų kepimo  mirksiukas.gif

Aciu labai uz atsiliepima! 4u.gif
As taip ir maniau doh.gif Bet jau taip noriu sito torciuko wub.gif Atsimenu, kaip mergaites praeita vasara ji isgyre, o dabar pats braskiu metas, tai nesinori praziopsoti progos bigsmile.gif Na ka, teks surizikuoti. Lakstelius bandysiu kepti ketvirtadieni, penktadieni - sutepsiu, sestadieni - valgysim bigsmile.gif

Bet gal dar kas, is kepusiu si torciuka, mergaiciu atsilieps, kad man "ant dusios" ramiau butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 06 27, 11:06)
Mergaites, gal žinot  g.gif Ka tik ragavau maaaaža gabalika torto. Jame buvo sluoksnis, kažkas panašaus i virta kondensuota piena, bet jame kažkas "traškėjo"  g.gif  ne dribsniai, ne karamele, bet kažkas?  Iš tikro aš niekada neviriau kondensuoto pieno, todel ir nežinau, gal jis ten kažkaip kristalizuojasi? Spalva tai jo kaip Ru-Du-Du.

galimas varijantas,kad ten ant biskvito buvo pabarstyta florentino milteliu.jie duoda traskesi smile.gif

o skonis ka primine? dabar perskaiciau,kad rasei,kad paciame kreme? ar as ne taip kazka supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrulyte1975: 27 birželio 2011 - 12:19
O man atrodo niekas tiems laksteliams nenutiks ir ansciau iskeptiems. Nes kremu sutepti, jie vistiek sudreksta...
Atsakyti
Ten to torto, tai juoko gabalikas buvo biggrin.gif Bet mačiau tiek: šokoladiniai biskvitai, sakyčiau grietinėlės pertepimas o kitas ( gal dar keli buvo, bet mačiau tik du smile.gif ) tas "alia ru-du-du" toks rudai oranžinis (ne kaip biskvitas o truputi ryžesnis), tokios karameles, nors tikrai daugiau Ru-du-du skonio tik su tuo traškesiu rolleyes.gif O tai kas tas "florentino milteliai" g.gif
Tortas buvo darytas pagal uzsakyma, sakyčiau Vilniaus krašte. Tie kepėjai turi ryžių popieriaus printeri, nes tortas puoštas nuotrauka mirksiukas.gif
Atsakyti
svarbu lakstelius laikyti maiselyje,tada jie neapdzius.nesu ilgai ju laikiusi,tik pusdieni,bet po dienos kazin ar butu pakite.
tiesa,recepte grietineles ,regis,tik 150gr. as dejau visa 420gr induka ir man buvo pats tas ax.gif
man gavosi 8 laksteliai. be jokiu spec papuosimu viso 2kg. tortukas smile.gif
user posted image
Atsakyti
As kepiau si torta viena karta, bet i pertepima dejau ne braskes, o zele gabaliukus. Visu pirma - niekaip nesiseke iskepusiu laksteliu nuimti nuo popieriaus, jau taip jie buvo prikepe doh.gif Viska ismeciau ir kepiau is naujo, tik popieriu patepiau sviestu, tada gavosi thumbup.gif Dabar galvoju, kad gal buvo prastas popierius biggrin.gif Kazkodel buvau susidariusi nuomone, kad kepant laksteliai stipriai iskils, bet deja......Jie gavosi visai plonyciai ir minkstuciai, skaiciaus tiksliai nebepamenu, bet tikrai virs desimties. Dabar galvoju, kad gal reikejo tesla tepti ne visai permatomai, kaip nurodyta recepte, o storiau, gal tada jie butu buve stangresni. Kepiau 22 cm dydzio, sutepus tortineje man tortas gavosi visai zemas, net nesieke formos krastu unsure.gif Atrodo ir kremo negailejau, surio dejau daugiau, nei recepte.....Ir pjaustant torta buvo kazkoks "jovalas" - nesuprasi, kas kur unsure.gif Bet visumoje tortas labai skanus - minkstas, nepersaldus, greitai padaromas thumbup.gif Butinai bandysiu dar karta ir si karta desiu braskes mirksiukas.gif
Atsakyti
su Fino kepimo popieriumi nebus jokiu problemu,laksteliai patys atsoks nuo jo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal galite įmesti nuorodą kur dėžučių popierinių tortukui užsisakyti mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti