Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

aš gi Jums sakau dasitoj yra, tik kiekiai dideli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 06 29, 19:49)
aš gi Jums sakau dasitoj yra, tik kiekiai dideli 4u.gif

praleidau jusu zinute blush2.gif o kur Dasida randasi ? ir kokie mazdaug kiekiai ?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 29, 22:44)
praleidau jusu zinute blush2.gif o kur Dasida randasi ? ir kokie mazdaug kiekiai ?



UAB "Dasita" Savanorių 178, LT-03154, Vilnius

Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 06 29, 22:59)
UAB "Dasita" Savanorių 178, LT-03154, Vilnius

Aciukas,
kaip supratau tai ten, tik didmenine prekyba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 30, 01:05)
Aciukas,
kaip supratau tai ten, tik didmenine prekyba smile.gif


QUOTE(Olesta @ 2011 06 29, 19:49)
aš gi Jums sakau dasitoj yra, tik kiekiai dideli 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 30, 02:05)
Aciukas,
kaip supratau tai ten, tik didmenine prekyba smile.gif

o kas Jums draudžia pirkti daug, aš iš ten karoliukus, marcipaną pirkdavau, siūlydavo ir visą kitą produkciją, tik man jos nereikėjo tuo metu 4u.gif telefonai duoti, pasiskambinat ir gražiai paprašot 4u.gif tik po 100 g tai nesitikėkit gauti, pirkti reikia daug ir tada ar tai dalintis, ar tai kepti vien Karališkus lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas darė šį http://skanusgyvenim...s-tiramisu.html ? ax.gif Kilo klausimas, ar galiu išsikepti biskvitą iš anksto g.gif Ar nebus jis jau per senas, jei kepsiu sekmadienį vakare, sutepsiu pirmadienį vakare, o valgysim antradienį po pietų? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 30 birželio 2011 - 11:49
QUOTE(Įdomi @ 2011 06 30, 12:47)
Merginos, gal kas darė šį http://skanusgyvenim...s-tiramisu.html ? ax.gif  Kilo klausimas, ar galiu išsikepti biskvitą iš anksto  g.gif  Ar nebus jis jau per senas, jei kepsiu sekmadienį vakare, sutepsiu pirmadienį vakare, o valgysim antradienį po pietų?  unsure.gif

bus pats tas mirksiukas.gif iskeptus ir atvesusius biskvitus ivyniok i maiseli ir idek i saldytuva.as taip darau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 06 30, 12:56)
bus pats tas  mirksiukas.gif  iskeptus ir atvesusius biskvitus ivyniok i maiseli ir idek i saldytuva.as taip darau  4u.gif


Ačiū už greitą atsakymą 4u.gif Taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 06 30, 07:32)
o kas Jums draudžia pirkti daug, aš iš ten karoliukus, marcipaną pirkdavau, siūlydavo ir visą kitą produkciją, tik man jos nereikėjo tuo metu 4u.gif telefonai duoti, pasiskambinat ir gražiai paprašot 4u.gif tik po 100 g tai nesitikėkit gauti, pirkti reikia daug ir tada ar tai dalintis, ar tai kepti vien Karališkus  lotuliukas.gif

taip ir padarysime biggrin.gif , bet jau po atostogu, nes ryt jau isvaziuoju su vaikais i sanatorija ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 30, 14:25)
taip ir padarysime biggrin.gif , bet jau po atostogu, nes ryt jau isvaziuoju su vaikais i sanatorija ax.gif
Aciu 4u.gif

Jei vis del to matysi, kad tau per daug tu "traskučiu" pasiūlyk man mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites gal kas atsimenate koks pavadinimas tortuko kur i biskvita razinos maltos dedasi nerandu , noretusi isbandyti blush2.gif
Atsakyti