Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 06, 19:44)
Jei ji saldytuve nuo sonu nebega... tai viskas gerai. Ji neturi sukietet... tik siek tiek sutvirteja, kaip luobele pasidaro...

Vakar sutepiau, siandien ryte paziurejau, niekas niekur nenubego, nors sviestiniu kremu su trupinukais sumaisytu aptepus buvau sonus meducio, bet viskas issilaike, nors jokios luobeles nepasidare, nesukietejo ne kiek. Dar galvoju ar negali buti saldytuvas kaltas, kai kurie saldytuvai dziovina viska, sausina, kai kurie ne...

QUOTE(keno @ 2011 07 06, 20:53)
yra specialiai skruzdelyno tema mirksiukas.gif as ji kepu-bet labai jau nemegstu kepti schmoll.gif darbo daaaug,lb skanu,bet kai sveiti,kaip saulegrazas-sustoti neina lotuliukas.gif as kepu kiek vnt kiausiniu,tiek stikliniu miltu,jokios druskos nededu,ir laaabai plonai kocioti,kad stalas persisviestu,kaip sakau,geriau 3 tortus iskepti,nei viena skruzdelyna hihihi.gif

Sorry, kazkaip neuzmaciau atskiros temeles... blush2.gif
Na, man tai skurzdelyna kepti nebudavo problemu, per valanda laiko iskepdavau didziausia ir sirupu sutepdavau, bandysiu kitoj temutej ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 07 07, 00:31)
aiškinu kremo gamybos eigą:

išplaki grietinėlę su cukrumi, toliau plakdama, supili ištirpintą ATVĖSINTĄ šokoladą,
sudedi sausą tirpią kavą ir galiausiai sudedi riešutus

niekas niekur nepraskysta  4u.gif


aciu labiausiai 4u.gif Nu as, tundra, buciau pylus skysta kava doh.gif doh.gif

oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2011 07 07, 08:04)
aciu labiausiai  4u.gif Nu as, tundra, buciau pylus skysta kava  doh.gif  doh.gif

oro_buckis.gif

skysta atvėsinta kava pilama į tą karamelinį kremą 4u.gif sėkmės, einu ir aš sutepinėt, o šokoladą ištirpink ir visai atvėsink, tik tada pilsi į šaltą išplaktą grietinėlę plakant, pamatysi, kokio standumo kremas, šokoladas stingsta ant šaltos grietinėlės, viskas gausis 4u.gif
Atsakyti
na dariau krema, bet kai supyliau sokolada, ir viska sudejau, nebesigavo ta kose tokia standi kaip pati viena grietinele. Gavosi tokia tirsta kose g.gif Net kaip sutraukta grietinele atrodo g.gif Ka daryt dabar g.gif
Gal standiklio kokio ibert g.gif Nugi gaila mest, nes riesutu nebeturiu ir sokolado biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mallena: 07 liepos 2011 - 08:43
QUOTE(mallena @ 2011 07 07, 09:37)
na dariau krema, bet kai supyliau sokolada, ir viska sudejau, nebesigavo ta kose tokia standi kaip pati viena grietinele. Gavosi tokia tirsta kose g.gif Net kaip sutraukta grietinele atrodo g.gif Ka daryt dabar g.gif
Gal standiklio kokio ibert g.gif Nugi gaila mest, nes riesutu nebeturiu ir sokolado biggrin.gif


nu tikrai sutraukta grietinele, skanu, bet nesustings jei tokia sukrausiu... Gal per ilgai plakiau g.gif Grietinele buvo jau standi, mikseris "pjove" ja. Tada supyliau sokolada po truputi, plakiau plakiau, ir jau tada pradejo minkstet. Grietinele 36 proc... Dabar stovi saldytuve kose, ir galvoju ka daryt biggrin.gif SOS biggrin.gif
Atsakyti
tepk tiktais, grietinėlė šaltyje stingsta, šokoladas taip pat...o vat reikia Saulės pieno naudot, nebus nesąmonių 4u.gif
Atsakyti
nu zodziu fiasko su abiem tortais doh.gif Jauciu tikrai namie per karsta g.gif Ner buve , kad pati viena grietinele nesusiplaktu, pjaut galedavau, o dabar lyg ir susiplake, pradejau tept ir akyse skystet pradejo... Bet sutepiau greit, dabar patikrinau, ziuriu abu sustinge stovi ax.gif Ziuresiu kaip ryt bus, kai puost reiks smile.gif Aciu Olesta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 07 07, 13:05)
tepk tiktais, grietinėlė šaltyje stingsta, šokoladas taip pat...o vat reikia Saulės pieno naudot, nebus nesąmonių 4u.gif

Gerai jums miestuose,kai yra iš ko rinktis,o kai pas mus tik MŪ ir MARGĖ,ir dar kitokios,bet 12 proc verysad.gif
Atsakyti
Mū turbūt pati mano neskaniausia griteinėlė, ji man kažkokio kartumo turi verysad.gif Žemaitijos karštu oru vandenija, nemėgstu aš josios labai, o va su Saulės pienu draugaiuu labai smile.gif indeliui trys šaukštai cukraus, žiupsnelis citrinos rūgštelės, nėr geriau...
mergaitės tokiu oru, kai karštis laikosi, dėkit prieš plakant grietinėlę į šaldiklį 5-10 minučių ir cukrų laikykit šaldiklyje 4u.gif man to šiandien neprireikė, bet pernai atsimenu kai +35 būdavo, o pas mane penktas kampinis aukštas, tai patikėkit koks karštis virtuvėje...tai gelbėdavo šitas triukas smile.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu patarimo 4u.gif

Issikepiau Napaleona, sonus papuosiau trupinukais, virsuj padariau zolyte is slapios beze.Tik dabar klausimelis, marcipanines figureles (pirkau gatavas blush2.gif ) galima deti dabar ar geriau pries patiekiant, kad jos nesutirptu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 07 07, 06:44)
Vakar sutepiau, siandien ryte paziurejau, niekas niekur nenubego, nors sviestiniu kremu su trupinukais sumaisytu aptepus buvau sonus meducio, bet viskas issilaike, nors jokios luobeles nepasidare, nesukietejo ne kiek. Dar galvoju ar negali buti saldytuvas kaltas, kai kurie saldytuvai dziovina viska, sausina, kai kurie ne...

Tai va, tik pasidziaugiau kad nenubego slapia beze, o va, issitraukem paragauti po paros stovejimo, tai ta puse, kur buvo prie saldytuvo sieneles vidines, nuciuoze, pavandenijo doh.gif bet nesuprantu, torto skersmuo buvo 31cm., jis i saldytuva vos tilpo, jau vos ne remesi krastas dureliu, bet ar gali buti kad saldytuvo sienele kalta cia ir kad nubego del dregmes, juk lasiukai buna ant sieneles, bet jie ant torto tikrai nelasejo...Visai susinervinau, neuzilgo turesiu kepti rimta torta, bandymams nebus kada, mazinti skersmeni galiu tik 1 cm, bet tai turbut nieko nepakeis verysad.gif Nezinau ka daryt, kas gali pagelbet?
Atsakyti
Laba diena,
sakykit prasau,kokia kakava naudojat,kazkoks nesusipratimas man su jom,atrodo idedi i tesla,tesla ruda,o kepant issvieseja.kokia naudojat jus?ir kur perkat?
Atsakyti