Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

QUOTE(Milux @ 2011 07 16, 18:22)
taip

as siulyciau varskini gaivumeli, biskvitai balti, kremas grietineles ir plombyrines varskes su zele gabaliukais 4u.gif


O receptukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BP84 @ 2011 07 16, 16:51)
O receptukas  bigsmile.gif


Tortai yra pirmam puslapyje mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry37799580
antra zinute
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 07 15, 20:24)
sveikos,
as cia su tokiu kvailu klausimeliu, ar imanoma iskepti biskvita be kiausiniu ? jai taip kuo pakeisti juos ( ieskojau nete , seip ir pati nelabai isivaizduoju ) bet gal jus geriau zinote ir man atsakysit ar imanoma ?

Viskas įmanoma,
Prašau nuorodos:
http://www.supermama...?...&p=44191745
ir kremas be pieno produktų
http://www.supermama...?...&p=41342686



Atsakyti
Pirmą kart darau kažką rimtesnio nei mascarpone ant trupintų sausainių, tai ir klausimų milijonas doh.gif blush2.gif
Šiandien kepiau medučio lakštus, tepsiu pirmadienį, mase dengsiu antradienį valgysim trečiadienį.
lakštus suvyniojau į plėvelę maistinę - kur man juos laikyt? Šaldytuve ar spintelėj galima? kaip iš nuopjovų pasidaryti trupinius? Padžiovinti ir sumalti? O tuos trupinius sumaišius su kremu gauta mase bus galima kokias skyles ant torto "špakliuot"?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2011 07 17, 00:00)
Pirmą kart darau kažką rimtesnio nei mascarpone ant trupintų sausainių, tai ir klausimų milijonas  doh.gif  blush2.gif
Šiandien kepiau medučio lakštus, tepsiu pirmadienį, mase dengsiu antradienį valgysim trečiadienį.
lakštus suvyniojau į plėvelę maistinę - kur man juos laikyt? Šaldytuve ar spintelėj galima? kaip iš nuopjovų pasidaryti trupinius? Padžiovinti ir sumalti? O tuos trupinius sumaišius su kremu gauta mase bus galima kokias skyles ant torto "špakliuot"?



As tai idedu i maiseli ir laikau spinteleje. Jie sudziuna, pasidaro kieti ,bet nepergyvenk, grietinele juos suminkstins. O trupinius sumalk per mesmale ir persijok per sieteli , turesi smulkiu trupinuku.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2011 07 17, 01:00)
Pirmą kart darau kažką rimtesnio nei mascarpone ant trupintų sausainių, tai ir klausimų milijonas  doh.gif  blush2.gif
Šiandien kepiau medučio lakštus, tepsiu pirmadienį, mase dengsiu antradienį valgysim trečiadienį.
lakštus suvyniojau į plėvelę maistinę - kur man juos laikyt? Šaldytuve ar spintelėj galima? kaip iš nuopjovų pasidaryti trupinius? Padžiovinti ir sumalti? O tuos trupinius sumaišius su kremu gauta mase bus galima kokias skyles ant torto "špakliuot"?

Gali laikyti drasiai spintuteje...nuopjovas trupiniams sumalk...spakliavimui trupinukus sumaisyk su sviestiniu kremu, o po to dar plonai palyginsi vien sviestiniu kremu...
Atsakyti
Gal kas galetu patarti kodel man neisejo vientisa grazi SLAPIA BEZE (Sarlotes)?
isejo tirstoka, bet lyg su gumuliukais. Tikrai jokios formos neislaike ir be sansu uztepti ant torto sonu - nuvarvetu. Ir pora paru pastovejo kamb temp - vis tiek nesustingo. g.gif 4u.gif
Atsakyti
Stai ir mano Nr 2 tortas padarytas nekeptas ,,Snikerinis" patobulintas tortas (gaivumo daugiau idejau wink.gif ). Savo tortadieniui. Dekoravimas - nebuvo daug laiko cackinimui... Rozytes tik spejau padaryti. doh.gif Svoris = beveik 10 kg. Specialiai sveriau, nes jau antra dideli dariau - uztenka is paragauti ir namucio issinesimui ideti. thumbup.gif
user posted image
Komentarai mielai priimami. (Turesiu omeny, kad grozis - skonio reikalas mirksiukas.gif lotuliukas.gif ).
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 07 17, 20:32)
Gal kas galetu patarti kodel man neisejo vientisa grazi SLAPIA BEZE (Sarlotes)?

nelabai supratau kas jums nesigavo-šlapia bezė ar Šarlotės kremas g.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 07 17, 20:54)
Stai ir mano Nr 2 tortas padarytas nekeptas ,,Snikerinis" patobulintas tortas (gaivumo daugiau idejau wink.gif ). Savo tortadieniui. Dekoravimas - nebuvo daug laiko cackinimui... Rozytes tik spejau padaryti.  doh.gif Svoris = beveik 10 kg. Specialiai sveriau, nes jau antra dideli dariau - uztenka is paragauti ir namucio issinesimui ideti.  thumbup.gif
Komentarai mielai priimami. (Turesiu omeny, kad grozis - skonio reikalas  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif ).
4u.gif

Gal recepteli butu galima to patobulinto Snikeriuko? o jau diiiidelis koks...ohoho!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 07 17, 20:54)
Stai ir mano Nr 2 tortas

labai apetitnai atrodo bigsmile.gif
tik del torto grozio mergaites kapliuojasi lotuliukas.gif sioje temoje http://www.supermama...?...1028&st=348
o cia aptarinejam viska,is ko sudarytas tortas ir rodom jo pjuvi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 17 liepos 2011 - 20:10
QUOTE(Nasturcija @ 2011 07 16, 18:05)
...
Ir dar.
Koki torta rekomenduotumet 1 vaiko gimtadieniui, kad jis ir pats paragautu? 4u.gif

Jogurtini+zele+grietine+varske = is siu ingredientu. smile.gif Nors pati dariau kitoki, nes savo vaikuciui jokiu pienisku produktu negaliu duoti. biggrin.gif
Atsakyti