Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą III

QUOTE(Irce6 @ 2014 12 03, 22:27)
pagieza2,jei netyčia skaitai,išsitrink asmenines žinutes,neleidžia siūsti tau  4u.gif
Papildyta:

Jei dar reikia rašyk į AŽ  4u.gif

ačiukas,jau turiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi ir gali pasidalyti ''remeliu'' Lietuvisko pinigo, arba gal jau kas turi lietuvisko euro. norisi ''ideti'' i piniga savu veida
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite 2015 metu kalendoriaus tinkleli? Noriu 12 lapu kalendoriu dar speti pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2014 12 16, 11:02)
Sveikos, gal kuri turite 2015 metu kalendoriaus tinkleli? Noriu 12 lapu kalendoriu dar speti pasidaryti smile.gif

Turiu tik tokius 4u.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

P.s.perkėliau per naują,truputį klaidų buvau privėlus... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 16 gruodžio 2014 - 18:32
QUOTE(Irmavi @ 2013 01 21, 20:40)
Dėl Win8 nežinau...tačiau verta pabandyti paleist programą administratoriaus teisėmis- dešiniu pelės klavišu ant ikonos, ir pasirinkti "Run as administrator". Gal taip gausis ?  g.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif už tokį patarimą. Pasinaudojau juo ir Ps5 be vargo atsidariau thumbup.gif
Atsakyti
Gal turite gražius rėmelius berniuko 10 metų gimtadieniui?
Atsakyti
Jau du mėnesiai čia tylu sad.gif
Bet gal kas pagelbės.....nors net nežinau kaip paaiškinti ko ieškau. Man reikia cliparto tokio kaip vualis, lyg permatomas, kvadratinis būna.o gal žinote kaip padaryti pačiai aš noriu nuotrauką palikti kaip backgoundą, o ant tokio kliparto rašyti tekstą.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2015 04 20, 20:19)
Jau du mėnesiai čia tylu sad.gif
Bet gal kas pagelbės.....nors net nežinau kaip paaiškinti ko ieškau. Man reikia cliparto tokio kaip vualis, lyg permatomas, kvadratinis būna.o gal žinote kaip padaryti pačiai aš noriu nuotrauką palikti kaip backgoundą, o ant tokio kliparto rašyti tekstą....  g.gif

Jei gerai suprantu ko reikia,tai tiesiog pasidaryk naują sluoksnį,užpilk balta spalva ir sumažink Layer-iuose(sluoksnių paletėj) permatomumą-Opacity 4u.gif paskui tą baltą permatomą sluoksnį gali mažinti ir pan.
Atsakyti

Laba.
Gal kas turite 2016 metų kalendoriaus tinklelį ?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(sandriuxmin @ 2015 10 14, 05:20)
Laba.
Gal kas turite 2016 metų kalendoriaus tinklelį ?

Ačiū.

niekas nekalba��
Atsakyti

Sveiki. Noreciau pati pasigaminti gimtadienio kvietimus, bet ne su sablonais o viska pati. Gal kas zinot kokiu nuoruodu i pamokeles kaip tai daryti? 

Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2017 01 05, 10:34)
<p>Sveiki. Noreciau pati pasigaminti gimtadienio kvietimus, bet ne su sablonais o viska pati. Gal kas zinot kokiu nuoruodu i pamokeles kaip tai daryti? </p>


Google'as gali pasiūlyti daug, pasirinkite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius ir pirmyn smile.gif

Realiai nieko sudėtingo - parsisiunčiat norimą foną, detales, susidedat kaip norit ir užrašot tekstą biggrin.gif Jei nesigauna kažkas konkretaus, tada galima padėt, bet kai nežinia nei kokio sudėtingumo darbo norit, nei kokias funkcijas planuojat naudot, tai čia apie viską galima kalbėt smile.gif
Atsakyti