Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krūtines

QUOTE(Ozito @ 2012 09 07, 13:11)
Tai megstamiausias zaidimas su zamona turbut "Vire vire pelyte kosele..."  lotuliukas.gif


megstamiausias zaidimas papus ciupinet smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif man irgi neatsibosta
Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 09 08, 20:59)
megstamiausias zaidimas papus ciupinet smile.gif

Tai jau - šitas žaidimas matyt niekad neatsibosta. Nors atrodo jau mintinai ten viską žinau, bet vis tiek malonu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 09 08, 19:59)
megstamiausias zaidimas papus ciupinet smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Ir kas per mistika ta moters krutine g.gif
Atrodo organas skirtas zindyti kudikius, o taip magiskai vyrus traukia... biggrin.gif Koks skirtumas dydis ,forma ,svarbu funkcijas atlieka tongue.gif vis tiek ji keisis per gyvenima ir forma ir stangrumas ir jokie ten preaparatai ar sportai nepades lotuliukas.gif
O realiai manau, jei traukia tai visas zmogus traukia , ne atskiri organai....
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 12 13, 11:01)
Ir kas per mistika ta moters krutine g.gif
Atrodo organas skirtas zindyti kudikius, o taip magiskai vyrus traukia... biggrin.gif Koks skirtumas dydis ,forma ,svarbu funkcijas atlieka  tongue.gif vis tiek ji keisis per gyvenima ir forma ir stangrumas ir jokie ten preaparatai ar sportai nepades  lotuliukas.gif
O realiai manau, jei traukia tai visas zmogus traukia , ne atskiri organai....


drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu papai tai ne organas (jeigu ka) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zodiake @ 2012 12 14, 15:24)
nu papai tai ne organas (jeigu ka) biggrin.gif

O kaip jus pavadinsit kuno dalis? tai cia jau kazkas labai is esmes skirtingo?MAnau mintis aiski buvo ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
ziurint kuria prasme traukia, jai tik seksualiai tai tikrai buna kad traukia tik konkretus "organai" nes pvz eina pries tave moteris pas ja uzpakaliukas ten liusks, o kai atsisuka ir pamatai veida supranti kad tik uzpakaliukas ir traukia, o ne visa moteris. Cia anegdotas toks:

Susipazino jie bare. Isgere. Pasoko. Dar isgere, dar pasoko. Nusprende vakara pratest pas ji namuose. Nuvaziave pas ji, vel isgere ir vel pasoko. Ir kai jau reikalas pribrendo rimtesniam reikalui, ji nusirenge. Tada jis ja taip idemiai nuzvelge ir tare:
-Nepyk, bet nieko nebus, man nepatinka tavo akys... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ozito @ 2012 12 15, 00:20)
ziurint kuria prasme traukia, jai tik seksualiai tai tikrai buna kad traukia tik konkretus "organai" nes pvz eina pries tave moteris pas ja uzpakaliukas ten liusks, o kai atsisuka ir pamatai veida supranti kad tik uzpakaliukas ir traukia, o ne visa moteris. Cia anegdotas toks:

Susipazino jie bare. Isgere. Pasoko. Dar isgere, dar pasoko. Nusprende vakara pratest pas ji namuose. Nuvaziave pas ji, vel isgere ir vel pasoko. Ir kai jau reikalas pribrendo rimtesniam reikalui, ji nusirenge. Tada jis ja taip idemiai nuzvelge ir tare:
-Nepyk, bet nieko nebus, man nepatinka tavo akys... wink.gif

GAl tada yra teisybes tame,kad vyrai sugeba moteris matyti dalimis, o moterys mato visuma? Aisku, kad kazkokia kuno dalis gali patikti labiau, ypac,jei tik pasiziurejimui, bet jei jau buti su zmogumi,tai turi buti visas komplektas g.gif

biggrin.gif (nepakankamai isgere)
Atsakyti
Man patinka tokie apvalus su mazais speneliais
Papildyta:
Man patinka tokie apvalus su mazais speneliais
Atsakyti

Man patinka natūralios krūtinės ir nesvarbu koks dydis. Svarbu ne silikonas!

Atsakyti