Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(RositaK @ 2011 05 25, 10:53)
mikoplazmos, tad ne is T  biggrin.gif


Nu jo, sitas ir turejau omeny, tik negaliu paaiskinti kodel sugalvojau, kad prasideda raide T biggrin.gif
Atsakyti
Warwara - isibroviau i penketuka!! pabaigoj kazkaip uztilau truputi, nes labai daug darbo darbe, o vakaras vyras visiskai uzurpuoja kompa lotuliukas.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 05 25, 08:48)
Tik Cituko pasigedau


As nedingau ir nuolat bandau susekti pieva, nors prisipazinsiu paskutiniu metu kazkaip labai daug reikia dienos pabaigoj perskaityt, pavarot lotuliukas.gif

Bet zinau pagrindinius ivykius - vienas ju Beta jau i trecia diena svesi svente thumbup.gif , o mes su warwara irgi isgerti gausim tongue.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 25, 08:58)
Nu jei nepasiseks - tada tik rudeni, nes rugpjuti as isvarau i vynine.


Tai durim vilties, kad greitai susisuksi ir i vynine tik paziuret galesi smile.gif

QUOTE(ksise @ 2011 05 25, 09:09)
laba ryteli,aciu uz naujus namucius.na o as rytoj susitinku su savo snaigiukais.laikykit kumscius. blush2.gif


Kumstukai suspausti.

QUOTE(kwee @ 2011 05 25, 09:23)
taip neramu, taip norisi, kad viskas butu gerai, aisku belieka laukti, bet vis tiek kazkaip reikia savo padrąsinti


As jau pasiilgau to laukimo laikotarpio su dideliu nerimu ir dar didesne viltimi ir tu 2-u savaiciu kai techniskai esi nescia. Viskas bus gerai keliausi i nestuke.gif skyreli.

QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 25, 09:37)
Taip, kad viskas bus tik rugpjuti ax.gif


Kamelija2 manau kad labai gerai viskas tau, zinosi kad pilnai viskas istirta, ir be jokiu trukdziu ir gana greitai pradesite. Juk rugpjutis ant nosies, as gal prisijungsiu prie tave irgi rugpjuti, nu turiu tokia maza vilti.

QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 25, 10:25)
visi keturi maziukai auga,2 labai gerai,o kiti du prasciau,tai liepe ryt vaziuoti link ju ,bet jis paskambins ryta anksti ir pasakys ar suktis atgal ir vaziuoti namucio ,kad auginam iki blasto arba jai nesulauksim skambucio  tai ryt isodininmas bus.


Tai kol kas viskas gerai, laukiam nurodymu kada spausti kumstukus.

QUOTE(juroszuvedra @ 2011 05 25, 10:39)
Labas rytas. Nauju namuciu atidarymo proga siunciu visoms po  nestuke.gif virusiuka!!! Ir visu visu labai laukiam nestukiu skyrelyje. Iki pasimatymo ten


Jetau jau taip netoli finisas wub.gif uzpavydejau baltai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aciu uz grazius namelius, pasibusiu dar cia smile.gif
vilte-kns, laikau kumstukus uz tave stipriai stipriai, viskas privalo buti gerai biggrin.gif
ksise, ir uz tave laikau kumstukus, turi gi visoms pasisekti mirksiukas.gif
O as jau neramumo busenoje, cia Kamelija2 rasai kad tau sake nera tikslinga pradeti 3c.d. tai kaip Treijsas man leido startuoti 4c.d. g.gif , nieko nebesuprantu, gal jis neisgirdo, sumaise kazkada. O jau pilvo tempimas, skaudejimas tai kad ojojoj, WC mano draugas, 9 dienos Gonalio po 150 ir man jau sakes, ir nepasakyciau kad daug tu foliu turiu, kad dideli jie butu sad.gif
Niu vaziuoju ryt apziurai, gal apsiraminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
wingele,mergyt tik nepradek pergyvent, 4u.gif
viskas gerai,viska jis isgirdo
manau apziurejes tave mate pats kada galima ,o kada nebe.juk tau buvo nesamones su mmm tai gal todel ir nutare kad tau galima ir nuo 4 c.d
tikrai nesinervuok wub.gif
Papildyta:
[quote=Citas,2011 05 25, 14:15]
Tai kol kas viskas gerai, laukiam nurodymu kada spausti kumstukus.

Cituk butinai bus pranesta,butinai
kaip as be palaikymo 2 savaites istversiu,butinai reikes jusu palaikymo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 25 gegužės 2011 - 14:46
QUOTE(Citas @ 2011 05 25, 15:15)
Kamelija2  manau kad labai gerai viskas tau, zinosi kad pilnai viskas istirta, ir be jokiu trukdziu ir gana greitai pradesite. Juk rugpjutis ant nosies, as gal prisijungsiu prie tave irgi rugpjuti, nu turiu tokia maza vilti.

Citas as ir manau, kad cia man viskas gerai klostosi. Jau kuris laikas mane aplankes ramybes metas thumbup.gif Tikiuosi jis isliks ilgam. Nors yra tikrai rimtu dalyku, del kuriu butu galima stresuoti.
Labai tikiuosi, kad rugpjuciui turesiu drauge mirksiukas.gif
Wingele nesijaudink viskas tau gerai. Juk gyd leido, tai taip ir turi buti. smile.gif As pas ji buvau tik pirma karta, gal tiesiog del to nenorejo man leisti, kad nekarto nebuvo manes rimtai apziurejas. Taip, kad ramybes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 25 gegužės 2011 - 15:18
registruojuos namuciuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 25, 15:44)
Cituk butinai bus pranesta,butinai
kaip as be palaikymo 2 savaites istversiu,butinai reikes jusu palaikymo wub.gif


Laukiam kantriai smile.gif Jo tos dvis savaites ismoko labai daug, niekada taip netyrinejau savo kuno ir pozymiu kaip tuo laikotarpiu.


QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 25, 16:17)
Citas as ir manau, kad cia man viskas gerai klostosi. Jau kuris laikas mane aplankes ramybes metas thumbup.gif Tikiuosi jis isliks ilgam. Nors yra tikrai rimtu dalyku, del kuriu butu galima stresuoti.
Labai tikiuosi, kad rugpjuciui turesiu drauge mirksiukas.gif


As cia labai optimistiskai su tuo rugpjuciu, nes net valkatos dar neissilakste ir nesiruosia parvaryt namo blink.gif O ramybe tavo labai i nauda, islaikyk ja iki IVF-o, nes tai yra didele pagalba sekmei, as va i akupunktura dalinai del to ir eisiu, nes tipo labai atpalaiduoja ir atkuria kuno energija ir hormonu balansa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 05 25, 07:23)
sveikos,
penktadieni man isodino tris embrioniukus, pasiseke viskas gerai, tik dabar zinoma nerimo dienos... skaitau jusu ivairius pasisakymus, pojucius, idomu, kokia buvo jusu savijauta po isodinimo, ar kazka jautete? neskaitant pilvo putimo, ar kazkokie pozymiai pasitaiko, ar kazkas turi pasijausti po embriono implantacijos dienos... taip neramu, taip norisi, kad viskas butu gerai, aisku belieka laukti, bet vis tiek kazkaip reikia savo padrąsinti wink.gif

As dabar irgi visokiu pozymiu ieskau,nors praejo tik 3 dienos po isodinimo biggrin.gif tad palaikysiu tau kompanija ir kartu kaip nors istversim tas 2 sav.,tikekimes laimingos pabaigos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 25, 08:25)
visi keturi maziukai auga,2 labai gerai,o kiti du prasciau,tai liepe ryt vaziuoti link ju ,bet jis paskambins ryta anksti ir pasakys ar suktis atgal ir vaziuoti namucio ,kad auginam iki blasto arba jai nesulauksim skambucio  tai ryt isodininmas bus smile.gif

Kuo didziausios sekmes tau rytoj,lauksim geru ziniu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 25, 06:48)


Beje, valgau KT siuo metu, ar yra normalu, kad man rudai teplioja ? skaiciau, kad pradejus gerti KT taip organizmas kartais prie ju prisitaiko....... g.gif  Noriu, kad kas nuramintu mane, kad cia viskas gerai taip.....  blush2.gif



Kazkada teko vartoti KT (kai dar nezinojau,kad man ju aplamai nereikia) tai pirma menesi labai tepliojo,po to visokie galvos skausmai prasidejo ir finale po 3 menesiu nusprendziau mesti ta uzsiemima.
Papildyta:
QUOTE(juroszuvedra @ 2011 05 25, 08:39)
Labas rytas  smile.gif Nauju namuciu atidarymo proga siunciu visoms po  nestuke.gif virusiuka!!! Ir visu visu labai laukiam nestukiu skyrelyje  wub.gif Iki pasimatymo ten  4u.gif

Aciu,megstu as situos virusiukus tai imsiu visa pulka biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,atnesu ir i sita temute virusiuku visoms 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif kazin,kaip Zubriuka?gi turejo su savo maziukais pasimatyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 25, 20:40)

kaip tu,Cituk ar jau parejo laiskas is ligonines? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=vasareuk,2011 05 25, 22:34]
As dabar irgi visokiu pozymiu ieskau,nors praejo tik 3 dienos po isodinimo biggrin.gif tad palaikysiu tau kompanija ir kartu kaip nors istversim tas 2 sav.,tikekimes laimingos pabaigos. smile.gif

o taip, tikrai, visokiu pozymiu ieskau, pradzioje atrode ooo, cia viena sona skausteli, cia kita, turbut jau kazkas ten vyksta... o dabar praejus jau 7 dienoms po isiodinimo, praejo beveik visi skausmai ir pilvo taip nebepucia, aisku siek tiek jautresni speneliai, bet is esmes kitu pojuciu nera, gal siek tiek jauciasi isskyrose, kazkoks vandenelis, bijau, kad neissiplautu mano mazuliukai, nes esu turejusi hidrosalpingsus, kurie buvo isoperuoti, nors nzn kokios turi buti tos isskyros, kas ir kaip...

beje, del tu dvieju savaiciu, jums gydytojai kaip liepe elgtis? aisku nesportuoti, nesinervuoti ir pan, bet pvz vakar buvau su draugem susitikus, tiek prisijuokem is visko, paskui galvoju, ar as ten juokdamasi savo mazuliuku neiskraciau lotuliukas.gif

sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!
Atsakyti
[quote=frige1,2011 05 26, 01:20]
[quote=Citas,2011 05 25, 20:40][/quote]
kaip tu,Cituk ar jau parejo laiskas is ligonines? mirksiukas.gif
[/quote]

Neeee, kita savaite jau vel skambinsiu primint apie save. Nei laisko nei valkatu blink.gif Kaip laikosi tavo mazuliai?

Aha, laukiam ziniu is Zubriukos wub.gif


[quote=kwee,2011 05 26, 10:25]
[quote=vasareuk,2011 05 25, 22:34]
o taip, tikrai, visokiu pozymiu ieskau, pradzioje atrode ooo, cia viena sona skausteli, cia kita, turbut jau kazkas ten vyksta... o dabar praejus jau 7 dienoms po isiodinimo, praejo beveik visi skausmai ir pilvo taip nebepucia, aisku siek tiek jautresni speneliai, bet is esmes kitu pojuciu nera, gal siek tiek jauciasi isskyrose, kazkoks vandenelis, bijau, kad neissiplautu mano mazuliukai, nes esu turejusi hidrosalpingsus, kurie buvo isoperuoti, nors nzn kokios turi buti tos isskyros, kas ir kaip...

beje, del tu dvieju savaiciu, jums gydytojai kaip liepe elgtis? aisku nesportuoti, nesinervuoti ir pan, bet pvz vakar buvau su draugem susitikus, tiek prisijuokem is visko, paskui galvoju, ar as ten juokdamasi savo mazuliuku neiskraciau lotuliukas.gif
[/quote]

Nu jau juokits gali kiek tik nori, juk juokas nuima bet koki stresa. mama laiminga maziukai taip pat smile.gif
Kada tau hidrosalpingsai isoperuoti, pries kiek laiko? Pas mane tos bjaurybes irgi buvo, tada isoperavo o dar po poros metu uzdejo klipsus ant kiausintakiu kad neisplautu embrioniuku. Tas hidrosalpingsas yra linkes vel atsirasti po kiek laiko. Bet is kitos puses daug tyrimu daryta ir merginos pastoja sekmingai ir su juo. Jei daktarai leido darytis IVF vadinasi jis nera labai isbujojes, nes jei didelis matosi per scana 4u.gif 4u.gif O pozymiai nebutinai turi buti, va Zubriuka su savo dvynukais tau pavyzdys isskyrus vieno karto stripru skausma nieko nejaute o va du tupi pas mamyte smile.gif

Vilte-kns - laukiam ziniu is taves wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 26 gegužės 2011 - 10:52