Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(RositaK @ 2011 06 16, 16:35)
prisimenu vis tave  wub.gif kaip gyvenimas?  4u.gif

as vis uzsuku pasiziureti kaip jums cia sekasi ir pasiziureti ar jau visos "issinesdinot"...va je ir kaip smagu kai prisiziuriu cia pilvotu merginu wub.gif ...o as tai be savo mazojo "partizano" turejau dar ir viena "tinginuka" kuris eme ir aptingo ir nustojo vystytis is snaigutes...........bet va viskas jau praeityje dabar esu pilna minciu jegu ir entuziezmo, bet va issikelem i sauleta pakrante tai tenka adaptuotis su vietiniais daktariukais siunciuosi ir BAK dokumentus ir galvoju gal cia ruostis i zygi gaudyti savo laimes, kuri cia kaskur tik vis ratais sukasi ir pati neuzeina... matyt nedrysta
Atsakyti
del blastukiu,tai cia manau nuo klinikos priklauso 4u.gif man siule iki blastukiu augint ir pasake,kad dedant blastukes(bent jau man)del pastojimo dave 10% daugiau...musu klinikoj jie ir saldo tik blastukes ir pagal ju rodiklius ju atsyla apie 90% ir rezultatai su saldytais beveik tokie kaip su svieziais smile.gif taip kad cia kiekviena klinika turbut savaip daro 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

noriu paklausti jūsų gal kuriai nors taip buvo. Man įkėlimas buvo birželio 14 dieną, šiandiena yra trečia diena po įkėlimo, bet labai jau pilvelį kankina mėmių skausmas, o vakar iškrito truputi rusvo crinono verysad.gif
Gal jau viskas, nieko nebesitikėti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2011 06 16, 09:33)
Sveika, dėl E2 aš, pamenu, visą naktį prieš punkciją nemiegojau, o visą vakarą praverkiau... Buvo mažas, Treijs dūsavo telefonu, sakė, kad kokius keturis išpunktuos tik...  doh.gif O išgavo 18  bigsmile.gif  Tai taip ir likau nesupratus... Gal tas  E2 prieš pabaigą pakyla? Ai, koks skirtumas - svarbu rezultatas  mirksiukas.gif
Tau to ir linkiu  4u.gif


Sniege555, man akyse prasviesejo paskaicius tavo posta bigsmile.gif Vakar buvau pas Trejsa, foliu daug, 15, bijojo, kad nebutu hyperstimuliacijos, punkcija rytoj, idave dvejus vaistus vakare susileisti.Arba Ovitreli, jei E2 normalus arba diferelina, jei E2 labai aukstas.Ir ka jus manot ? gaunu pakeliui namo is labes atsakyma, kad mano E2 tiktai tiek, kiek uztektu 4 foliams.Skambinu Trejsui, dreba jau ir rankytes ir kojytes, o dar vairuoti reikia doh.gif .Zmogus irgi patiket negalejo, nu sako negali buti, kad prie 15 foliu E2 tik 4 folius rodo.Pats skambino i labe, galvojo, kad gal klaida, bet patvirtino, kad butent taip ir yra.Siandien sedziu uztinus nuo zliumbimo, kuriu planus ka reiks daryt sekanciam kartui ir pan.O vat ateinu ir matau, kad kazkam lygiai tokia pati situacija buvo ir baigesi toli grazu ne taip, ka zadejo tas skaicius bigsmile.gif Nenoriu uzsisvajoti, bet dabar bent siek tiek patikesiu, kad gal ir pas mane siek tiek bent daugiau bus nei 4....... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuse2 @ 2011 06 17, 07:52)
Labas rytas,

noriu paklausti jūsų gal kuriai nors taip buvo. Man įkėlimas buvo birželio 14 dieną, šiandiena yra trečia diena po įkėlimo, bet labai jau pilvelį kankina mėmių skausmas, o vakar iškrito truputi rusvo crinono verysad.gif
Gal jau viskas, nieko nebesitikėti? verysad.gif


Cia greiciau maziukai knisasi, mmm skausma labai lengva sumaisyti su implantacijos ar net nestumo skausmeliais. Ramiai mergyt, nurimk ir leisk maziukams isikabinti 9 menesiams mirksiukas.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 06 17, 08:24)
Sniege555, man akyse prasviesejo paskaicius tavo posta  bigsmile.gif  Vakar buvau pas Trejsa, foliu daug, 15, bijojo, kad nebutu hyperstimuliacijos, punkcija rytoj, idave dvejus vaistus vakare susileisti.Arba Ovitreli, jei E2 normalus arba diferelina, jei E2 labai aukstas.Ir ka jus manot ? gaunu pakeliui namo is labes atsakyma, kad mano E2 tiktai tiek, kiek uztektu 4 foliams.Skambinu Trejsui, dreba jau ir rankytes ir kojytes, o dar vairuoti reikia  doh.gif .Zmogus irgi patiket negalejo, nu sako negali buti, kad prie 15 foliu E2 tik 4 folius rodo.Pats skambino i labe, galvojo, kad gal klaida, bet patvirtino, kad butent taip ir yra.Siandien sedziu uztinus nuo zliumbimo, kuriu planus ka reiks daryt sekanciam kartui ir pan.O vat ateinu ir matau, kad kazkam lygiai tokia pati situacija buvo ir baigesi toli grazu ne taip, ka zadejo tas skaicius  bigsmile.gif  Nenoriu uzsisvajoti, bet dabar bent siek tiek patikesiu, kad gal ir pas mane siek tiek bent daugiau bus nei 4....... unsure.gif


Nu ir as tavo posma skaitydama susinervinau. Visu pirma prasau neverkti musu stipruole, viskas bus gerai su tavo maziukais rytoj turesi bent jau futobolo komanda pasiruosusia pasilikti pas tave smile.gif Kaip matai tas E2 gali uzkilti lpaskutiniu momentu. O tarkim turesim pati blogiausia varianta - bus 4 graziuoliukai, patys stipriausi ir geriausios kokybes. Beta1 - laikom kumstukus uz tavo punkcija rytoj drinks_cheers.gif

Keberiokst- sekmes mergyt siandien, laukiam ziniu kiek, kaip, ir pana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 17, 09:51)
Nu ir as tavo posma skaitydama susinervinau. Visu pirma prasau neverkti musu stipruole, viskas bus gerai su tavo maziukais rytoj turesi bent jau futobolo komanda pasiruosusia pasilikti pas tave smile.gif Kaip matai tas E2 gali uzkilti lpaskutiniu momentu. O tarkim turesim pati blogiausia varianta - bus 4 graziuoliukai, patys stipriausi ir geriausios kokybes. Beta1 - laikom kumstukus uz tavo punkcija rytoj  drinks_cheers.gif


Nu jo, bandau save itikinti, kad net ir prie blogiausio - 4 kiausialasciu varianto yra bent minimalus sansas, kad bent kas apsivaisintu unsure.gif Uzsiimu saves itikinejimu biggrin.gif Kazkada skaiciau Merfio knyga apie pasamones galia.Tai jis ten aiskino, kad reikia su savim kalbetis, o jeigu reikia, tai ir su savo organais biggrin.gif Tai zodziu eisiu siandien vakare pasikolioti su savo kiauside hihihi.gif Juokas pro asaras.....bet ai, kaip bus, bus gerai.Tik vakar namo grizus asaros kaip pupos riedejo, o ir siandien dar graudulys ima.

Keberiokt - kaip ten jum daugintis pavyksta siandien ? bigsmile.gif tikiuosi viskas ten gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 17 birželio 2011 - 09:04
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 17, 09:24)
Sniege555, man akyse prasviesejo paskaicius tavo posta  bigsmile.gif  Vakar buvau pas Trejsa, foliu daug, 15, bijojo, kad nebutu hyperstimuliacijos, punkcija rytoj, idave dvejus vaistus vakare susileisti.Arba Ovitreli, jei E2 normalus arba diferelina, jei E2 labai aukstas.


QUOTE(Beta1 @ 2011 06 17, 11:03)
Nu jo, bandau save itikinti, kad net ir prie blogiausio - 4 kiausialasciu varianto yra bent minimalus sansas, kad bent kas apsivaisintu  unsure.gif 


Nesinervink, viskas bus ok 4u.gif Aš dar savo tyrimus atsiverčiau. Spalio 18d. E2 buvo 939. Pasak Treijs, mažas labai... Be to, leidaus Ovitrelį tada. Punkcija man buvo spalio 20d. Iš narkozės palatoj prabudau ir apsiverkiau, taip savęs gaila buvo... blush2.gif Mažai tikėjau...
Gyd į palatą atėjo tik po kokių 5val., maniau išprotėsiu jo belaukdama doh.gif bet nieko, kančia yra kančia. Atėjo ir sako: 18 kiaušialasčių išpunktavo, pilvą spaudė, bijojo hiperstimuliacijos, vos namo išleido tą vakarą. Kokia tada buvau laiminga, būsi ir tu, labai to linkiu. Dabar prisiminus tą atvejį, mokau save iš anksto be reikalo nesinervinti ax.gif
Sėkmės ir virusą siunčiu 4u.gif Čiupk bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(irmuse2 @ 2011 06 17, 08:52)
Labas rytas,

noriu paklausti jūsų gal kuriai nors taip buvo. Man įkėlimas buvo birželio 14 dieną, šiandiena yra trečia diena po įkėlimo, bet labai jau pilvelį kankina mėmių skausmas, o vakar iškrito truputi rusvo crinono verysad.gif
Gal jau viskas, nieko nebesitikėti? verysad.gif


Ramiai. Ir man taip buvo, ir rudo crinono ant aplikatoriaus radau, ir pilvą mmm skausmas kankino. Ten rausiasi mažiai, tvirtinasi. Aš net 'Nėštumo biblijoje' tą sakinį pasibraukiau, kad save įtikinčiau, kad taip ir vyksta bigsmile.gif
Nesinervuok dabar. Aš sąžiningai išgulėjau iki HCG dienos. Tiesa, tos laimingos iki ašarų dienos mirksiukas.gif Ir tau taip bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2011 06 17, 10:19)
Nesinervink, viskas bus ok  4u.gif Aš dar savo tyrimus atsiverčiau. Spalio 18d. E2 buvo 939. Pasak Treijs, mažas labai... Be to, leidaus Ovitrelį tada. Punkcija man buvo spalio 20d. Iš narkozės palatoj prabudau ir apsiverkiau, taip savęs gaila buvo...  blush2.gif Mažai tikėjau...
Gyd į palatą atėjo tik po kokių 5val., maniau išprotėsiu jo belaukdama  doh.gif bet nieko, kančia yra kančia. Atėjo ir sako: 18 kiaušialasčių išpunktavo, pilvą spaudė, bijojo hiperstimuliacijos, vos namo išleido tą vakarą.  Kokia tada buvau laiminga, būsi ir tu, labai to linkiu. Dabar prisiminus tą atvejį, mokau save iš anksto be reikalo nesinervinti  ax.gif
Sėkmės ir virusą siunčiu  4u.gif Čiupk  bigsmile.gif


Aciu katyti, turiu dabar vilties bent kazkiek wub.gif
Atsakyti
Beta1 matai viena po kitos mergaites tau sako, kad sancu kad ispunktuos nemazai turi labai daug 4u.gif

Asaros kartais net geriau nei tada kai neverki bet ziauriai skausmas spaudzia krutine 4u.gif Prajuokinai del pokalbiu su organais, as su gimda po isodinimo kalbejau ir kalbejau ir net gimdos gleivine ikalbinejau augti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 17, 10:59)

Asaros kartais net geriau nei tada kai neverki bet ziauriai skausmas spaudzia krutine  4u.gif Prajuokinai del pokalbiu su organais, as su gimda po isodinimo kalbejau ir kalbejau ir net gimdos gleivine ikalbinejau augti  doh.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif Nu o ka daryt, kai vienintelis budas ka nors pakeisti yra butent toks lotuliukas.gif Reikia gi viskuo pasinaudoti, ypac pasinaudoti tuo, ka siulo pasamone lotuliukas.gif Prasides jumoras tuoj tongue.gif Cia mano streso israiska hihihi.gif
Atsakyti
Be galo dėkinga jums Citas ir sniege555 wub.gif wub.gif wub.gif už atsakymus.
Jau buvau puolusi į nevilti, mat man čia 3IVFas ir taip dar nėra buvę, kad trečioje dienoje prasidėtų tokie dalykai.....o kur gi geriausia kreiptis jeigu ne čia biggrin.gif Juk tuoj pačios patapsime ginėmis... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 17, 11:07)
biggrin.gif  Nu o ka daryt, kai vienintelis budas ka nors pakeisti yra butent toks  lotuliukas.gif  Reikia gi viskuo pasinaudoti, ypac pasinaudoti tuo, ka siulo pasamone  lotuliukas.gif  Prasides jumoras tuoj  tongue.gif  Cia mano streso israiska  hihihi.gif


Nu neisivaizuoju as taves stresuojancios ziuredama i tavo varliagyvi tongue.gif Ir dar atsigulk kaip jis, isversk akis kaip jis, ir ziurek ten kazkur kaip jis link kaiusidziu ir kalbekis sau vizgindama uodega lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(irmuse2 @ 2011 06 17, 11:19)
Be galo dėkinga jums Citas ir sniege555 wub.gif  wub.gif  wub.gif  už atsakymus.
Jau buvau puolusi į nevilti, mat man čia 3IVFas ir taip dar nėra buvę, kad trečioje dienoje prasidėtų tokie dalykai.....o kur gi geriausia kreiptis jeigu ne čia biggrin.gif Juk tuoj pačios patapsime ginėmis... lotuliukas.gif


Valioooooooooooo thumbup.gif jei 3 IVf tai jau pazisti savo kuna ir reiskia kad kazkas tikrai vyksta, esu tikra kad rausiasi tavo vaikiukai ten smile.gif Man per 3 IVF irgi buvo visai kitaip nei per pirmus du LT darytus ir va rezultatas bent jau kabinosi kazkas, nors veliau daktaro isvada buvo - cheminis nestumas ir labai ankstyvas persileidimas 4u.gif Laukiu ir tikiu tavo nestuke.gif rezultatu thumbup.gif
Atsakyti