Įkraunama...
Įkraunama...

Jodinėjimas

Sveikos,
žiūriu sena tema pasibaigė, o naujos niekas nesukurė mirksiukas.gif
Mano 6-tė dukrytė labai užsidegusi išmokti jodinėti. Buvome porą kartų nuvažiavę į Petešos žirgyną, jodinėjome mišku, tai labai patiko. Tačiau gan toloka.
Dabar sužinojau, kad atsidarė naujas žirgynas prie pat Vilniaus, Grikienių km. prie Sudervės. Gal kuri žino ką nors apie tai? Kokie atsiliepimai mirksiukas.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Praeita tema:
http://www.supermama...;hl=jodinejimas

4u.gif
Atsakyti
Prie Vilniaus yra DAUG žirgynų visokių
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2011 05 25, 11:01)
Prie Vilniaus yra DAUG žirgynų visokių


Žinau, kad daug, bet mane būtent tas domina Grikienių km. 4u.gif
Atsakyti
Ar galite kas nurodyti artimiausias vietas? blush2.gif 4u.gif
nes senos temos nuorodos nera, o viska vartyt is eiles gana ilgai uztrunka blush2.gif
Domina kas arciau Vilniaus ( gal prie isvaziavimo is VLN i Panevezi) rolleyes.gif
Atsakyti
Mane taip pat domintu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

labai gaila, kad baigėsi senoji tema, o naujojoje - nesivysto diskusijos. Būtų smagu pabendrauti. smile.gif

Aš pati tik tik pradedu. Šią savaitę antrą kartą jodinėjau. Pirmą kartą buvau prieš tris mėnesius. Bet abu kartus labai užkabino. Tik po pirmojo karto nelabai turėjau galimybių kur nors pajodinėti. Na, o dabar galbūt turėčiau galimybę bent mėnesiui abonementą išsipirkti, o vėliau - kaip Dievas duos. smile.gif Tiksliau, kokios bus galimybės finansų ir laiko prasme.

Nuo vaikystės pasvajodavau apie žirgus, jojimą. O kai šiemet pajodinėjau - dažnai pagalvoju apie rimtesnes treniruotes, apie rimtesnį mokymasi jodinėti žirgais. O vėliau - galbūt ir nuosavą žirgelį. Žinoma, jei užsidegimo užteks ir sėkmingai mokysiuosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 05 29, 23:42)
Ar galite kas nurodyti artimiausias vietas?  blush2.gif  4u.gif
nes senos temos nuorodos nera, o viska vartyt is eiles gana ilgai uztrunka  blush2.gif
Domina kas arciau Vilniaus ( gal prie isvaziavimo is VLN i Panevezi)  rolleyes.gif

Na, tose galuose yra Bendorėlių žirgynas. Paskui Riešėje jų pilna ir Raudondvaryje. Tik nežinau, kurie priima visiškus pradedančius. Civinskų žirgai tikrai priima, Vilniaus žirgynas tikriausiai irgi
QUOTE(por-for @ 2011 06 25, 14:47)
O vėliau - galbūt ir nuosavą žirgelį. Žinoma, jei užsidegimo užteks ir sėkmingai mokysiuosi.  biggrin.gif

Ir jei pinigų užteks biggrin.gif Čia juodas humoras, bet teisingas.


O iš tikrųjų jei yra labai didelis noras, galima labai sėkmingai jį įgyvendinti
Atsakyti
Gal zinote zirgynu, prie kuriu yra nameliai ar sodyba, kur galima butu pernavoti ?
Atsakyti
QUOTE(_Laukinuke_ @ 2011 07 18, 16:46)
Gal zinote zirgynu, prie kuriu yra nameliai ar sodyba, kur galima butu pernavoti ?

MANE TAIP PAT DUOMINA smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu parekomeduoti zirgyna netoli Vilniaus ar paciame vIlniuje, kur nebutu labai brangu pajodineti? Kokios dabar kainos zirgynuose? Cia norima pasijodineti savo malonumui kaip sakoma smile.gifsmile.gifsmile.gif

Gal kas Belmonte buvote? Ar tenai priima norincius tik pasijodineti o ne pastoviai treniruotis?
Atsakyti
o KAune karmėlavoje žirgyno jau nebėra? Likęs Marvelėje tik? blush2.gif
Atsakyti
vaje, kaip cia niekas nebendrauja.... matyt neaktualu g.gif
Atsakyti