Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(jugp @ 2014 04 06, 16:30)
Nuotaka nieko nenumačiusi, leidžia man pačiai rinktis. Noriu kad spalvos derėtų ir gražiai atrodytų ant nuotraukų. Kiek pati mąstau, kad turėčiau būti tamsesnės spalvos suknele, bet neapsisprendžiu kokios spalvos

ruda, oranzine g.gif
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2014 04 06, 12:13)
Sveiki. Noriu patarimo. Būsiu liudininkė. Pamergės išsirinko ilgas persiko spalvos sukneles, kokios spalvos man dairytis, kad tikčiau prie pulko

Pas mane tas pats - pamergės persikinės.
Žiūriu trijų spalvų suknias - tamsiai mėlyną, mėtinę ir dangaus mėlyną.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus. Va dar kokį variantą radau: [attachmentid=231765]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugp: 07 balandžio 2014 - 09:29
Sveikos svociutes, gal galit patarti kokia spalva isrinkti svocios suknelei ziema, koki stiliu, nes ir labai lengvos nesinori, o nuomos salonai siulo tik vasarinius variantus smile.gif arba undineles stilius. jau pasimeciau smile.gif patarkit.
Atsakyti
Na, ar svociutes jau ruosiasi vestuvems? Pries kiek laiko pradedate rupintis suknele? Pirsliausim vasara, tai speju dar tikrai ankstoka nuomotis. Bet esu jau nusiziurejusi kokio tipo noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif noréjau pasiteirauti,gal kuri esatenelabai standartiniu apimciu, ir teko svociauti...kur radotesuknele?e nesinori maisa vilktis, o daugiau lietuvoje neisivaizduoju kur gauti... o gal is kur siuntetes nebrangiai?
Atsakyti
Sveikos. Arteja vestuviu metas, kadangi esu pakviesta svociaut ir jieskausi apdaru noreciau paklausti gal kas pirkot gariunuose progines sukneles? kokios apskritai kainos? ir apskritai ar apsimoka vaziuot ( esu ne is Vilniaus). 4u.gif P.S sukneles jieskausi ilgos. smile.gif
Atsakyti