Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės paauglės

QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:22)
Ieškot sliekų įšalusioj dirvoj, ir daugiau nieko. Čia iš tų varijantų, kur liežuvis be kaulų ir rankos nutirpę. (ta prasme galiu suokti bele ką, bet padaryt- rankos nekyla g.gif )Beviltiška diskusija.
Kiekvienam savo. Va tarkim jūs viską apie mane žinot, jaučiatės galinti įvertinti, spręsti ir net nuteisti. lotuliukas.gif

QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:22)
Beviltiška diskusija.
thumbup.gif drinks_cheers.gif O dėl šito sutinku visiškai: kokia gali būti diskusija su žmogum, kuris VISKĄ ŽINO ir ŽINO VIENINTELIS.

QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:22)
P.S. būtumėt puiki advokatė, nes puikiai išraitot mintis ir mokat iškraipyt kontekstą g.gif
Dar vienas įrodymas, kad ŽINOT APIE VISUS VISKĄ: žodžiais "būtumėt puiki advokatė" sakote, kad nesu advokatė. O ką jūs žinot? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Šitą gi anąjį... Po to, kai prilipdėt man etiketę apie katinus, nė nesiruošiu su jumis kalbėti kitaip.
Man tai parodė jūsų lygį: pats apkaltinau, pats nuteisiau, pats ir nuosprendį įvykdžiau. Pasiskaitykit savo žinutes: kaltinat kažkokiom nebūtom nuodėmėm, vien jūsų galvoj egzistuojančiom.
Dar aiškinat, kiek man su paaugliai bendraut. Yra toks posakis: "neaiškinkit, ką aš turiu daryti, ir aš nesakysiu, kur jums eiti". Perfrazuojant jį: kadangi man paaiškinot, ką turiu daryti, aš jums (pakankamai mandagiu tekstu) sakau, kur jums eiti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 vasario 2012 - 14:33
QUOTE(mititėja @ 2012 02 11, 15:26)
Dar vienas įrodymas, kad ŽINOT APIE VISUS VISKĄ: žodžiais "būtumėt puiki advokatė" sakote, kad nesu advokatė. O ką jūs žinot?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

A čia kur taip parašyta g.gif O kad nesate advokatė-akivaizdu ax.gif Tam didelių sugebėjimų nereikia...
Gerai. Rišam.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:34)
A čia kur taip parašyta g.gif 
Pacituoti visus pasisakymus, kuriais pasakojot, kokia aš esu, kaip katinus mušu (ar jų mušamų neginu) ir pan. lotuliukas.gif
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:34)
O kad nesate advokatė-akivaizdu ax.gif Tam didelių sugebėjimų nereikia...
Kątik kitaip rašėt. doh.gif Matau, kad net mano sugebėjimus manotės galinti įvertinti. lotuliukas.gif
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 15:34)
Gerai. Rišam.
Vėl nurodinėjat, ką daryti? Norit "rišti" - "riškit", kitiems nenurodinėdama. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 vasario 2012 - 14:40
QUOTE(mititėja @ 2012 02 11, 15:40)
Vėl nurodinėjat, ką daryti? Norit "rišti" - "riškit", kitiems nenurodinėdama.  rolleyes.gif

Žinot, kalba ėjo apie paauglius darbuotojus, o jūs viską taip iškraipėt, kad nemalonu ne tik man skaityti. Toks vaizdas, kad tiesiog norit bartis.
Mano mintis buvo ta, kad negalima iš vaiko tikėtis tokio požiūrio ar supratimo į darbą, kaip kad iš suaugusio. Ir vaikai turi būti mokomi tam tikrų savybių ar pareigų, su kuriomis kasdiena jie nesusiduria ar tiesiog jų nesuvokia. Įdarbindami juos-mes juos įtraukiam į suaugusiųjų pasaulį, darbinius santykius, žaidžiame pinigais. Įsivaizduokit du firmos vadovus-darbdavius. Jie gauna nepatyrusią ir pasimetusią jauną darbuotoją. Pirmas- susinervina ir išveja lauk be jokių komentarų, ieško kitos, ir dar kitos unikalios ir nepakeičiamos, antras- siunčia į kursus ir sudaro sąlygas mokytis ir tobulėti. Jug su vaikais - tas pats g.gif Kaip sakoma - nėra blogo darbuotojo, yra tik kvailas darbdavys...
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 16:01)
Žinot, kalba ėjo apie paauglius darbuotojus, o jūs viską taip iškraipėt, kad nemalonu ne tik man skaityti. Toks vaizdas, kad tiesiog norit bartis.
Man atrodo, kad tai jūs normalų pasidalinimą nuomonėmis ir patirtimis iškreipėt į nurodymus, kas kiek už ką turi būti atsakingas, kas supranta apie paauglius, bei kas muša katinus, o kas (suprask "gerieji", kaip jūs) - ne.

QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 16:01)
Mano mintis buvo ta...
Net nesivarginsiu skaityti, nes jūsų pirmą ilgą žinutę skaičiau, o jūs mano - ne. O jeigu skaitėt ir tesugebėjot padaryt išvadas, kad aš mušu katinus, samdau paauglius ir man reikia nuo jų atokiau laikytis - tai nepasitikiu jūsų gebėjimu adekvačiai suvokti aplinką.

Taip, manau, kad jums nemalonu. Nes turbūt tikėjotės, kad susigėsiu dėl to katinų mušimo. Ale nematau reikalo gėdytis dėl dalykų, kuriuos atsitempėt iš savo aplinkos ar galvos. mirksiukas.gif
P.S. Man tikrai toli gražu ne 19-ka, bet per visą gyvenimą nėra tekę matyti mušamo katino. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 vasario 2012 - 15:17
QUOTE(mititėja @ 2012 02 11, 16:16)
P.S. Man tikrai toli gražu ne 19-ka, bet per visą gyvenimą nėra tekę matyti mušamo katino.  schmoll.gif

Nes toliau savo kiemo nieko nematot...
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 11, 16:34)
Nes toliau savo kiemo nieko nematot...
O kam "dubliuoti darbus"? Juk jūs matot ir žinot VISKĄ. lotuliukas.gif
O gal man pasisekė geram kieme gyvent? lotuliukas.gif O gal aš pati tą gerą kiemą ir susikūriau? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 vasario 2012 - 15:37
Mito apie studenčių netinkamumą paneigimas

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 02 23, 11:23)
Mito apie studenčių netinkamumą paneigimas
Yra visokių požiūrių. Puslapio pradžioje - prieš tai buvusio straipsnio pabaiga. Joje - paneigiamas pusamžių moterų netinkamumas (kas teigiama šiame straipsnyje) auklės darbui. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 02 23, 09:23)
Mito apie studenčių netinkamumą paneigimas

Jei kaip kazkada minejote darote apklausas ir tyrimus,tai suprantate,kad vienas ar keletas straipsniu nei paneigs,nei pliuso duos vienai ar kitai pusei.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 02 23, 14:31)
Jei kaip kazkada minejote darote apklausas ir tyrimus,tai suprantate,kad vienas ar keletas straipsniu nei paneigs,nei pliuso duos vienai ar kitai pusei.


Kiekviename požiūryje yra peno apmąstymams ir savoms išvadoms, kitaip bet kokie pranešimai forumuose yra beprasmiai.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 02 23, 15:58)
Kiekviename požiūryje yra peno apmąstymams ir savoms išvadoms, kitaip bet kokie pranešimai forumuose yra beprasmiai.

pritariu smile.gif
Atsakyti