Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susitaupyti, jei gyvenimas neverčia

QUOTE(stripulis @ 2011 05 29, 23:26)
Klausykit, milaaa, o ką jūs tiesą sakant bandot įrodyt - kad aš numirsiu per dantų gydymo procedūrą? lotuliukas.gif
O aš nemažai žinau apie komplikacijas, šmacijas etc., nes prieš kažką darydama, mėgstu susirinkti labai daug info wink.gif Ypač prieš darydama kažką TOKIO. Plius dar bus anesteziologo konsultacija, nemokama prieš viską, tai galėsiu gauti dar kokių pikantiškų baisybių, jei užsimanysiu lotuliukas.gif
Šiaip daug daugiau šansų būt partrenktai mašinos, gyvenant didmiestyje, nei neatsibust po narkozės būtent dėl to, kad pakenkė narkozė, o ne komplikavosi pati operacija, tai yra faktas ir tiek... Statistiškai.


visiskai nieko 4u.gif tik tai, be ko galima apsieiti, geriau yra apsieiti smile.gif
o apie komplikacijas jus visiskai nieko nezinote biggrin.gif o zalgirio gatvej netaiso dantu su bendra nejautra?
is jusu atsakymo nepanasu, kad butumete susirinkusi daug info...
Atsakyti
Labas rytas,

Ko jus cia prie tu dantu prikibot? As skausmo irgi ziauriai bijau, tai jau geriau rinkciausi galbut galimas komplikacijas nei stresa.

Musu savaitgalis visai neblogas buvo, tik maze susirgo, sloga iki zemes, o sestadieni isskrendam i Turkija. Tai reikia greituoju budu kazkaip reabilituoti... Man paciai galva kazkaip skauda, tai irgi nezinau kas cia darosi, matyt tikrai susalome, nes po stipru veja vaiksciojome.

Del grozio islaidu -man kainuoja kirpykla apie 130 kas 6-8 sav mazdaug. Dar antakiai, dar manikiuras kartais, nors dazniau stengiuosi nagus tvarkyti namie, kaip iseina. Depiliacijos namie.
Atsakyti
Niu ka, 170 lt kosmetikai, 116 lt vaistineje. Cia as kelionei ruosiuosi, vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 05 30, 09:04)
visiskai nieko 4u.gif  tik tai, be ko galima apsieiti, geriau yra apsieiti smile.gif
o apie komplikacijas jus visiskai nieko nezinote biggrin.gif o zalgirio gatvej netaiso dantu su bendra nejautra?
is jusu atsakymo nepanasu, kad butumete susirinkusi daug info...

apie komplikacijas žinau, tik čia ne ta tema, kad vardinti wink.gif galim atsidaryt kur nors medicininio pobūdžio ir linksminsimės žerdamos vieną po kitos. Jei norit - dažniausia - pykinimas, vėmimas wink.gif Visos kitos retesnės. Plačiai liaudyje buvo paplitęs įsitikinimas, jog narkozė atima atmintį, taip sakant, ją gadina, naujausiais tyrimais tokio ryšio nenustatyta... Bet toks mielas jūsų įsitikinimas - JŪS VISIŠKAI NIEKO NEŽINOTE APIE KOMPLIKACIJAS lotuliukas.gif Sėdite mano smegeninėje ir naršote ten sukauptą info? bigsmile.gif
Jei būtų galima be to apsieiti - apsieičiau. Bet negalima. Turiu daug sugedusių dantų, o taisytis jų be nuskausminimo nesiryžtu, jau kai septynis metus nebuvau pas dantistą, tai jau galima sau tai pripažinti, manau. Būčiau idiotė, jei apsimetinėčiau, kad nieko tokio, ryt nueisiu ir susitvarkysiu, kaip kokia alkoholikė, kuri sau įrodinėtų, kad bet kada gali nustot gert ir nenustotų...
Žalgirio gatvėje taiso dantis su bendra nejautra psichiškai neįgaliems žmonėms ir vaikams wink.gif Beje - savo dantų niekada tiems specams nepatikėčiau... Kiek esu susidūrus, tai nežinau, nežinau... Gal taip dusyk iš eilės užtaikiau, bet laimei pavyko išsprūst, dabar pvz. neturėčiau priekinio danties, jei būčiau klausius to, ką nusišneka doh.gif
Atsakyti
Na, ir pasakykit, kad saviiįtaiga neveikia.. Šiandien gavau 1000 Lt didesnę algą clap.gif Buvo geras mėnesis darbdaviui. Nu nerealiai. Iškart vaikams padėjau dvigubai. Be to pavyko pasireguliuoti suplanuotus pirkinius pigėliau ir išsisukau lengvai. karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 05 30, 20:27)
Na, ir pasakykit, kad saviiįtaiga neveikia.. Šiandien gavau 1000 Lt didesnę algą  clap.gif Buvo geras mėnesis darbdaviui.  Nu nerealiai. Iškart vaikams padėjau dvigubai. Be to pavyko pasireguliuoti suplanuotus pirkinius pigėliau ir išsisukau lengvai.  karsta.gif



dziaugiuosiu uz jus 4u.gif Smagu, kai geras menuo darbdaviams taptu geru menesiu ir darbuotojams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2011 05 30, 20:33)
dziaugiuosiu uz jus  4u.gif  Smagu, kai geras menuo darbdaviams taptu geru menesiu ir darbuotojams wink.gif

Dekui.
Dar smagu, kad elektros tik 68 Lt prisukom. Svarstau kodel taip mazai? g.gif Žiemą 400 Lt buna. Kas cia pasikeite? Indaplove ir skalbianke, boileris, filtro plovimas dirba tik naktiniu režimu pastoviai. Vasarą visi vakarai kieme, o ne prie TV. Šviesų nebereikia. Be to nebedirba kūrenimui skirtas siurblys. Elektros tinklam nepatinka, bet taip noris į priekį pamokėti.
Šiandien dar sutaupiau. 4u.gif Svarsčiau dirbtinį įdegį pasidaryti vestuvėms, bet vietoj to visą vakarą su skatinančiu įdegį aliejuku prasėdėjau saulėje. Pasideginau, baigiau knygą, parelaksavau. Vsio lendu namo-kanda uodai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 05 30, 21:00)
Dekui.
<...>
Šiandien dar sutaupiau. 4u.gif  Svarsčiau dirbtinį įdegį pasidaryti vestuvėms, bet vietoj to visą vakarą su skatinančiu įdegį aliejuku prasėdėjau saulėje. Pasideginau, baigiau knygą, parelaksavau. Vsio lendu namo-kanda uodai  lotuliukas.gif


o jus nuoga kieme deginates? blush2.gif Man soliariumai yra tuo priimtini pries vasara - kad be jokiu juosteliu pasiruosi karsciams ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Vat ir isvaziuok porai dienu bigsmile.gif Jau trecia tema blink.gif thumbup.gif

O kam isvis degintis? blush2.gif (na, vestuvems teoriskai suprantu, bet paciai tikrai neateitu i galva itraukt toki punkta i pasiruosima) Nesideginu nei vasara nei ne vasara, nei soliariume nei Egypte, nei dar kur blush2.gif Bunant lauke/ gamtoje/ prie ezero/juros naturaliai idegi kazkiek ir valio unsure.gif Soliariumai man paslaptinga vieta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 30 gegužės 2011 - 23:27
Labas rytas,

as vis dar su saraseliu ko atostogoms truksta. Uch.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2011 05 30, 21:13)
o jus nuoga kieme deginates?  blush2.gif  Man soliariumai yra tuo priimtini pries vasara - kad be jokiu juosteliu pasiruosi karsciams  ax.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif jo kaimynai nudžiugtų lotuliukas.gif Su maudymuku deginuos. Petnešėles nusiimu ir valio. Su mano suknelėm užtenka pilnai. Matot, po žiemos kojos tokios baltos, kad net mėlynos. Būtinai reik pasidegint.
Papildyta:
QUOTE(Muse @ 2011 05 31, 09:39)
Labas rytas,

as vis dar su saraseliu ko atostogoms truksta. Uch.

Tas labiausiai ir užknisa. Sumoki už didelę sumą už kelionę, tada už viską, ko trūksta atostogoms, o tada dar tai, ką išleidi atostogaudamas.
Visa šeimyna lėksit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 31 gegužės 2011 - 09:15
Aha, visi. Maze su sloga, tikiuosi per likusias kelias dienas reabilituoti ir nesusigadinti atostogu.

As tikiuosi, kad ten tai jau neisleisim nieko, na arbatpinigiams tik gal, nes AI. Man dar truksta vaikisku maudymosi sauskelniu, nezinau kur ju buna pirkti smile.gif, ir sakiau reiktu jau skudurus pasiziuret, kad nebutu paskutine minute: upssss...
Atsakyti