Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Paukste 25 @ 2013 04 02, 09:22)

Labai bijau jį pamilti ir likti ant "ledo", nes vandenius "perkąsti" yra misija neįmanoma... Tad ir nežinau kaip man elgtis. Gal galite, mielosios, paaiškinti, ar jo elgiasys ką nors reiškia, ar čia tiesiog bendravimas?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.  4u.gif

ne tik vandenius, aplamai vyrus
Atsakyti
QUOTE(Paukste 25 @ 2013 04 02, 09:22)

Labai bijau jį pamilti ir likti ant "ledo", nes vandenius "perkąsti" yra misija neįmanoma... Tad ir nežinau kaip man elgtis. Gal galite, mielosios, paaiškinti, ar jo elgiasys ką nors reiškia, ar čia tiesiog bendravimas?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.  4u.gif

Kiek teko susidurti, tai vandeniai vyrai labia skiriasi nuo vandenių moterų biggrin.gif ir žinok mes tau nepatarsim tikrai nieko, nes visgi kas liečia meilę, santykius, ir tarpusavio supratimą, negali vadovautis kitų žmonių patarimais vien dėl to, kad horoskopas mūsų vienodas kaip ir jo .. smile.gif Turi klausyti savo širdies ir savo proto, tu su juo bendrauji, matai kasdieną , tai bandyk išanalizuoti kiekvieną jo poelgį, ar tai tau tinka ar ne .. jei bijai jį įsimylėti, greičiausiai jau esi netoli to ( arba netgi jau įsimylėjai, tik sau nenori to pripažinti ) .. Rizika, muzika, kas nerizikuoja tas negeria šampano .. Prisimink savo buvusius santykius , neleisk kartotis toms pačioms klaidoms, patirtis daro savo .. smile.gif sėkmės tau su vandeniu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif Man su juo jau sekasi. Tikėkimės, kad ir toliau bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Pati esu vandene ir galvoju, kad vandeniai yra labia skirtingi.
Turiu pussesere vandeni, tai ji tvirtai stovi ant koju, nerizikuoja, nemegsta bendrauti, tokia labai rami, viska mato realistiskai.

O as baisi romantike, nezinanti ko nori, viskas idomu, paauglysteje lankiau tiek bureliu, kad per diena I kelis begdavau, universitete irgi I kuo daugiau veiklu pirmais metais bandziau isijungti, bet baisiai greitai prarandu susidomejima viskuo. Labai greitai uzsidegu, visada pirma pasakau ''taip'' arba ''ne'', o poto suprantu, kad ne taip reikejo pasakyt biggrin.gif Buna dienu, kai nekenciu zmoniu ir noris buti vienumoj, bet buna, kad labai labai norisi bendravimo. Megstu vadovauti zmonems, valdyt situacija, bet esu gana nedrasi kartais, taciau, ka desu baili zino tik artimiausi zmones, kitiems kazkodel atrodo, kad atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikinas yra vandenis. Nežinau kiek galima ir ar apskritai reikia tikėti horoskopais, bet žaidimo forma galiu pasakyti, kad jis:

- didysis pasaulio gelbėtojas, visiems nori padėti ir ne tik kalba, bet ir tai daro. Jeigu pamatys, kad prie kasos bobutė skaičiuoja paskutinius centus, kad nusipirktų duonos, tai būtinai už ją sumokės. Jei pamatys, kad kažkas kažkur skuba, lekia, tai būtinai sustos ir pasiteiraus ar nereikia pagalbos.

- organiztorius. Jei kur reikia sudalyvauti, tai būtinai sudalyvaus ir dar bus lyderis. Mėgsta organizuoti visokias šventes, vakarėlius. Puikiai užveda publiką.

- naivuolis Be galo naivus žmogus, net jau vaikiškai. Žavisi visais žmonėmis, kurie moka įtaigiai pašnekėt. Tai mane kartais varo iš proto. Susižavi įvairiausiomis idėjomis, jam visi žmonės atrodo geri. Todėl jam labai tinka posakis gera širdelė, nuoga šiknelė smile.gif

- didysis optimistas. Pozityvumo ir laimės fabrikas. Visur įžvelgia teigiamų dalykų. Nemėgsta ginčų ir nervingų diskusijų.

- punktualumo stoka. Dėl jo šimto darbų ir darbelių jis nuolat visur vėluoja, pamiršta susitikimus. O liūdniausia, kad aš visada jo laukiu. Visur. Net kai būnam dviese aš jo turiu laukti, nes jam būtinai kas nors paskambins, jis būtinai pamatys ką nors šalia, ką norės užkalbint, nufotografuot ir pan. Supratau, kad jei noriu toliau būti su šiuo žmogumi, tai turiu suprasti, kad šiam žmogui savininkiškumo jausmas neegzistuoja, jis nėra mano, jis viso pasaulio ir kartu niekeno. Tai kartais skaudina.

- auksarankis. Technika, statyba, inžinerija. Net nežinau ką reiškia kviesti meistrą į namus, jis viską moka, sutvarko ir padaro.

Štai toks tas mano vandenis. Šiaip labai neblogas gyvenimo partneris, bet laisvė ir nepriklausomybė, tai jo gyvenimo pagrindas. Štai kad ir dabar nesimatėm visą savaitgalį, nes jis organizavo renginį, ką tik grįžo ir pasakė, kad manęs labai pasiilgo ir daug visokių kitų mielų dalykėlių, bet nuėjo į wc pakakot ir prasmego valandai. Ir aš vėl laukiu...
Atsakyti
Sveikos na as savo vandenio nesuprantu jau kartu metai esame bet kartais nebezinau ar mane bemyli pradziai pasakydavo i diena po karta pats o dabar jei jam parasau kad myliu jisai tik paraso kad zino arba sypsenele kai paklausiu kodel nebesako jis atreze kad as ir taip zinau o beto tie jo nekalbadieniai atrodo viskas gerai bet dingsta ir neraso kokias 2d rasyk kiek nori zadame kartu gyventi bet jis nekalba nieko apie tai as tik klausiu jo kaip bus kaip darysim o jis tik pasako nesijaudink viskas bus gerai beje as dvinys
Atsakyti
QUOTE(Metinekava @ 2013 07 29, 17:48)
Pati esu vandene ir galvoju, kad vandeniai yra labia skirtingi.
Turiu pussesere vandeni, tai ji tvirtai stovi ant koju, nerizikuoja, nemegsta bendrauti, tokia labai rami, viska mato realistiskai.

O as baisi romantike, nezinanti ko nori, viskas idomu, paauglysteje lankiau tiek bureliu, kad per diena I kelis begdavau, universitete irgi I kuo daugiau veiklu pirmais metais bandziau isijungti, bet baisiai greitai prarandu susidomejima viskuo. Labai greitai uzsidegu, visada pirma pasakau ''taip'' arba ''ne'', o poto suprantu, kad ne taip reikejo pasakyt biggrin.gif Buna dienu, kai nekenciu zmoniu ir noris buti vienumoj, bet buna, kad labai labai norisi bendravimo. Megstu vadovauti zmonems, valdyt situacija, bet esu gana nedrasi  kartais, taciau, ka desu baili zino tik artimiausi zmones, kitiems kazkodel atrodo, kad atvirksciai biggrin.gif

Kiek suprantu, vadovavimas, kažko valdymas/kontroliavimas ypatingai svetimas vandeniui. Aš, pvz., negaliu pakęsti, kai kas bando man suvadovaui, sukontroliuoti, ir pan. Turbūt, net jei tai bus paskutinis žmogus žemėje, apeisiu dideliu spinduliu, nenorėsiu turėt nieko bendro. Pati irgi nevadovauju. Jei susiklosto, kad turiu kažką sukontroliuoti, moku pasakyt diplomatiškai, taktiškai, kad žmogus nejaustų.
Dar turbūt, skaitausi kūrybiška (ne meniška, labai nemėgstu, kai apie mane taip sako, nes menais tik grožėtis moku).
Nieko nėra blogiau, nei jaustis nuo kažko priklausomam. Čia tragedija. Vengiu to kaip įmanydama. Būna etapai, kai, manau, būnu draugiška, nors ir išlaikau atstumą, bet, būna ilgi periodai, kai noriu būt viena. Nors šiais technologijų laikais, nelabai įmanoma visai atsiribot. Nors, jei žmogus svarbus, rūpi, neturiu minčių apie specialiai kažkokį atsiribojimą. Bet jei ne itin rūpi, gražiai moku išgaruot. Žmonės, kurie priimtini, simpatiški man, gali tapti svarbesni už šeimą. ph34r.gif Giminystės ryšių išvis nepripažįstu, geriau turėt draugų, kuriuos pati išsirinkau ir gal jie mane išsirinko. biggrin.gif
Iš kantrybės išvest manęs beveik neįmanoma. Jei du žmonės ne asilai, esu tikra, jie gali susikalbėt, JEI BŪTINA. Nors dažniausiai nebūtina su "nelimpančiais" komunikuot.
Man labai labai svarbu, kad galėčiau pabūt viena, visiškai be jokių kitų žmonių. Pavargstu aš nuo jų.
Nematau prasmės ką nors planuoti iš anksto. Itin erzinantis reikalas. Nebent tai būtų pasaulinės reikšmės įvykis. Tik, kad tokių mano gyvenime dar nebuvo, kažin, ar bus.
Prisigyriau "kas per aš". O tai jau pižoniška, šlykštoka. Nemėgstu pagyrūnų, per daug savimi pasitikinčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 19 rugpjūčio 2014 - 22:40
QUOTE(Night13 @ 2014 08 19, 22:37)
Kiek suprantu, vadovavimas, kažko valdymas/kontroliavimas ypatingai svetimas vandeniui. Aš, pvz., negaliu pakęsti, kai kas bando man suvadovaui, sukontroliuoti, ir pan. Turbūt, net jei tai bus paskutinis žmogus žemėje, apeisiu dideliu spinduliu, nenorėsiu turėt nieko bendro. Pati irgi nevadovauju. Jei susiklosto, kad turiu kažką sukontroliuoti, moku pasakyt diplomatiškai, taktiškai, kad žmogus nejaustų.
Dar turbūt, skaitausi kūrybiška (ne meniška, labai nemėgstu, kai apie mane taip sako, nes menais tik grožėtis moku).
Nieko nėra blogiau, nei jaustis nuo kažko priklausomam. Čia tragedija. Vengiu to kaip įmanydama. Būna etapai, kai, manau, būnu draugiška, nors ir išlaikau atstumą, bet, būna ilgi periodai, kai noriu būt viena. Nors šiais technologijų laikais, nelabai įmanoma visai atsiribot. Nors, jei žmogus svarbus, rūpi, neturiu minčių apie specialiai kažkokį atsiribojimą. Bet jei ne itin rūpi, gražiai moku išgaruot. Žmonės, kurie priimtini, simpatiški man, gali tapti svarbesni už šeimą.  ph34r.gif Giminystės ryšių išvis nepripažįstu, geriau turėt draugų, kuriuos pati išsirinkau ir gal jie mane išsirinko.  biggrin.gif
Iš kantrybės išvest manęs beveik neįmanoma. Jei du žmonės ne asilai, esu tikra, jie gali susikalbėt, JEI BŪTINA. Nors dažniausiai nebūtina su "nelimpančiais" komunikuot.
Man labai labai svarbu, kad galėčiau pabūt viena, visiškai be jokių kitų žmonių. Pavargstu aš nuo jų.
Nematau prasmės ką nors planuoti iš anksto. Itin erzinantis reikalas. Nebent tai būtų pasaulinės reikšmės įvykis. Tik, kad tokių mano gyvenime dar nebuvo, kažin, ar bus.
Prisigyriau "kas per aš". O tai jau pižoniška, šlykštoka. Nemėgstu pagyrūnų, per daug savimi pasitikinčių.


pasirasau po kiekvienu sakiniu
yu.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2014 08 20, 20:29)
pasirasau po kiekvienu sakiniu
yu.gif  hihihi.gif

Pamenu, kad tu faina. irnesakyk.gif Nuo senesnių laikų, kai dar buvau kitu niku. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės vandenės ir su jais gyvenančios wink.gif
Aš pati svarstyklės, o mano gyvenime pasirodė vandenis. Nors pagal visas prognozes tai tobula sąjunga, tačiau aš savojo vandenio niekaip negaliu suprasti. Bendraujame, būname kartu, santykiai kaip poros, tačiau iš jo nesulaukiau tokio pasiūlymo, kad va, draugaukim ir pan. Atrodo, kad jam tai savaime suprantama.. g.gif O aš iš tų žmonių, kuriems reikia nuolatinių jausmų įrodymų, kartojimo, kad myli. Bandžiau jo paklausti, kad pas jį širdelėj ir galvelėj darosi, o jis teatsakė, kad nenori skubėti ir galvoti apie tai, kas bus.. doh.gif
Pasakykit jūs man, kaip visiškai apsukti galvą vandeniui, ir kaip suprasti, kad tas tikslas jau pasiektas? Jis pasiūlo susitikti, pasilikti nakvoti pas jį, paruošia vakarienę, rūpinasi. Bet švelnumas, apkabinimai jam svetima, ką jau sakyti apie kalbėjimą apie jausmus.. doh.gif
Atsakyti
Manau, pati supranti... Kažko nenusprendė, kažkuo abejoja, gal kažkas ne taip. Labai kraupiai skamba tas "apsukti galvą". Jei apie mane išgirsčiau ką taip sakant, atbaidytų visiškai. Šiaip vandeniai nėra pernelyg prisileidžiantys žmones, nors draugiški.
Suprantu, kad nori palaikymo, bet juk pati geriausiai jauti kas kaip ir kodėl. Vandeniai mėgsta laisvę, nemėgsta nuo kažko priklausyti. GALBŪT jam tikrai reikia laiko. Man pvz., jo reikia daug, kad įsitikinčiau savo pojūčiais, bet aš ne vyras.
Gal ne į temą. Tikrai, ir aš pastebėjau, kad rašo, kad vandeniai ir svarstyklės gerai. Bet pati, kiek pažinojau svarstyklių (nebūtinai vaikinų, bet šiaip žmonių), tiesą sakant, man jie nelabai. Vis pagalvodavau apie tai... ph34r.gif Bet tavo atvejis manau, ne tas. Nemanau, kad per prievartą bendrauja, tuolab, jei į namus kviečiasi ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 27 rugsėjo 2014 - 21:28
Gal ne taip išsireiškiau su tuo "apsukti galvą".. Stengiuosi jam neįkyrėti, laukiu kol jis pirmas man parašys, tačiau tuo pačiu ir bijau, kad jisai nepagalvotų, kad jeigu aš pirma jam nerašau, tai jis man nerūpi ir pan. Todėl ir norisi sužinoti, kaip jam parodyti kad jis man patinka ir kaip tuos jausmus sukelti jam. smile.gif
Kas liečia mano svarstykliškumą, jis vis pašiepia tą ilgą mąstymą, kai kada pasirodantį flegmatikumą. Bet vėlgi, nesuprantu, ar jam tai patinka, jei jis nuolatos tai akcentuoja, ar kaip tik priešingai..
Atsakyti