Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 09, 10:42)
Gal kam bus įdomu:

JUARA kosmetika
Visas ir visus kviečiame į oficialų Juara parduotuvės atidarymą penktadienį, rugsėjo 9 d., PC Maxima Mindaugo g. 11, Vilniuje :-)

Planuoju šiandien ten nukeliauti smile.gif


Buvau.. nepatiko sad.gif
nieko ypatingai naujo.. Nauja terreDoc kosmetika, bet nebuvo ju dekoratyvo.. Kita dekoratyvine belenkaip sukrauta ant lentyneles, net nesinorejo nieko ziuret.. pardavejos visa laika kol buvau parduotuveje kazka tarpusavyje gincyjosi. g.gif

tai taip sakant toks nekoks atidarymas bent jau man.. tai nuejau i Damodara i pirma auksta ir apsipirkau ten Laveros su nuolaidom didelem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 09, 13:15)
O dabar kitaip paklausiu - merginos, koks pats pačiausias eko rankų kremas? Noriu, kad gerai drėkintų, maitintų ir greitai gertųsi dienai, nepaliktų lipnios plėvės, o nakčiai ir riebalas gali būti

Speick man kol kas pats pačiausias smile.gif
Atsakyti
Nuvairavau visgi šiandien iki Elevitos, prekių gausa ir kainos susuko smegenis ir nusipirkau Natura Siberica dušo gelį, du rankų kremus ir plaukų kaukę bigsmile.gif
Nei vieno nebandžiau dar, žiūrėsim paskui ar patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 10, 18:45)
Nuvairavau visgi šiandien iki Elevitos, prekių gausa ir kainos susuko smegenis ir nusipirkau Natura Siberica dušo gelį, du rankų kremus ir plaukų kaukę bigsmile.gif
Nei vieno nebandžiau dar, žiūrėsim paskui ar patiks smile.gif


Brūkštelk atsiliepimus NS temoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 09 10, 20:24)
Brūkštelk atsiliepimus NS temoj smile.gif

aš truputėlį trumpai apie NS čia pasireikšiu, kad dušo gelio ir šampūnų kvapas yra erzinančiai nenatūralus arba bent jau man taip atrodo sad.gif atpratus aš nuo tokių kvapų buvau...
bet labai patiko veidui prausti putos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 10, 22:41)
aš truputėlį trumpai apie NS čia pasireikšiu, kad dušo gelio ir šampūnų kvapas yra erzinančiai nenatūralus arba bent jau man taip atrodo sad.gif atpratus aš nuo tokių kvapų buvau...

Taip, turėjau tik šampūną, bet jo kvapas tikrai nėra natūralus schmoll.gif
Atsakyti
jautrios galvos odos savininkės-kokį neerzinantį, nesuasinatį šampūną esat atradusios?
logona, lavera, sante, natuderm ir dar šis bei tas netiko, po dienos-dviejų niežti galvos oda doh.gif
Papildyta:
tuo pačiu-nauja tema, sutvarkiau pasenusias nuorodas
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 09 10, 21:24)
Brūkštelk atsiliepimus NS temoj smile.gif

Gerai, jeigu nepamiršiu biggrin.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 10, 22:41)
aš truputėlį trumpai apie NS čia pasireikšiu, kad dušo gelio ir šampūnų kvapas yra erzinančiai nenatūralus arba bent jau man taip atrodo sad.gif atpratus aš nuo tokių kvapų buvau...
bet labai patiko veidui prausti putos smile.gif

Tai Parfumas aš kaip suprantu yra dedamas sintetinis, nes nenurodoma jo kilmė

QUOTE(Etama @ 2011 09 10, 23:30)
jautrios galvos odos savininkės-kokį neerzinantį, nesuasinatį šampūną esat atradusios?
logona, lavera, sante, natuderm ir dar šis bei tas netiko, po dienos-dviejų niežti galvos oda doh.gif
Papildyta:
tuo pačiu-nauja tema, sutvarkiau pasenusias nuorodas

Man mažiausiai galvą niežėjo nuo JMO su cinku, nes jis jautriai galvos odai skirtas ir nuo Eubionos su kiviais ir ramunėlėmis
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 10, 22:38)
Man mažiausiai galvą niežėjo nuo JMO su cinku, nes jis jautriai galvos odai skirtas ir nuo Eubionos su kiviais ir ramunėlėmis

Kaip tik galvojau mėginti JMO cinko šamp. drinks_cheers.gif abu nebandyti dar, dėkui smile.gif
O koks po jų efektas, labiau purina ar drėkina-glotnina?
Atsakyti
Etama, o bandei Logonos juniper šampūną?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti