Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE (sauluke @ 2004 06 25, 23:07)
QUOTE (Stomatologė @ 2004 06 19, 12:33)
Tik pataisau- ne lazeris, o skaleris, kuris dirba ultragarso principu.

CIA MAN DAUGIAU GEDA doh.gif doh.gif doh.gif

Nieko nieko wink.gif . yra pas mus tokiu keistu pavadinimu.. Pvz. vienas stomatologinis instrumentas vadinasi ekskavatorius biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 25, 18:13)
ohmy.gif O kur cia tai pigiai daro? Itariu, net iskaiciavus kelione i Kauna man pigiau atsieitu. Be to, su kaunietem galeciau susitikt rolleyes.gif Vienas suvis, du zuikiai biggrin.gif

Na, as tai dariausi Silainiu poliklinikoje, tik va, mane uzregistrvo mano dantis priziurinti dantiste, tai gal todel taip pigiai kainavo g.gif , nes ziuriu cia visoms akmenis valo 60-100lt. O beje smurka, kogero visos paslaugos Kaune yra pigesnes nei Vilniuje, juk Vilnius musu sostine smile.gif .
Atsakyti
Patrakit, kur Kaune gerai padaro dantų "valyma", nes jau kartais ir kvapelis nervuoja ir mano stomatologė atostogauja, kuri vis neprisiruošia man tai padaryt?
Atsakyti
QUOTE (drieziuke @ 2004 06 28, 12:55)
Na, as tai dariausi Silainiu poliklinikoje, tik va, mane uzregistrvo mano dantis priziurinti dantiste, tai gal todel taip pigiai kainavo g.gif , nes ziuriu cia visoms akmenis valo 60-100lt. O beje smurka, kogero visos paslaugos Kaune yra pigesnes nei Vilniuje, juk Vilnius musu sostine smile.gif .

supratau doh.gif Poliklinikoje ir pas mus butu panasios kainos. bet kadangi as ju nekenciu kaip karo, maro ir bado, tai vaikstau privaciai
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 29, 11:56)
supratau doh.gif Poliklinikoje ir pas mus butu panasios kainos. bet kadangi as ju nekenciu kaip karo, maro ir bado, tai vaikstau privaciai

O gal kuri zino kaip Vilniuje dabar atrodo stomotologiniai kabinetai prie poliklinikos g.gif Nes kai praeita menesi buvau pas savo stomotologe provincijoje tai ojojoi koks kabinetas thumbup.gif Su visa naujausia aparatura blink.gif Ir visa tai priklauso poliklinikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Janike @ 2004 06 28, 21:01)
nes jau kartais ir kvapelis nervuoja

Blogas kvapas is burnos gali buti ne tik burnos ertmes, ar dantu ligu problemos-gali buti ir virskinamojo trakto ligos pasekme...
Atsakyti
Mane stomatologe ikalbejo nusivalyti dantis su "soda". Eisiu uz keliu dienu. Sake, kainuos 60 Lt. Ar tai tas pats valymas, apie kuri jus kalbate? smile.gif
Atsakyti
Dantims labiausiai kenkia daug angliavandenių turintis maistas , prasta asmeninė burnos higiena ( netaisyklingas dantų valymas arba dažnai pasitaikantis NEDAVALYMAS ) ... Taip , jeigu emalis silpnesnis , tai po profesionalios higienos ultragarsiniu skaleriu gali atsirasti įtrūkimų , bet , kad jau taip "žiauriai" susilpnėtų ir net išplonėtų dantys - tikrai neteko girdėti... O tokį valymą rekomenduojama daryti 1-2 kartus per metus : priklausomai , kaip greitai susidaro mineralizuotas apnašas ( dantų akmenys) . O , kad dantenos nekraujuotų , pirmiausia reikia gerai ir taisyklingai išsivalyti tarpdančius siūlu arba specialiu tarpdančių šepetėliu , naudoti kurį laiką pastą , skirtą kraujuojančioms dantenoms , skalauti skysčiais pvz.: Hexoral , Dentosept, Tantumverde ir pan.( pasiklauskit vaistinėje).Šepetėlis kraujuojančioms dantenoms turi būti minkštas , tik su juo teks ilgiau valyti , kol išsivalysit GERAI. Žodžiu : VALYTI , VALYTI ir dar kartą VALYTI. Gal ne su "soda" , o su smėliasrove?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INDRĖalex: 30 birželio 2004 - 08:42
INDREalex, o tu irgi stomatologe?
Atsakyti
Taip ir išsidaviau ...O ką ?
Atsakyti
O gal galetumete kurios daretes burnos higiena parasyti, kokie stomatologijos kabinetai patiko ir kiek ten ta procedura kainavo.
As ka tik skambinau i Ivanciutes stom. kabineta, tai ten kainuoja nuo 120 iki 160 Lt., bet paprastai sake, kad buna apie 160 Lt.
Jus lyg tai minejote, kad kainuoja apie 100 Lt.
Atsakyti
QUOTE (INDRĖalex @ 2004 06 30, 08:41)
. Gal ne su "soda" , o su smėliasrove?...

O ką reiškia smėliasrovė???
Atsakyti