Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(asta30a @ 2011 09 24, 14:24)
Teisingai Milux sako, prasymus priima iki rugsejo 30 d. o ismokos gali ir veluotis...  mirksiukas.gif as pati (kadangi ilgai ir nuobodziai del ju kovojau) gavau tik nauju metu pradzioje  rolleyes.gif

Na,tai ka gaavau laiska is back to school,parase,kad negaliu gauti siu pinigu,nes as arba mano partneris negaunam jokiu kitu socialiniu ismoku...Tiek,kad as partnerio neturiu,nes esu issiskyrusi,turiu du vaikus,esu issiuntusi forma del vienisos mamos pasalpos,tai ka man dabar daryti,ar yra dar kokiu sansu kovoti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2011 09 24, 18:40)
Na,tai ka gaavau laiska is back to school,parase,kad negaliu gauti siu pinigu,nes as arba mano partneris negaunam jokiu kitu socialiniu ismoku...Tiek,kad as partnerio neturiu,nes esu issiskyrusi,turiu du vaikus,esu issiuntusi forma del vienisos mamos pasalpos,tai ka man dabar daryti,ar yra dar kokiu sansu kovoti? blink.gif


itariu, kad nebe... verysad.gif
mano nuomone, vienintele galimybe buvo gauti sia ismoka, jei bent viena kokia soc. ismoka butumet gave iki rugsejo 30 d. unsure.gif
man paciai buvo pareiske kad nepriklauso nes nieko negaunu... mane isgelbejo vos poros dienu skirtumas... birzelio/liepos men buvau uzpildziusi prasyma del FIS ir tik rugsejo 26 ar 27 (tiksliai nebepamenu) gavau pirmaja FIS ismoka, jei buciau gavusi spalio men - nebebuciau gavusi back to school rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 09 24, 22:26)
itariu, kad nebe...  verysad.gif 
mano nuomone, vienintele galimybe buvo gauti sia ismoka, jei bent viena kokia soc. ismoka butumet gave iki rugsejo 30 d.  unsure.gif
man paciai buvo pareiske kad nepriklauso nes nieko negaunu... mane isgelbejo vos poros dienu skirtumas... birzelio/liepos men buvau uzpildziusi prasyma del FIS ir tik rugsejo 26 ar 27 (tiksliai nebepamenu) gavau pirmaja FIS ismoka, jei buciau gavusi spalio men - nebebuciau gavusi back to school  rolleyes.gif

na bet ir nesamone...kaip suprantu ta pasalpa skiriama zmonems su mazomis pajamomis,tai pagal mano peislipus matosi,kad mazos netgi labai mazos pajamos,nusiunciau istuokos liudijima,partnerio neturiu,o visu kitu socialiniu ismoku visi zinom kiek laiko tenka laukti,tai ir laukiu,o to back to school tam ir prasau,kad truksta pajamu...na zodziu,gera sistema...
Papildyta:
QUOTE(Mabel @ 2011 09 24, 23:11)
na bet ir nesamone...kaip suprantu ta pasalpa skiriama zmonems su mazomis pajamomis,tai pagal mano peislipus matosi,kad mazos netgi labai mazos pajamos,nusiunciau istuokos liudijima,partnerio neturiu,o visu kitu socialiniu ismoku visi zinom kiek laiko tenka laukti,tai ir laukiu,o to back to school tam ir prasau,kad truksta pajamu...na zodziu,gera sistema...

oi,atsiprasau,tiesiog isliejau pykti i eteri... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mabel, jei simet negausi, galesi kitamet vel bandyti.
Atsakyti
Mabel,as manyciau,kad reikia pakovoti. Niekas per galva neduos. mes praeitais metais negavom jokiu ismoku socialiniu,bet kadangi musu pajamos mazos buvo,paskyre back to school. Cia turbut kaip ir visur,kaip ant ko papulsi.
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2011 09 24, 18:40)
Na,tai ka gaavau laiska is back to school,parase,kad negaliu gauti siu pinigu,nes as arba mano partneris negaunam jokiu kitu socialiniu ismoku...Tiek,kad as partnerio neturiu,nes esu issiskyrusi,turiu du vaikus,esu issiuntusi forma del vienisos mamos pasalpos,tai ka man dabar daryti,ar yra dar kokiu sansu kovoti? blink.gif

Nesamoniu nesamone doh.gif O ar parasei backt to school formoje,kad esi issiuntus one parent?As back to school gavau negaudama ne vieno socialo,bet as parasiau that I applied for FIS and now waiting desicion,ir gavau

Ir beje jau fisa gaunu thumbup.gif nuejau pad deputata ir isjudino reikalus
Atsakyti
Atsiprasau uz poster_offtopic.gif bet nenorejau naujos temos uzvesti..

Gal galit kas nurodyti koki puslapi traukiniu tvarkarasciu Airijoje.
Ieskome kaip pigiau is vieno Airijos galo nusigauti i kita mirksiukas.gif
p.s. arba kokiu pigiu lektuvu skrydziu.
Atsakyti
Va cia
http://www.irishrail.ie/home/
bet kiek zinau su traukiniu keliauti yra gan brangu, pasieskokit arba lektuvo bilietu(nors atstumai juokingi) arba automobili issinuomoti
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 09 27, 09:56)
Va cia
http://www.irishrail.ie/home/
bet kiek zinau su traukiniu keliauti yra gan brangu, pasieskokit arba lektuvo bilietu(nors atstumai juokingi) arba automobili issinuomoti

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,temeles neradau,galvoju parasysiu cia. domina apie TV licenzija.
as turiu tv 2.5 metu,jis niekur neprijungtas,naudoju kaip monitoriu prie kompiuterio. jokiu kanalu nera,jokiu leksciu nera,.
ar turiu moketi 160 euru i metus?
be to- esu nedirbanti,gaunu sociala. dekui:)
Atsakyti
QUOTE(du-laivai @ 2011 09 27, 12:16)
sveikutes,temeles neradau,galvoju parasysiu cia. domina apie TV licenzija.
as turiu tv 2.5 metu,jis niekur neprijungtas,naudoju kaip monitoriu prie kompiuterio. jokiu kanalu nera,jokiu leksciu nera,.
ar turiu moketi 160 euru i metus?
be to- esu nedirbanti,gaunu sociala. dekui:)

Sveika, http://www.citizensi...v_licences.html
Atsakyti
na sita puslapiuka zinau. bet sunku man cia suprasti,pirma pastraipa teigia-Kiekvienas kiemas, verslo ar įstaiga, Airijoje, televizijos ar įranga, kuri gali priimti televizijos signalą (naudojant antenos, palydovinės antenos, kabeliu arba kitomis priemonėmis), turi turėti televizijos licenciją.
bet jeigu pas mane nera nei lekstes,nei kabeliu.ijungtas tik i rozete ir prijungtas prie pc.
ar reikia vis tike moketi?smile.gif dekui
Atsakyti