Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(Nenyte82 @ 2011 10 07, 10:58)
Ojezau Rasapo-dar vis bandyk paskambint,o tau vel nauja forma atsiunte pildyt?Arba parasyk emaila jiems,pernai as rasiau,paskui atskambino patys.

tai va, klausaus muzikikes per lelefona lotuliukas.gif


pasiklasiau- asiliepe mergaite.. viskas gerai, ta laiska ignoruot, jie forma turi, tik dar neperziureje bigsmile.gif
Atsakyti
Ir mums atsiuntė MC lapus visus pildyti. Parašyta, kad viską užpildyti galima ir internetu, yra duotas PIN kodas. Pildysiu internetu, nes kažkodėl laiškas keliavo visą mėnesį mega_shok.gif kas šiaip čia nebūdinga schmoll.gif
Atsakyti
Ir mums atejo,o kaip internetu pildyti , greiciau gal,tadu einu studijuotis.
Atsakyti
Merginos, neteisingai uzpildziau vaiko PPSN formoje Back to School... doh.gif gal kas zino tel. Nr kur reikia paskambinti...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Angel^: 09 spalio 2011 - 14:27
Sveikos mamytes,
galite man patarti mano situacijoi?!
As isiskirusi, turiu tris vaikus, vienas is ju turi negalia. bet mazi pametinukai, ir dar gaunu dekretinius. Kokius dokumentus reiktu man kad gauti socialines ismokas, ir kokias ismokas man i mano vaikams priklauso?
Labai busiu dekinga jum uz atsakimus.
Atsakyti
O tu cia dirbai nors kiek?
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 10 10, 11:13)
O tu cia dirbai nors kiek?

Ne dirbau, bet planuoju pradeti nuo kovo mėnesio kada mažiasniuj vaikui sukaks dveji metai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal bus zinanciu, neseniai pildziusiu ir galinciu padeti.
Pildau Child Benefit forma, neaiskumu kelia klausimas apie mano darboviete g.gif Esu vaiko pireziuros atostogose ir gaunu LT pasalpa, pasibaigus vaiko prieziuros atostogoms i lt nevaziuosiu ir ten nedirbsiu savo buvusioj darbovietej. Pildant forma tureciau zymeti, kad esu dirbanti? toliau prasoma nurodyti kurioje salyje dirbu ir prideti darbdavio laiska. Juk nevaziuosiu i lietuva to laisko g.gif Butu paprasciau pazymeti, kad esu bedarbe.
Paciam formos gale yra checklista's kuriame yra stai toks punktas :
Completed and signed HRC1 form for unemployment EU and EEA nationals ir t.t.

Vadinasi, jei pazymesiu esanti bedarbe, turiu dar prideti ir ta HRC1 forma ir su visais dokumentais dar siusti savo bei vyro gimimo liudijimus bei santuokos liudijima? Suprantu, kad 140 eur vejais leisti niekas nenori, bet popierizmo tai per akis sakyciau doh.gif

P.S. Jei vienas is sutuoktiniu yra dirbantis IRL Respublikoj, gal tuomet tos HRC1 nebereikia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Draugeliuke: 19 spalio 2011 - 01:08
kiek as suprantu, reikia, kad bent vienas is tevu butu dirbantis airijoje. jei jus nedirbanti, tai rasykit, kad siuo metu esat on maternity leave kol vaikui sueis 2metai. pildykit, kad tetis dirba ir visus jo darbovietes duomenis. o gal tuo atveju reikia, kad tetis pats pildytu g.gif na, turetu tikrai atsirasti labiau ismananciu blush2.gif
Atsakyti
man rodos paprasiau ir geriau butu kad pildytu tas kas dirba
Atsakyti
QUOTE(Draugeliuke @ 2011 10 19, 02:06)
Sveikos 4u.gif
gal bus zinanciu, neseniai pildziusiu ir galinciu padeti.
Pildau Child Benefit forma, neaiskumu kelia klausimas apie mano darboviete g.gif  Esu vaiko pireziuros atostogose ir gaunu LT pasalpa, pasibaigus vaiko prieziuros atostogoms i lt nevaziuosiu ir ten nedirbsiu savo buvusioj darbovietej. Pildant forma tureciau zymeti, kad esu dirbanti? toliau prasoma nurodyti kurioje salyje dirbu ir prideti darbdavio laiska. Juk nevaziuosiu i lietuva to laisko g.gif  Butu paprasciau pazymeti, kad esu bedarbe.
Paciam formos gale yra checklista's kuriame yra stai toks punktas :
Completed and signed HRC1 form for unemployment EU and EEA nationals ir t.t.

Vadinasi, jei pazymesiu esanti bedarbe, turiu dar prideti ir ta HRC1 forma ir su visais dokumentais dar siusti savo bei vyro gimimo liudijimus bei santuokos liudijima? Suprantu, kad 140 eur vejais leisti niekas nenori, bet popierizmo tai per akis sakyciau doh.gif

P.S.  Jei vienas is sutuoktiniu yra dirbantis IRL Respublikoj, gal tuomet tos HRC1 nebereikia? g.gif


Pas mus lygiai tokia pat situacija as esu LT vaiko prieziuros atostogose (turiu ten darba bet ten negrysiu) o vyras cia Airijoje dirba. Tai bandem pildyt viska atn vyro - tai uz sav atsiunte viska atgal ir liepe pildyt mano vardu (man reikejo issiimp PPS atsidaryt sask banke). Pildziau kad cia esu bedarbe ir ten kur viskas apie vyra tai ir surasem kad vyras cia dirba ir visus jo darbo duomenys

Atsakyti
g.gif
QUOTE(Milux @ 2011 10 19, 10:55)
man rodos paprasiau ir geriau butu kad pildytu tas kas dirba

CB galima pildyti tik mamos vardu (aisku, yra isimtiniu atveju kai tevas vienas augina vaika, bet cia ne tas atvejis).
Atsakyti