Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

pas mane buvo juodas inkstiras ir poto jis pasidaer raudonas ir is jo spuogas pasidare nu toks su juodu galiuku tai ispausdziau ir dabar raudona ir kai paspaudi skauda. Gal zinot ka daryt kad koks randas neliktu. Nes pas mane jau yra randas nuo inkstiro
Atsakyti
AS asmeniskai nuo poru naudoju Clinique kauke ,super merginos reikaliukas,nes mano veidas itin poruotas budavo ,o va dabar baigesi visos bedos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2005 01 25, 17:59)
As irgi turiu tokia problemele:(
Inete radau straipsneli "Veidas ir sveikta". Stai ka raso:

Veido poros išsiplėčia dėl kelių priežasčių: tai miego trūkumas, pernelyg riebūs, sūrūs ir rūkyti maisto produktai, augalinių bioflavonoidų deficitas, o taip pat nepakankamas buvimas lauke, kai veido oda gauna mažai saulės spindulių ir deguonies.

Isvados: reikia sveikai maitintis, normaliai issimiegoti ir daugiau buti gryname ore  biggrin.gif .

PS. Is kur gaut tu augaliniu bioflavonoidu? g.gif


šiaip jo, nuo maisto priklauso, nuo mitybos. Alkoholis, rūkymas, riebus maistas... Reikia vandens daug gert.
Šiaip skaičiau supermamose. ekologijos forume, atseit rožių žiedlapių antpilas (žiedlapiai užplikomi ir per naktį paliekami) padeda sutraukti poras.

QUOTE(Astrėja @ 2005 01 28, 01:40)
Sveikutes, na as naudoju GARNIER skin naturals Pure ir zinokit labai padeda ten toks nemazas buteliukas melyno skyscio, o ir kaina ne tokia baisi apie 10lt, bet tik kad jis skirtas misriai, riebiai arba probleminiai  odai.Na ten toks losjonas yra, na man tikrai padejo jis.
o cia ir parasyta poras mazinantis losjonas, valo oda ir apsaugo nuo uzdegimu.
Pabandykit gal pades  smile.gif
sakes kiek prirasiau


aš irgi jį neseniai pradėjau vartoti, sesė rekomendavo. Man jis patinka tuom, kad nuvalius odą ji nesausa lieka, tokia drėgna. Neišsausina odos.
QUOTE(EZUIKA @ 2005 01 28, 20:43)
O kur galima to GARNIER skin naturals Pure losjono nusipirkti?

aš pirkai droge. Kaina iki 20LTL
Atsakyti
Gal kas yra jau isbandes l'oreal derma genesis naujaji krema,lyginanti poras?Idomu butu atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Astrėja @ 2005 01 27, 21:40)
Sveikutes, na as naudoju GARNIER skin naturals Pure ir zinokit labai padeda

drinks_cheers.gif
Aš irgi prisidedu prie liaupsių šitam thumbup.gif Naudojom abu su diedu apie metus laiko ir baisiai patenkinti buvom. Man labai padėdavo nudžiovint iššokusius spuogiukus, o diedui apvalydavo ir sutraukdavo poras (kurios, beje, tiesiog tragiškai išsiplėtusios). Dabar savo toniką ir visus panašius veido valiklius pakeičiau į bealkoholinius, nes spuogiukai beveik nebeauga, bet jei reikėtų tai tik Pure pirkčiau. Kol kas geriausios atrastos priemonės mano mišriai odelei. Tiesa, efektas su porom ne ilgalaikis schmoll.gif Nepanaudoji dieną kitą ir vėl tragedija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 27 vasario 2009 - 00:16
As jau kelias savaites naudoju rasos tonika. BHA ir AHA sutraukia poras, inkstirai isvalyti. Atsigavus odyte mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elyja @ 2009 03 03, 15:35)
As jau kelias savaites naudoju rasos tonika. BHA ir AHA sutraukia poras, inkstirai isvalyti. Atsigavus odyte mano smile.gif


ar tikrai inkstirus isvalo?

QUOTE(Nawal @ 2008 12 28, 16:39)
mandeline rugstis veikia taip pat kaip salicilo rugstis, tik tiek, kad negali taip giliai isiskverbt i pora kaip SA. Daugeliui si rugstis labiau padeda nei SA bei greitesni rezultatai. Pasiskaityt galit cia, istisa tema apie sia rugsti:
http://www.acne.org/...g-b-t93702.html



o is kur gauti tos mandeline rugsties? arba kokiuose kremuose buna?
Atsakyti
Aš turiu tokį neutrogenos rinkinuką, tai tikrai padeda!!
http://acnekit.neutrogena.com/
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2009 03 04, 16:39)
ar tikrai inkstirus isvalo?


rasos tonikas? na, man po keliu dienu naudojimo inkstirai visiskai isvalyti buvo, sutrauke poras smile.gif
Atsakyti
Elyja, o koks tavo odeles tipas? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakrica: 05 kovo 2009 - 16:15
QUOTE(Simbyte @ 2009 03 04, 16:03)
Aš turiu tokį neutrogenos rinkinuką, tai tikrai padeda!!
http://acnekit.neutrogena.com/


Šito ir aš jau noriu.

Jau kokie penkeri metai sveikai maitinuosi, sportuoju ir galiu pasakyt, kad oda tikrai gražesnė, dėl spuogų problemų neturiu išvis, bet inkštirai baigia mane užknisti . Ko tik neišbandžiau... nuplėšiamos Nivea juostelės visiškai neveiksmingos man, plėšiamos veido kaukės išsausino odą ir ji pleiskanot pradėjo, o pilingai padeda, ypač dabartinis Lumene su mineralais neblogas, bet kaip ilgesniam laikui pagražinti odą namų sąlygom tai ir nežinau unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as pabandyt ta Rasos tonika su AHA. Neramina nelabai malonus poveikis odai: deginimas ir paraudimas. Ar cia taip turi buti? g.gif
Atsakyti