Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(Victorious @ 2009 11 21, 14:21)
Aš irgi karts nuo karto pagarinu blush2.gif , bet turbūt to visai atsisakysiu (nors ir veiksminga), nes baisu, kad poros išsiplės negrįžtamai unsure.gif Kosmetologės per veido valymus šiek tiek poras atveria šiltais rankšluosčiais g.gif

O imanomas toks dalykas,kad jos issiplestu negryztamai? g.gif Kazkaip neitikimai skamba... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 11 21, 14:20)
Buvau prieš kelias dienas pas kosmetologę... Super moteris, turinti med. išsilavinimą... Tai pasak jos viskas iš vidaus.. O kremai, procedūros laikina...


Visiškai pritariu smile.gif Pati tuo įsitikinau. Jei organizme kas negerai ar jis užterštas tai iškart ant veiduko matosi :} o kai įsitikini,kad organzime nėra jokių sutrikimų reikia stengtis, kad organizmas neužsiterštų,prižiūrėt savo mitybą, gerti vandenuko :}

bent man tai geriausiai veidukas išsivalo po pirtelės užsidėjus kokią kaukytę :}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamius: 21 lapkričio 2009 - 17:21
QUOTE(Krisanta @ 2009 11 21, 13:20)
Buvau prieš kelias dienas pas kosmetologę... Super moteris, turinti med. išsilavinimą... Tai pasak jos viskas iš vidaus.. O kremai, procedūros laikina...
Ji man patarė pirmiausia valyti organizmą, reg. maistą...
Dar patarė paprastu/ liaudišku būdu valyti...
2 sav. gerti sėmenų nuovirą. T.y. 1 st. 1 šaukštas sėmenų, pavirti 2 min. Po 1 val. pusryčiauti...
Po 2 sav. tą patį daryti su avižų dribsniais 2 sav.
Gerti iki 2 l vandens. Bet po truputį gurkšnoti...
Nevalgyti maisto-alergenų (apelsinų, pomidorų), taip pat mėsos vengti...
O ir po tokio valymo bent kartą į sav. pagerti vandens įsispaudus kelis lašus citrinos.
Jei jau naudoti kosmetiką, tai tarkim kur įeitų obuolių, citrinos komponentai, rūgštelė... Traukia poras... mirksiukas.gif


njo, galėtų internete pasiskaitinėti ir truputį suprantamiau vartotojui paaiškinti, kad rūgštelės AHA arba BHA pavidalu reik ieškot rolleyes.gif

QUOTE(diamondness @ 2009 11 21, 16:51)
O imanomas toks dalykas,kad jos issiplestu negryztamai? g.gif  Kazkaip neitikimai skamba... biggrin.gif


įmanomas ir ganėtinai nesunkiai bei per ganėtinai neilgą laiką. sesers draugė kaip tik ir turi "šulinukus" visam gyvenimui - vaikščiojo mergaitė pas kosmetologę, labai džiaugėsi, kaip gražiai jai išgarina veidą, kad poros labai švarios, kol pamatė, kad poros švarios todėl, kad jos tokios didelės, kad niekas negali kauptis net ir labai norint. bet jūs galit pati išmėginti ir mums papasakoti, ar tai tikrai neįmanoma wink.gif


p.s. nepykit, kad aš taip ironiškai, bet ironija padeda išlaikyti sveiką požiūrį į šį pasaulį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 22, 22:31)
įmanomas ir ganėtinai nesunkiai bei per ganėtinai neilgą laiką. sesers draugė kaip tik ir turi "šulinukus" visam gyvenimui - vaikščiojo mergaitė pas kosmetologę, labai džiaugėsi, kaip gražiai jai išgarina veidą, kad poros labai švarios, kol pamatė, kad poros švarios todėl, kad jos tokios didelės, kad niekas negali kauptis net ir labai norint. bet jūs galit pati išmėginti ir mums papasakoti, ar tai tikrai neįmanoma wink.gif

Kuo būtų galima pakeist garinimą? Tuo pačiu šiltu rankšluosčiu, užklotu ant veido? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 23 lapkričio 2009 - 13:28
QUOTE(Victorious @ 2009 11 23, 13:27)
Kuo būtų galima pakeist garinimą? Tuo pačiu šiltu rankšluosčiu, užklotu ant veido?  g.gif


rūgštims garinimo nereikia. kitas variantas pirtis arba karšta vonia. dėl šilto rankšluosčio nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 23, 17:11)
rūgštims garinimo nereikia. kitas variantas pirtis arba karšta vonia. dėl šilto rankšluosčio nežinau  g.gif

Na, aš dabar konkrečiai apie veido garinimą kaip vieną iš porų valymo būdų, ne apie rūgštis smile.gif Salonuose atveria poras su šiltu rankšluosčiu (buvau įmetus nuorodą veido valymo temoj).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 23 lapkričio 2009 - 15:18
QUOTE(Victorious @ 2009 11 23, 14:27)
Kuo būtų galima pakeist garinimą? Tuo pačiu šiltu rankšluosčiu, užklotu ant veido?  g.gif


Mano odai budingi kapiliarai,todel mano kosmetologe man visai negarina veido,su ranksluosciu irgi.Veido porom atverti naudoja rugstis.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 22, 20:31)
njo, galėtų internete pasiskaitinėti ir truputį suprantamiau vartotojui paaiškinti, kad rūgštelės AHA arba BHA pavidalu reik ieškot  rolleyes.gif
įmanomas ir ganėtinai nesunkiai bei per ganėtinai neilgą laiką. sesers draugė kaip tik ir turi "šulinukus" visam gyvenimui - vaikščiojo mergaitė pas kosmetologę, labai džiaugėsi, kaip gražiai jai išgarina veidą, kad poros labai švarios, kol pamatė, kad poros švarios todėl, kad jos tokios didelės, kad niekas negali kauptis net ir labai norint. bet jūs galit pati išmėginti ir mums papasakoti, ar tai tikrai neįmanoma wink.gif
p.s. nepykit, kad aš taip ironiškai, bet ironija padeda išlaikyti sveiką požiūrį į šį pasaulį  4u.gif

o gal ir tos savaime šylančios kaukės irgi gali sugadint poras?
Atsakyti
nezinau ka daryti,naudoju rasos prausikli su bha ir sieros rugstimi ir veido geli su ta pacia rugstimi bet kad nieks man tu juoduliu neisnaikina,nebezinau kaip man su jais kovoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 11 23, 16:40)
Mano odai budingi kapiliarai,todel mano kosmetologe man visai negarina veido,su ranksluosciu irgi.Veido porom atverti naudoja rugstis.


Yra dr. Rimpler firmos mineralu milteliai. vadinasi baltasis auksas bigsmile.gif . Visi mineralai ir net gintaras sumalti iki pudros smulkumo. Kosmetikes juos naudoja ivairioms proceduroms. Mano drauge kosmetologe, tai apsviete apie ju unikalu poveiki rolleyes.gif . As juos naudoju ir kaip kauke ir kaip pylinga. Tiesiog paimu i sauja sumaisau su trupuciu vandens ar losjono ir valau veida. labai gerai dar imaisyti serumo is ampules nuo kapiliaru ar drekinanti. Oda buna kaip aksomine. Spuoguotai odai tinka kaip kauke. Mineralai odoje isbuna visa savaite. cia tas pats kaip gerti maisto papildus, tai cia odai tos poveikis g.gif . Zodziu superinis dalykas. 150 gr kainuoja 18 lt. uztenka menesiui. pirkau tiesiai is sitos kosmetikos atstovu Kaune. ju kontaktinis tel. 207578.
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 11 23, 16:22)
o gal ir tos savaime šylančios kaukės irgi gali sugadint poras?


o jos atidaro poras? g.gif

QUOTE(merrgaitukee @ 2009 11 23, 20:39)
nezinau ka daryti,naudoju rasos prausikli su bha ir sieros rugstimi ir veido geli su ta pacia rugstimi bet kad nieks man tu juoduliu neisnaikina,nebezinau kaip man su jais kovoti  doh.gif


o kiek laiko naudojat ir kaip dažnai? esminių pokyčių galit tikėtis tik iš Rasos kremo-gelio. prausiklis per trumpai būna ant odos, kad ką nors nuveiktų rimčiau. porą savaičių panaudojus turėtų inkštirai pasiduoti bent jau išspaudimui. man jie gana nesunkiai išsispaudžia. bet reikalas tas, kad tai yra nuolatinis procesas ir niekada neina nustoti, nes vėl viskas užsikiša. deja, mano oda tokia, kad ir visiško "atsikimšimo" metu oda neatrodo tobula be inkštirėlio. bet naudojant rūgštis ji atrodo kur kas geriau nei be jų, tai pagal tai ir laikau, kad man tas daiktas veikia. jei būčiau naivuolė ir tikėčiausi, kad išnaikins man inkštirus be pėdsakų, tai sakyčiau, kad Rasos kremas-gelis man neveikia. o kaip jums? jokio pokyčio?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 23, 20:54)
o jos atidaro poras?  g.gif

bent jau ant kelių esu skaičius, kad atveria poras
Atsakyti