Įkraunama...
Įkraunama...

Defektuotų prekių parduotuvės

QUOTE (Auges @ 2003 06 30, 05:20)
Tokia pat buitines technikos parduotuvė "Techno Liux" atrodo vadinasi, yra ir Laisves pr.(Vilniuje) Žuvėdros gamyklos pastate.  Tik kad ten kiek pastebėjau nėra taip jau piiau, kaip reklamuojasi: "Jūs galite sutaupyti net iki kelių šimtų litų, jei pirksit pas mus." NA nuvažiavom, pažiūrėjom, nuo vieno prietaiso daugiausiai "nuolaida" 50, na retas atvejis 100Lt. Šiaip nuvažiavus į normalią parduotuvę galima tokią nuolaidą iškaulyt  ;D.

buitines technikos dar yra Vilkpedej - tikrai pigiau negu prie "Zuvedros", mes daug ka pirkom, kaina perpus pigesne, technika puikiai veikia, metu garantija thumbup.gif

o vaikams daznai perkam "Dominuke" thumbup.gif ten buna kas nors be ipakavimo ar be kokios nors dalies, bet kaina maza thumbup.gif pvz pirkom kuprine vaikui nesioti (kur su remu ir ratukais) uz 100 lt., o Mazylio pasaulyje tokia pati 350 tuo metu buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noja: 09 lapkričio 2004 - 09:15
QUOTE (vija @ 2004 03 01, 14:18)
Nu niekad nebuvau tokiu parduotuviu kliente, kazkaip nieko tinkamo jose nerasdavau, bet sestadieninis pirkinys vainikavo viska - negaliu nepasigirti! Visai netycia ERBI uztikom vezimuka lelems "Mamas & Papas" firmos. Visiskai nauja ir be jokiu defektu (namuose tik vyras aptiko, kad vienas originalus varztelis prie ratu pakeistas kitu). Dukrai dziaugsmui nebuvo ribu clap.gif . Ir tekainavo 125 lt. thumbup.gif
Va toks viens prie vieno:

http://www.choice.co...xtra=&mscs_sid=

o ar yra vilniuje ERBI parduotuve?mums labai reikia vezimuko lelems, arteja treciasis gimtadienis smile.gif o noretusi kokybisko ir nelabai brangaus.taigi, uz tokia kaina ir toks vezimas thumbup.gif
Atsakyti
Erbi Vilniuje yra Kalvariju gatveje, netoli "Baldu rojaus" ir "Humanos"
Atsakyti
Pries 4 metus Dominuke pirkom gana geros kokybes vaikisku zaislu, mums pasiseke. Bet mano drauge pirko vezimeli irgi tame paciame Dominuke, savo 1 men. leliuka bevezant skilo vezimo remas pusiau- vaikas iskrito ant zemes- rezultate smegenu sukretimas ir ligonine. Kai kreipesi i parduotuve del vezimo remonto ir zalos atlyginimo- deja , buvo pasiusta velniop ar kazkur panasiai. Aciu dievui berniukui dabar 4 metukai ir kolkas rimtu sveikatai pasekmiu nera. unsure.gif O draugei teko pirkti antra vezima is firmos made in Gariunai... g.gif .
Atsakyti
nezinau kaip visur o Klaipedoje yra tokia parduotuve bet tem buna dazniausei ne nauji daiktai.adresa gali pasakyti vaikinukas kuris prekiauja turguje "pole ciudes" pacioj pradzioje vezimais. thumbup.gif o seip geriausiu nusipirkti is 2 ranku.nors ir turiu pinigu, bet vaikui ypac iki metu labai daug visko reikia. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Spyglys @ 2004 11 13, 15:43)
Pries 4 metus Dominuke pirkom gana geros kokybes vaikisku zaislu, mums pasiseke. Bet mano drauge pirko vezimeli irgi tame paciame Dominuke, savo 1 men. leliuka bevezant skilo vezimo remas pusiau- vaikas iskrito ant zemes- rezultate smegenu sukretimas ir ligonine. Kai kreipesi i parduotuve del vezimo remonto ir zalos atlyginimo- deja , buvo pasiusta velniop ar kazkur panasiai. Aciu dievui berniukui dabar 4 metukai ir kolkas rimtu sveikatai pasekmiu nera. unsure.gif O draugei teko pirkti antra vezima is firmos made in Gariunai... g.gif .

Labutis, pasakiau apie Jusu zinute savo pazystamai...Ydomi informacija yra ta,kad pries keturis metus DOMINUKO nebuvo....buvo parasciausias zaislu sandelys Siaures miestelyje.....Dar ka ydomaus ,man pasake,kad pries keturis metus jie prekiavo HAUCK firmos vezimeliais wink.gif ir nenukainuotais,o naujais,nes kovojo del atstovo teisiu Lietuvoje! rolleyes.gif Jus turbut suklydote,nes tokio atvejo jie savo darbo praktikoje neatsimena.... rolleyes.gif
Atsakyti
pasidalinkite patirtimi, kokios geriausios nukainuotu daiktu(zaislu)parduotuves Vilniuje?arteja Kaledos, reik pradet i dovanu dairytis, turbut vaikam zaislu tokiose parduotuvese tikrai galima rasti.gal kas kur matete vaikiska vezimeli lelems?o paciu leliu ar buna , kazko panasaus i baibiborna?
kurioj vietoj ta Naugarduko gatveje parduotuve?o Dominuke zaislu buna?
Atsakyti
Dar viena parduotuvė yra Naugarduko gatvėje, prekės panašios kaip ir Dominuke tik man pasirodė, kad Naugarduke pigiau.( Jeigu kam nors reikia tikslesnio adreso tai čia būtų priešais baldų prekybos centra Skraja, reikia įvažiuoti kur yra Saulutės bazės.)
Atsakyti
Aš irgi kalėdines dovanas pirkau tokioj parduotuvėj kur pažeista pakuotė,sūnui mašinytę su radijo bangomis FishePrice kaip tik mažiems,o kaina 45 lt, na o parduotuvėj tokią pačią mačiau 99,tai skirtumas yra,ir tiek tektų permokėt už įpakavimą,kurio vaikui visai nereikia,na o dviratukus pirkom čipoline,nes normalių nebuvo.
Atsakyti
O gal kas galit patarti kur geriausia Vilniui leliui rūbelius pirkti? Gal kas žinot nebrangią parduotuvę?
Atsakyti
wat de drabuzeliu tai ir man idomu kur galima tokiu rasti .
vakar anyta nupirko batukus mano 2.gif maximoj kaina buvo per puse sumazinta , nes dezute ju suplesyta o patys batukai labai grazus ir net nesutepti !
Negi apart padevetu drabuziu parduotuviu niekur nera pigesniu ?
Atsakyti
Jeigu avalynes tai Fabijoniskese virs IKI parduotuves yra batu kalnas ten dabar vaikiskai ir ne tik avalyniai nuolados, batukus thumbup.gif uz 40 Lt gali nupirkti.
Atsakyti