Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

labutis 4u.gif
mmmune, pasakyk savo nuomone, ar ziuretusi balta puokste(tikriausiai roziu ir kaliju miksas) su raudonu kaspinu perrista?(man reikia raudono akcento, o raudonos geles kazkaip man nesiziuri). g.gif 4u.gif
Atsakyti

Visai nieko mėlyna puokštė wub.gif
user posted image


Tik ar hortenzijų bus rugpjūčio mėn tamsiau mėlynų g.gif:
Beje, prieš kiek laiko geriausia užsakinėti puokštelę?
Ir jei pasirinkus tokį variantą kas tiktų vyrui į atlapą? Šiek tiek Hortenzijos ir kalija sukomplektuota kaip nors ? ar tik hortenzija su lapeliais ?
Atsakyti
DAr šiek tiek vaizdų smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image


Atsakyti
REIKIA PAGALBOS
Prašau padėkit patarkit, nes as pati niekaip neissirenku. Mano pamergytes bus vienodom ryskiai oranzinem suknelem ilgom. odėl niekaip neįsivaizduoju kokios galetu butu ju puoksteles, o tuo labiau mano, o ir pabroliu butonjetes kokios galetu but ? Labai prasau patarkit. Bet perspeju kad nemekstu kaliju ir nenoriu kad puokstes butu oranzines ax.gif vat... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 06 04, 15:03)
keletas pvz  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:

Astromerijų patvarumas kaip ir frezijų - vidutinis, tinkamai sukomponavus (kad žiedai būtų gerai įmontuoti šalia patvarių gėlių) laikysis gerai, o dar geriau mikrafone  mirksiukas.gif 
Phaleanopsis orchidėjos lepokos  unsure.gif O nenorite sau ir liudininkei daryti puokštės iš tos pačios rūšies gėlių, tik paderinti kitas spalvas, būtų bendresnė stilistika... Nes dabar jau labai skirtingai nusižiūrėjote viską... g.gif  nors aikšku, taisyklių tam nėra, bet manau suderinamumas žiūrisi bet kokiu atveju gražiau... blush2.gif
Papildyta:

4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



O sakykit ar tos ryskios vioetines geles yra Gvazdikai?
Ir gal galit nieko neismananciai pasakyt tai kokiu vis de to geliu buna rugpjuty? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika.21 @ 2011 06 06, 14:37)
O sakykit ar tos ryskios vioetines geles yra Gvazdikai?
Ir gal galit nieko neismananciai pasakyt tai kokiu vis de to geliu buna rugpjuty? ax.gif  blush2.gif

Taip, ten gvazdikai, jų rugpjūtį tikrai bus mirksiukas.gif
Šiaip būtų visų tradicinių gėlių:rožės, eustomos, frezijos, astromerijos, gvazdikai, gerberos, ornitogalai.
Po to būtų Phaleanopsis, Vanda ir Dendrobium orchidėjos, saulėgrąžos, kardeliai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ko_le_te @ 2011 06 06, 10:45)
labutis 4u.gif
mmmune, pasakyk savo nuomone, ar ziuretusi balta puokste(tikriausiai roziu ir kaliju miksas) su raudonu kaspinu perrista?(man reikia raudono akcento, o raudonos geles kazkaip man nesiziuri). g.gif  4u.gif

Bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
Jei neklystu ir kaliju tikrai gauciau rugpjuty?Taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika.21 @ 2011 06 06, 19:21)
Jei neklystu ir kaliju tikrai gauciau rugpjuty?Taip?  blush2.gif

Tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti

user posted image
man patinka si puokste, cia kokios geles? o kur jus darotes gelytes? Manau tokia puokstyte padarytu be problemu, nieko cia sudetingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristipol @ 2011 06 08, 10:24)
user posted image
man patinka si puokste, cia kokios geles? o kur jus darotes gelytes? Manau tokia puokstyte padarytu be problemu, nieko cia sudetingo smile.gif

cia frezijos, tikrai jum ja padarys be problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 08, 11:33)
cia frezijos, tikrai jum ja padarys be problemu thumbup.gif


rimtai? jei jas derinti su eustomomis butu neblogai gal, ar ne? ar geriau tik frezijos? Kazkaip galvojau kad cia be frezijos, bet dabar ziuriu kad tikrai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristipol @ 2011 06 08, 12:43)
rimtai? jei jas derinti su eustomomis butu neblogai gal, ar ne? ar geriau tik frezijos? Kazkaip galvojau kad cia be frezijos, bet dabar ziuriu kad tikrai smile.gif

PS o Vilniuje kur darotes? Turguje ar parduotuvese? gal kas jau turi patirties ir vestuviniu nuotraukyciu su puokstem?
Atsakyti
QUOTE(kristipol @ 2011 06 08, 11:46)
rimtai? jei jas derinti su eustomomis butu neblogai gal, ar ne? ar geriau tik frezijos? Kazkaip galvojau kad cia be frezijos, bet dabar ziuriu kad tikrai smile.gif

Frezijos su eustomomis taip pat labai lengvas ir gražus derinukas 4u.gif
Atsakyti