Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 3

Dar viena nauja kolekcija - OPI Minnie Mouse smile.gif

user posted image
Papildyta:
New-York-City-Ballet

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _sala_: 02 balandžio 2012 - 11:56
O kur Jūs Vilniuje perkate čia minimus lakus? Nagavitos pusl. radau, kad jie yra Savanorių pr. Bet man tai kitas miesto galas. Ar važiuojate pas juos pirkti, ar internetu užsisakote?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 04 02, 14:38)
O kur Jūs Vilniuje perkate čia minimus lakus? Nagavitos pusl. radau, kad jie yra Savanorių pr. Bet man tai kitas miesto galas. Ar važiuojate pas juos pirkti, ar internetu užsisakote?


Internetu arba Jūsų nurodytoj Nagavitoj, nes ten man patogu wink.gif Essie dar Baltic hair parduotuvėj yra, opi lakais rodos Vitrina prekiauja.
Atsakyti
OPI ir Medinėse šukose yra. Bent jau buvau užmačius.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 04 03, 11:30)
OPI ir Medinėse šukose yra. Bent jau buvau užmačius.


yra 4u.gif
Atsakyti
Kauno Akropolyje lyg ir nėra "Medinių šukų"?
Kuriuose parduotuvėse dar, minėtam Kauno Akropoly būtų galima rast OPI, China Glaze lakų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 04 02, 15:30)
Essie dar Baltic hair parduotuvėj yra, opi lakais rodos Vitrina prekiauja.

Vitrina OPI neprekiauja, tik Orly. 4u.gif

QUOTE(*.Simona.* @ 2012 04 03, 15:27)
Kauno Akropolyje lyg ir nėra "Medinių šukų"?
Kuriuose parduotuvėse dar, minėtam Kauno Akropoly būtų galima rast OPI, China Glaze lakų? ax.gif

Nera Kaune mediniu suku. Tik Vilniuje, Klaipedoj, Siauliuose, Panevezyje. Kaune OPI ir China Glaze didziausias pasirinkimas Nagavitoj.
Siaip tikrai idomu butu zinot ar kokios kitos parduotuves ima juos is Nagavitos didesniais kiekiais, nes Nagavita dirba tik iki 17 val, po darbo nera sansu pas juos suspet. g.gif
Atsakyti
Cia kazkas ieskojo nagu lako valiklio kad nesmirdetu. Tai kazkoki toki varianta neseniai nusipirkau, lietuviskas "Raskila", tikrai nustebino kad nera tiek daug to tradicinio acetono kvapo, tiksliau jis daug silpnesnis, o kvepia kazkokiais vaisiais ar uogom, pusiau vysniom kazkokiom, kainuoja visai nedaug, keli Litai kazkur http://www.sanitex.e...i...436&cntr=LT

Sudetis: acetone, aqua, glycerin, parfum, propylene glycol, rosa rugosa extract, hydrolyzed silk, CI 26100, calcium pantothenate.



Atsakyti
Sveikos mergaites, ar verta gundytis magnetiniu laku? http://grupinis.lt/s...niam-manikiurui
Noreciau sviesios spalvos, bet kazin ar tas efektas besimatytu. Gal kas esat bande siuos lakus?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2012 04 04, 11:44)
Sveikos mergaites, ar verta gundytis magnetiniu laku?
Noreciau sviesios spalvos, bet kazin ar tas efektas besimatytu.

Sviesios irgi turetu matytis manau, va parodyti pavyzdziai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 04 02, 12:54)
Dar viena nauja kolekcija - OPI Minnie Mouse  smile.gif

user posted image
Papildyta:
New-York-City-Ballet

user posted image

turiu du lakus (patis pirmi is kaires puses) NEW YORK CITY BALLET koleksijos, labai grazios spalvos ir laikosi gerai gal prasciau ta i baltumakuri labaiu nesa
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 04 04, 12:42)
turiu du lakus (patis pirmi is kaires puses) NEW YORK CITY BALLET koleksijos, labai grazios spalvos ir laikosi gerai gal prasciau ta i baltumakuri labaiu nesa

O jie skaidrus, tinkami prancuzui ar labiau dengiantys?
Atsakyti