Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 3

QUOTE(emiliuxas @ 2012 05 13, 15:13)
spalvos labai "skanios". o kad kiekis mazas tai man patiko nes as vistiek niekada nesunaudoju iki galo.

o del ko nesunaudojat iki galo?







Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 13 gegužės 2012 - 15:29
Merginos, kokie atsilipimai apie GOSH nagų lakus? užmačiau šiandien tobulą spalvą, bet įdomu, kaip jų kokybė g.gif
Atsakyti
Merginos, pasakykit savo nuomone, kas jums atrodo cia per daiktas, kokia jo paskirtis? Kiekviena karta vis kitaip suprantu, aisku tik kad top coat'as skirtas prancuziskam manikiurui. g.gif

user posted image
MAGNIFIQUE
French Manicure Topcoat
Contains optical brighteners and UV protection for a quick-drying, luminous French with a durable finish.

MAGNIFIQUE French Manicure viršutinis sluoksnis su Optiniais blizgodariais Ypatybės: MAGNIFIQUE – tai ypatingas French Manicure viršutinis sluoksnis kuris nefluorescuoja ir turi UV apsaugą, kad lakas greičiau džiūtų, ilgiau išsilaikytų ir ypatingai spindėtų. Nauda: Paryškina permatomą spalvą ir tuo pačiu apsaugo nuo UV spindulių, greitai džiūsta ir ilgai išlieka. Pagrindiniai ingredientai: Nefluorescuojanti medžiaga – labai aktyvus ingredientas, kuris neleidžia spalvai nublukti nuo UV spindulių poveikio.


"Magnifique" specialus prancūziško manikiūro viršutinis sluoksnis turi ypatingų optinių blizgodarių, kurie ilgiau išlaiko prancūzišką manikiūrą ir suteikia jam spindesio. (Tai jis su blizguciais, ar ne? Isverskit i lietuviu kalba bo nieko nesuprantu doh.gif )

Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 05 16, 13:19)
"Magnifique" specialus prancūziško manikiūro viršutinis sluoksnis turi ypatingų optinių blizgodarių, kurie ilgiau išlaiko prancūzišką manikiūrą ir suteikia jam spindesio. (Tai jis su blizguciais, ar ne? Isverskit i lietuviu kalba bo nieko nesuprantu doh.gif )


Kadangi parasyta optiniu, tai manau, jog neturi blizguciu, o tiesiog sudaro optini vaizda ir graziai blizga smile.gif
Na neturiu as sios priemones, tai negarantuoju 100%, bet is esmes, jei turetu blizguciu, butu parasyta "glitter" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 16, 13:35)
Kadangi parasyta optiniu, tai manau, jog neturi blizguciu, o tiesiog sudaro optini vaizda ir graziai blizga  smile.gif 
Na neturiu as sios priemones, tai negarantuoju 100%, bet is esmes, jei turetu blizguciu, butu parasyta "glitter"  mirksiukas.gif

Na, as irgi linkus taip manyti kad turetu but be blizguciu g.gif nes, jo, kazkaip taip atrodo is aprasymo, nors tikejausi kad kazkokios zvilgios dulkeles gal yra.... Bet tada kazin kuom jis skirias nuo paprasto topcoato ar kad ir tu paciu Orly dzioviklio In a snap, kuris be kita ko irgi turi apsauga nuo saules? unsure.gif Idomu gyvai ar butu skirtumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 05 16, 13:47)
Na, as irgi linkus taip manyti kad turetu but be blizguciu g.gif nes, jo, kazkaip taip atrodo is aprasymo, nors tikejausi kad kazkokios zvilgios dulkeles gal yra.... Bet tada kazin kuom jis skirias nuo paprasto topcoato ar kad ir tu paciu Orly dzioviklio In a snap, kuris be kita ko irgi turi apsauga nuo saules? unsure.gif  Idomu gyvai ar butu skirtumas? g.gif


Na to negaliu pasakyti, nes nzn ax.gif
Atsakyti
Ne čia pataikiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 17 gegužės 2012 - 13:33
nusipirkau snd sita, bet jau gailiuosi, nes man prie odos atspalvio kazkaip nedera visai.... verysad.gif user posted image
Atsakyti
O man visai gražiai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 05 17, 23:48)
O man visai gražiai atrodo rolleyes.gif

pamirsau prirasyti, kad cia ne mano ranka, tik spalvyte norejau parodyti ax.gif
Atsakyti
Paskutiniai grazus visai [:
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2012 05 17, 23:18)
pamirsau prirasyti, kad cia ne mano ranka, tik spalvyte norejau parodyti  ax.gif

Nesvarbu, spalva ir yra graži rolleyes.gif
Atsakyti