Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 20:12)
turiu gardena, alia man jis nelabai biggrin.gif va vis zadu su Morgan spekuliuot, bet amzinai laiko ner lakstyt po miesta doh.gif  biggrin.gif  O vampyras man nepatinka  schmoll.gif kaip tik siandien Reserve nete ishkojau zvalgiaus dairiaus irgi patrauke aki  g.gif,bet is toks kaip gelsvas kazkoks....A nebus grybeliniu nagu ispudis poto biggrin.gif

nu zinok gardenas mano klienciu vienas mylimiausiu rolleyes.gif
o to reserve reikes pasidairyti, gal iki nagavitos nuleksiu g.gif kazkaip ta palete plati, bet kad kazkas jau labai kabintu nera, va gelaco man palete grazesne, nu bet nelipo man jis, gal as kazko nemoku g.gif Tau sakei geras ane? g.gif man ta tavo ideta lyg tamsiai ruda spalva, na ta paskutine kur dejai labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 09 26, 21:30)
nu zinok gardenas mano klienciu vienas mylimiausiu  rolleyes.gif
o to reserve reikes pasidairyti, gal iki nagavitos nuleksiu  g.gif kazkaip ta palete plati, bet kad kazkas jau labai kabintu nera, va gelaco man palete grazesne, nu bet nelipo man jis, gal as kazko nemoku  g.gif Tau sakei geras ane? g.gif man ta tavo ideta lyg tamsiai ruda spalva, na ta paskutine kur dejai labai grazi  wub.gif

wub.gif man apskritai gelac kazkaip mieliau net lakuojas ir t.t as prie jo linkstu, laaabai laukiu , kada gi naujai perdaryta linija prades prekiauti cool.gif matai kaip idomiai, o pas man gardeno gal dukart tik prashe biggrin.gif labiausia goodgoasip, ir visi tie bordavai tamsus aina labai ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 rugsėjo 2011 - 20:38
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 20:35)
wub.gif  man apskritai gelac kazkaip mieliau net lakuojas ir t.t as prie jo linkstu, laaabai laukiu , kada gi naujai perdaryta linija prades prekiauti cool.gif  matai kaip idomiaia, o pas man gardeno gal dukart tik prashe biggrin.gif labiausia goodgoasip, ir visi tie bordavai tamsus aina labai ax.gif  ax.gif

o pvz priemones maisai? Na pvz fundation gelaco, spalva gelisho, topas gelisho g.gif kaip nusiimineja Gelac? Man dauguma skundesi, kad gelac blogiau laikosi, nei gelish.
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 09 26, 21:39)
o pvz priemones maisai? Na pvz fundation gelaco, spalva gelisho, topas gelisho  g.gif kaip nusiimineja Gelac? Man dauguma skundesi, kad gelac blogiau laikosi, nei gelish.

Jo baze Gelisho, spalvos gelaco, ezflow ir bet kokios zodziu, o topa turiu ir gelac ir ranails ir gelish..maishau ir viskas ciki piki thumbup.gif nezinau, man tiek gelac tiek gelish puikiai laiko, gal kiek trumpiau Ezflow buvo ax.gif Zinoma cia dar ir nuo paciu nagu priklauso manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 rugsėjo 2011 - 20:42
Vai vai radau savo norima spalvyte bigsmile.gif night shimmer thumbup.gif Vsio ryt dar vienas zachodas doh.gif

Zodziu nesupratau g.gif Amazon 2011 m kolekcija daugiau neiper puse parduoda,kokia proga unsure.gif
My Webpage

ai cia tipo vasaros kolekcija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 26 rugsėjo 2011 - 20:50
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 21:47)
Vai vai radau savo norima spalvyte bigsmile.gif night shimmer thumbup.gif Vsio ryt dar vienas zachodas doh.gif

tai , kad cia blizgalas daugiau nei spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 20:48)
tai , kad cia blizgalas daugiau nei spalva biggrin.gif

biggrin.gif nu panasiai
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 21:50)
biggrin.gif nu panasiai

tai vel pas rudaplauke leksi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 20:47)
Vai vai radau savo norima spalvyte bigsmile.gif night shimmer thumbup.gif Vsio ryt dar vienas zachodas doh.gif

Zodziu nesupratau g.gif Amazon 2011 m kolekcija daugiau neiper puse parduoda,kokia proga unsure.gif
My Webpage

ai cia tipo vasaros kolekcija doh.gif

uj nemyliu jokiu perlamutru, nors daug kam patinka, o va man tai nea, cia toks perlas kaip suprantu g.gif
o vasaros kolekcijos noreciau, dailes pritaikyciau kazka, kita vasara islakuociau, iseina kad spalva apie 30 lt gausis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 20:42)
Jo baze Gelisho, spalvos gelaco, ezflow ir bet kokios zodziu, o topa turiu ir gelac ir ranails ir gelish..maishau ir viskas ciki piki  thumbup.gif  nezinau, man tiek gelac tiek gelish puikiai laiko, gal kiek trumpiau Ezflow buvo ax.gif Zinoma cia dar ir nuo paciu nagu priklauso manau mirksiukas.gif

nu bliamba ikalbejai, jauciu rausiu kokia gelac'o spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 09 26, 21:55)
u
Papildyta:

nu bliamba ikalbejai, jauciu rausiu kokia gelac'o spalva  biggrin.gif

hah.gif

Kuri cia kalbejo apie vasaros serija? Atsiduociau nedraugavus uz sita HARMONY GELISH TIKI TIKI LARANGA - ORANGE 01475 blush2.gif laugh.gif laugh.gif Tik va ar realiai jis toks zavus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 rugsėjo 2011 - 21:07
Man šita spalva labai graži, nes matinė, nes blizgančios gana greitai, manau, atsibostų.
Gelish
Gelish Stand out
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 20:47)
Zodziu nesupratau g.gif Amazon 2011 m kolekcija daugiau neiper puse parduoda,kokia proga unsure.gif
ai cia tipo vasaros kolekcija doh.gif


jie šviečia neoniniai prie neoninės lempos, tai čia tokie daugiau klubiniai geliai blink.gif
Atsakyti