Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr63

QUOTE(juraBa @ 2011 06 06, 15:42)
Pagelbėkit, merginos, patarkit... nesigavo saldainiu mase, niekaip nesikociojo, buvo kieta ir plyso, matyt per daug cukraus pudros?? nerandu niekaip tinkamo saldainiu mases receptuko - kuris virsutinej temoj yra tai niekas neparasete, kuom pakeisti kokosu sirupa ir citrinos miltelius, tad be tu produktu nesigaus

tai kad ir ax.gif be jų mergaitės daro
Atsakyti
QUOTE(juraBa @ 2011 06 06, 15:42)
Pagelbėkit, merginos, patarkit... nesigavo saldainiu mase, niekaip nesikociojo, buvo kieta ir plyso, matyt per daug cukraus pudros?? nerandu niekaip tinkamo saldainiu mases receptuko - kuris virsutinej temoj yra tai niekas neparasete, kuom pakeisti kokosu sirupa ir citrinos miltelius, tad be tu produktu nesigaus,

Kaip tai neparšė,jau negaliu nutylėti,parašė ir dar labai aiškiai,kiek pamenu,po tavo postu,buvo Olestos postas.
Aš pilu vandens šaukštą ir viskas gerai išeina,cukraus pudrą nedėk į karštą masę,truputį leisk atvėsti,pudrą dėk,tik sijotą ir po truputį vėl dadėk,minkyk,kol masė bus vientisos formos,minkšta,ją laikyk maišelyje,jei vėl sukietėja,dedi į mikrobangę 10 sek arba daugiau ir vėl bus minkšta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidosee: 06 birželio 2011 - 15:27
QUOTE(Vaidosee @ 2011 06 06, 15:26)
Kaip tai neparšė,jau negaliu nutylėti,parašė ir dar labai aiškiai,kiek pamenu,po tavo postu,buvo Olestos postas.
Aš pilu vandens šaukštą ir viskas gerai išeina,cukraus pudrą nedėk į karštą masę,truputį leisk atvėsti,pudrą dėk,tik sijotą ir po truputį vėl dadėk,minkyk,kol masė bus vientisos formos,minkšta,ją laikyk maišelyje,jei vėl sukietėja,dedi į mikrobangę 10 sek arba daugiau ir vėl bus minkšta.

o blyn aaaciuuu, ot ziople, tikrai nepamaciau doh.gif aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraBa @ 2011 06 06, 16:42)
nerandu niekaip tinkamo saldainiu mases receptuko - kuris virsutinej temoj yra tai niekas neparasete,

laugh.gif čia per daug pavojinga taip rašyti - "netinkamas receptas", "taip ir niekas ir neparašėte". Apie receptus tai galiu pasakyt, kad blogam šokėjui tai ir Drobiazko maišo, o dėl parašymo.. tai jeigu čia 63 tema, vadinas apie kokosų sirupo nepraktiškumą buvo rašyta jau 124 kartus frusty.gif:
sėkmės darbuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 06 birželio 2011 - 15:59
QUOTE(naitas @ 2011 06 06, 15:58)
laugh.gif čia per daug pavojinga taip rašyti - "netinkamas receptas", "taip ir niekas ir neparašėte". Apie receptus tai galiu pasakyt, kad blogam šokėjui tai ir Drobiazko maišo, o dėl parašymo.. tai jeigu čia 63 tema, vadinas apie kokosų sirupo nepraktiškumą buvo rašyta jau 124 kartus  frusty.gif:
sėkmės darbuose  4u.gif

Oi kaip maiso oi kaip maiso biggrin.gif, net ir truputi su patirtim ir tai pamaiso biggrin.gif
Atsakyti
Parnesu tortu, o tai savaitgali kai sudesit saviskius, vel man po lapais sleptis teks...
I ruda neziurekit, jis likutinis tongue.gif
Angeliuko nepaisiau, ten lenkiskas toks valgomas blynas
Rozes vyniojau prie teliko
Batu nemyliu
Rudas - 2 kg, snikeris, saldainiu sokoladine mase ir pastilazo trupinys (ciut uztekau)
Su angelu - rafaelas 2,8 kg, pastilazas ir Lenkija ax.gif
Su batais - snikeris, 2,8 kg, pastilazas, batai - mase figurelems (Asseni? g.gif )
Atsakyti
Griaustine 4u.gif grazus Jusu torciukai thumbup.gif man iki Jusu kaip iki menulio ax.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau pameginti siuvineti, tai iskilo klausimas jus tas geles tokias vienodas taip ir nupesiete vienodai ar pagal trafareta ?
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 06 06, 20:09)
Griaustine 4u.gif grazus Jusu torciukai thumbup.gif man iki Jusu kaip iki menulio ax.gif

nu cia man didziausias komplimentas 4u.gif Aciu 4u.gif
einu kokius batus nulipdyt ikvepimo pagauta cool.gif
As tai nesiuvineju, bet cia turbut ne manes klause... tongue.gif
As su aisingu paisau is rankos
Atsakyti
Wingaile "ryba"liuksiska thumbup.gif

Griaustine wub.gif


ir idedu recepta dengimo mases su kondensuotu pienu(pati as jo nebandziau,bet jei islauksit iki savaitgalio tai pameginsiu)

1.8saukstai(tablespoons) sviesto
2.3/4 arbatinis saukstelis-vanila
3. 1/4 a.s.-druskos
4. 2/3 puodelio(cup)(kazkur apie 175 ml) kondensuoto pieno
5. 5 puodeliai cukraus pudros(+1 puodelis )
isplakamas sviestas ,vanila,druska kartu iki purumo.
letai supilamas kondensuotas pienas ir plakama tol kol pabals.
pamazu sudedam cukraus pudra.

verciam gauta mase ant stalo su tuo +1 puodeliu cukraus pudros ir minkom.
Atsakyti
QUOTE(Noiraite @ 2011 06 06, 21:06)
ir idedu recepta dengimo mases su kondensuotu pienu(pati as jo nebandziau,bet jei islauksit iki savaitgalio tai pameginsiu)

Man jau praejo noras bandyt, kazkaip idomiai nuskambejo, ypac druska, idomu, kas duos tasuma, nes nera zelatinos unsure.gif , gal gum tralialia nors reiktu...
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2011 06 06, 11:13)
Man jau praejo noras bandyt, kazkaip idomiai nuskambejo, ypac druska, idomu, kas duos tasuma, nes nera zelatinos  unsure.gif , gal gum tralialia nors reiktu...

va man irgi idomiai skamba,bet sakiau pameginsiu is puses normos g.gif
Atsakyti