Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr63

QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 24, 22:17)
Atsikiše  blush2.gif , tik raudono ne , nes p a m i r š a u  jį įdėti  doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tam galima panaudoti adatą .... orui išleisti  4u.gif .

o geras smile.gif net netoptelėjo galvon 4u.gif

QUOTE(kice @ 2011 06 24, 22:28)
Tikriausiai gera ta mase.. Siaip tortu dengimas yra " tolko lovkost ruk, i nikakova abmana.." biggrin.gif Su laiku pasidarys aisku kas ir kaip - ir pusleles, ir mases storis, is celiulitas smile.gif


neatkaltos tos rankelės blush2.gif reiks mankštinti mankštinti biggrin.gif tik vyras sakė, kas tuos tortus valgys doh.gif
Papildyta:
dar klausimas.. kočiojau cukraus masę, o kai norėjau perkelti ją ant torto, ji man stipriai buvo prilipusi prie stalo, nors ir barsčiau pudros, krakmolo... gal yra kokių paslapčių kaip tai padaryti, kad nepriliptų? g.gif 4u.gif gal yra kokie specialūs padėklai g.gif
Papildyta:
ir dar... liko sviestinio šartolės kremo, gal galima jį pasilaikyti iki sekančio tortuko? g.gif ką jųs darote jei jums lieka?
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 06 24, 22:54)
o geras smile.gif net netoptelėjo galvon  4u.gif 
neatkaltos tos rankelės  blush2.gif  reiks mankštinti mankštinti  biggrin.gif  tik vyras sakė, kas tuos tortus valgys  doh.gif
Papildyta:
dar klausimas.. kočiojau cukraus masę, o kai norėjau perkelti ją ant torto, ji man stipriai buvo prilipusi prie stalo, nors ir barsčiau pudros, krakmolo... gal yra kokių paslapčių kaip tai padaryti, kad nepriliptų?  g.gif  4u.gif  gal yra kokie specialūs padėklai  g.gif
Papildyta:
ir dar... liko sviestinio šartolės kremo, gal galima jį pasilaikyti iki sekančio tortuko?  g.gif  ką jųs darote jei jums lieka?

vyras bigsmile.gif

kas del mases tai reikejo perbraukus su kocelu viena karta mase pasukti, ir taip sukioti, nezinau kaip kitos, tai as kl ji stora dar apverciu, apacia dar cukraus pudra tolygiai aptepu, pakocioju, vel apverciu... lygiai kaip koldunu tesla mane mama mokino kociot... vezinau ar gerai taip, bet man tinka ax.gif

o sarlote palei mane gera tol kol galioja kiausiniai, sviestas, pasiziurek galiojima, jei iki kito torto datemps, tai sandariai uzdaryta palaikyciau ax.gif nors as savo dickei ant batono vietoj sviesto tepu ax.gif jai labai skanus tas 'viestukas'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 24 birželio 2011 - 22:59
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 06 24, 22:54)
ką jųs darote jei jums lieka?

imetu į šaldiklį biggrin.gif o torčiukas linksmas biggrin.gif nežiūrint į apdengimo techniką biggrin.gif bet viskas su laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 06 24, 23:57)
imetu į šaldiklį  biggrin.gif o torčiukas linksmas  biggrin.gif  nežiūrint į apdengimo techniką  biggrin.gif  bet viskas su laiku  4u.gif

vat apie saldikli pagalvoti tai nedasuto bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif idomu ar gelytes darytos pagal receptuka "SALDAINIŲ MARSHMALLOW MASĖ SKIRTA GĖLĖMS IR TORTŲ DENGIMUI" buna labai kietos? ta prasme ar lengvai susivalgo? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
kaip suprantu siam receptui tinka bent kokie zefyrai pirkti parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 25, 00:39)
sveikutes 4u.gif idomu ar gelytes darytos pagal receptuka "SALDAINIŲ MARSHMALLOW MASĖ SKIRTA GĖLĖMS IR TORTŲ DENGIMUI" buna labai kietos? ta prasme ar lengvai susivalgo? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
kaip suprantu siam receptui tinka bent kokie zefyrai pirkti parduotuveje?

Ne bet kokie zefyrai, o marshmalow zefyriukai, IKI parduotuvėje toks mėlynas maišelis 2lt su centais kainuoja.
va tokie saldainiai
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 24, 23:39)
sveikutes 4u.gif idomu ar gelytes darytos pagal receptuka "SALDAINIŲ MARSHMALLOW MASĖ SKIRTA GĖLĖMS IR TORTŲ DENGIMUI" buna labai kietos? ta prasme ar lengvai susivalgo? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
kaip suprantu siam receptui tinka bent kokie zefyrai pirkti parduotuveje?


nebuna labai kietos schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif .

Vis dar Joninės jaučiasi , tylu , ramu unsure.gif .

Tai įdėsiu pora vaikučiams ir einu toliau darbuotis .

Margarita , pastilažas .

user posted image

Rafaelo , pastilažas , mano gėlių masės detalės ( karūna , drugeliai ,gėlytės ) .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2011 06 25, 00:46)

apie tokius saldainukus ir galvojau, tik muset netaip issireiskiau smile.gif

QUOTE(Solen @ 2011 06 25, 09:24)
nebuna labai kietos schmoll.gif

saunu, reiks bandyt 4u.gif

@adrij@, negaliu atsistebeti jusu tortais, meno kuriniai 4u.gif
Atsakyti
senokai bebuvau užsukusi, greitai akimis permečiau puikius Jūsų darbelius, mačiau klausimų, bet lyg ir atsakyti visi, na smagu bigsmile.gif
Atsakyti
kad naujoms kepėjėlėms būtų drąsiau, įkelsiu šiandien puoštą tortuką, tortuką kepė, lygino, dengė ir puošė pirmą kartą mano 14-metė krikšto dukra, štai jos pirmasis darbelis...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 06 25, 14:21)

tikra saunuole, matosi, kad turi gera mokytoja thumbup.gif
Atsakyti