Įkraunama...
Įkraunama...

Kriosauna

QUOTE(Zuikenas @ 2007 01 05, 10:24)
Mano mažajam tai du metai ir trys mėnesiai, tai, sakė, kad jau galima.



Klausyk, uzhklausk del pusantru metu mergichkos, a? Shiaip ash ja ir taip grudinu, bet faina butu kartu nueit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2007 01 05, 11:05)
Klausyk, uzhklausk del pusantru metu mergichkos, a? Shiaip ash ja ir taip grudinu, bet faina butu kartu nueit  mirksiukas.gif


Pats mažiausias vaikas, kuris yra pas juos lankęsis, yra apie 2,5 metų, bet sakė, kad pusantrų taip pat gali eiti. Tik reikia turėti omeny, kad mama turės kartu su juo lysti į sauną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2007 01 06, 13:04)
O, super. pasakyk, o aip sekesi? Ar su mazhium buvai?


Sekėsi blogai: mano abu vaikai išgirdę to aparato burzgimą (šiaip tai jis gal tyliau veikia, gal kaip garų surinkėjas) ėmė rėkti, tai mes su vyru juos spiegiančius šiaip ne taip atlaikėme po minutę ir greit pabėgome. Nežinau, ar pavyks ten įkišti kitą kartą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikenas @ 2007 01 07, 21:52)
Sekėsi blogai: mano abu vaikai išgirdę to aparato burzgimą (šiaip tai jis gal tyliau veikia, gal kaip garų surinkėjas) ėmė rėkti, tai mes su vyru juos spiegiančius šiaip ne taip atlaikėme po minutę ir greit pabėgome. Nežinau, ar pavyks ten įkišti kitą kartą sad.gif



O kiek vaikams metu?
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2007 01 07, 21:08)
O kiek vaikams metu?


Vienam - 2 metai ir 3 mėnesiai, kitam - 3 metai ir 8 mėnesiai.
Atsakyti
nu nuewjus i infra sauna 3 kartus sudegintum tiek pat,netgi daugiau,bet shita irgi domina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 09, 21:49)
nu nuewjus i infra sauna 3 kartus sudegintum tiek pat,netgi daugiau,bet shita irgi domina biggrin.gif


A ish kur ishtraukei, kad infraraudinieji kalorijas degina? Koks chia principas?
Esu gidejusi, bet man tai panashiau i mita... g.gif
Atsakyti
Kazkaip as irgi i infra sauna vaiksciodavau kasdien po 20 min ir pish, Nieko. Tai ka as zinau. As skaiciau , kad infra sauna tik daug giliau susildo nei iprastines ir psio.
Kaip ten?
Atsakyti
Parasykit, prasau, naujausius stsiliepimus apie ta kriosauna , kas tuejot abonementus issipirke, nes tik dabar suzinojau apie ta naujove, norisi isbandyti smile.gif
Ir ne tiek del kosmetiniu proceduru, kiek del reumatiniu ligu...

O i ta kabina ir vaikus su tevais priima? Uz ta pacia kaina ?
Atsakyti
Ne toks jau stebuklas ta Kriosauna kaip ten rašo.
Buvau 12 kartu, tai po to, siek tiek pagrazejo oda ir viskas (alergijos, celiulitai ir t.t. nedingo ir nesumazejo) schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2007 01 29, 13:42)
Parasykit, prasau, naujausius stsiliepimus apie ta kriosauna , kas tuejot abonementus issipirke, nes tik dabar suzinojau apie ta naujove, norisi isbandyti smile.gif
Ir ne tiek del kosmetiniu proceduru, kiek del reumatiniu ligu...

O i ta kabina ir vaikus su tevais priima? Uz ta pacia kaina ?



Siaip i kabina eina po viena, nebent vaikiukas dar mazas, tuomet eina kartu su mama ar teciu. Vaika reikia laikyti ant ranku, kad jis neprisikvepuotu azoto garu. Tiesa 6 metuku sesers vaikiuko, niekaip neikalbinom ilysti i kabina mirksiukas.gif

Jei nusiperki abonenta, tuomet visiems vaikas, kiek ju bebutu seimoje, nemokamai.
Atsakyti
apturejau ir as apie 10 kriosaunos proceduru. Mano ispudziai: isejus is jos labai fainas kuno lengvumas jauciasi + oda labai svelni buna, bet po kokiu poros valandu viskas praeina. Del kaloriju deginimo ir svorio kritimo - nieko panasaus man neivyko (siaip as prisiziurinti ganetinai esu ir norejau kokiu tik kilo ar poros atsikratyti) verysad.gif . Del celiulito - tp jokio poveikio schmoll.gif .
Susiduriau ir su vienu nelabai maloniu dalyku - nusalau ant kiekvienos blauzdos apacios mazdaug po puses delno dydzio plota doh.gif . Siaip nusalt galima, jei ant kuno yra bent kiek dregmes, pvz.: suprakaitaves zmogus ..., ale blauzdos mano tikrai sausos buvo (is kur ten jom dregmes tureti g.gif ). Nusalimai apybaisiai buvo ir gan ilgai gijo - labai bijojau, nes nezinojau, kiek giliai nusalimas paliete audinius ir kokie randai liks ... Kol gydziausi, tai tapau nestuke.gif ir taip baigesi visi mano krio malonumai. Kazkaip dabar nebe labai noriu rizikuoti.
Atsakyti
Sveikutes...
nuvaziavau as i sanatorija, pasiziureti ka jie siule ir parekomendavo i KrioSauna nueiti. kazkaip - pamaniau visai gal ir nieko. uzsirasiau 3 kartams, bet sekanciai savaitei.
vakar nuejau i kita procedura, tai masazuotoja, labai skeptiskai ivertino mano si plana, o ypac kad dar negimdziusi esu - sako "kam man uzsaldineti gimda ir pan"... esme, kad niekas niekad nedare jokiu tyrimu su kriosauna ir kad neaisku koks efektas gali buti po 10 ar 15 metu...
hmmm tai dabar esu pasimetusi, eiti ten man ar iskeisti kriosauna i kazkokias kitas "siltesnes" proceduras....
o dar cia perskaiciau apie nusalimus, tai tikrai nenoriu dar ir nusalti... gal tikrai perdaug drastiska procedura... doh.gif
Atsakyti