Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

QUOTE(Cansado @ 2012 10 02, 16:22)
neįsivaizduoju  schmoll.gif  jeigu girdėjot iš VGN personalo tokias kalbas, reikėjo konkrečių faktų paprašyti..  g.gif


Man, kai AK prašiau epidūro, reikėjo nusipirkti - vyras turėjo pėdint iki vaistinės ten kažkur šalia esančios ir nupirkti. Oj, kaip aš jo laukiau grįžtančio lotuliukas.gif būčiau ir 300 davus, kad laukt būt nereikėję biggrin.gif Bet kainavo apie 60 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudens vaikas: 04 spalio 2012 - 13:32
Vasara ir man teko gimdyma apturet AK.

Del draudimo gerti - man pasiteisino, nors laaabai sunku buvo istverti negerus, saremiu periodas vyko labai sklandziai, bet stumimas - su komplikacijom (naudojo vakuuma, reples), po to seke tarpvietes siuvimas su narkoze. Taigi, gerai kad ir negeriau skysciu, nors indikaciju, kad kazkas galetu pakrypti bloga linkme visiskai nebuvo iki pat stumimo.

Ispudziai tokie:

Pinigu niekam nedaviau, bet manau daktare ir visas kitas personalas dare viska ka galejo. Akusere buvo labai maloni ir gera, o daktare - nemaloni, isdejo mane is suns dienas ir apkaltino kad stumt nesugebu. Nors as stengiaus is paskutiniuju daryt viska kaip jos sako, bet vis negerai ir negerai. Labai save kaltinu iki siol, nors ir vaikiukui pasekmiu lyg ir nera. Sakau gal jei buciau pamokejus, butu maloniau su manim elgesi.

O apie naujagimiu skyriu - tai truksta zodziu, labai nemalonus personalas, ne tokios su naujagimiais turetu dirbti. Praleidau ligoninej savaite, tai teko kiekvienai pamainai moketi i kisene, kad nors kiek zmogiskiau elgtusi.

Ginekologiu prieziura visai patiko, kasdien uzeina paklausia ar yra kokiu problemu, apziuri jei paprasai. Tik nustebau, kad nera ligoninej personalo, kuris galetu istatyti man zvakute nuo skausmo. Po operacijos tarpvietes siuvimo, man paciai buvo sunku surasti ta skylute i kur kisti zvakute blush2.gif
Atsakyti


Sveikos


kas turit atsiliepimu apie privacias palatas gal??? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2012 10 22, 16:50)
Sveikos
kas turit atsiliepimu apie privacias palatas gal??? ax.gif  4u.gif


ką norit išgirsti? tokių kaip visiškai atskirų privačių palatų nėra, visos palatos yra vienodos, dvivietės, su dušus ir tualetu..tik, jeigu gimdyvė pageidauja ir yra laisvų vietų, susimoka 200lt už visą gulėjimo GN laikotarpį ir guli toje dvivietėje palatoje viena, pas ją neįkelia jokios kitos gimdyvės..
Atsakyti
Turiu ir as klausimeli? Jai nestuma priziurintis gyditojas (ne is AK, o poliklinikos) duoda siuntima planiniam CP, tai kokia tvarka tada buna ligonineje? Ar buna dar kokie patikrinimai, konsiliumai ir pan. Gal kvailai klausiu, bet istikruju nezinau blush2.gif Zodziu noriu suzinoti kokia buna visa eiga nuo siuntimo pateikimo registraturoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lipsy @ 2012 10 02, 17:19)
idomu kodel Vgn per paskaita sneka,kad AK uz epidura turi susimoketi 300lt... g.gif


Gal nori pas save prisivilioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 10 22, 21:50)
ką norit išgirsti? tokių kaip visiškai atskirų privačių palatų nėra, visos palatos yra vienodos, dvivietės, su dušus ir tualetu..tik, jeigu gimdyvė pageidauja ir yra laisvų vietų, susimoka 200lt už visą gulėjimo GN laikotarpį ir guli toje dvivietėje palatoje viena, pas ją neįkelia jokios kitos gimdyvės..



dekoju buten ta ir pasitikslinti nolejau smile.gif ax.gif o del epiduro rimtai -reik pirkti savo tureti ar padaro jei nori ar atpirkti? kak siais laikais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2012 10 24, 13:04)
dekoju buten ta ir pasitikslinti nolejau smile.gif ax.gif  o del epiduro rimtai -reik pirkti savo tureti ar padaro jei nori ar atpirkti? kak siais laikais?  ax.gif


taip, gali būti, kad epidūro rinkinį teks "atpirkti" ir grąžinti..bet aš patarčiau iš anksto nieko nepirkti, neaišku, ar reikės epidūro, jeigu reikės, padarys, kaip per kursus AK minėjo, retai kada jie neturi ten, o tada tik vyrui teks nuvažiuoti į vaistinę ir nupirkus grąžinti..
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 10 24, 13:09)
taip, gali būti, kad epidūro rinkinį teks "atpirkti" ir grąžinti..bet aš patarčiau iš anksto nieko nepirkti, neaišku, ar reikės epidūro, jeigu reikės, padarys, kaip per kursus AK minėjo, retai kada jie neturi ten, o tada tik vyrui teks nuvažiuoti į vaistinę ir nupirkus grąžinti..



sveikos kas zino kur vilniui ta ronkini isigyti -kalbejausi su gydytoja sios klinikos ir sake kad reik geriau nusipirkt nes ligonine apmazino kiekius ir buna kad neturi net.

Kur Vilniuj isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2012 10 25, 08:57)
sveikos kas zino kur vilniui ta ronkini isigyti -kalbejausi su gydytoja sios klinikos ir sake kad reik geriau nusipirkt nes ligonine apmazino kiekius ir buna kad neturi net.

Kur Vilniuj isigyti? g.gif

Anksciau tikrai buvo netoli AK esancioje Antakalnio poliklinikos vaistineje 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti