Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos

QUOTE(dzese @ 2011 06 15, 10:15)
as pas jus vel su klausimuku
vaikinui 19metu,jis mokosi profesineje,dieniniame skyriuje specialybes,pajamu jokiu jis neturi,tik stpendija25litu,gyvena su seima. o ar gali jis gauti socialine,na ta po 315lt? ar kokia stipendija gal didesne?

Gyvena su seima,taip suprantu su mama ir teciu?//Tada jis priskiriamas dar prie juos,todel,kad gaut soc.pasalpa turi visa seima pristatyti savo pajamas ir tada ziures,jei vienam zmogui neiseina po 350 lt,tada gaus soc.pasalpa ir gales tvarkitis soc.stependija.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 06 15, 10:20)
Gyvena su seima,taip suprantu su mama ir teciu?//Tada jis priskiriamas dar prie juos,todel,kad gaut soc.pasalpa turi visa seima pristatyti savo pajamas ir tada ziures,jei vienam zmogui neiseina po 350 lt,tada gaus soc.pasalpa ir gales tvarkitis soc.stependija.

g.gif o man pasakė ,kad galima. eigu jam jau 18 met. ir gauna stipendija ,tai gali gauti pasalpa asmeniškai.
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2011 06 15, 18:44)
g.gif o man pasakė ,kad galima. eigu jam jau 18 met. ir gauna stipendija ,tai gali gauti pasalpa asmeniškai.

Jeigu gyvena atskirai,arba jeigu dirba,o kai dar mokosi,tai priskiriamas prie seimos.Na gal kas tyksliau zinos. g.gif
Siaip tai gali nueiti,tada jam ten tyksliai viska pasakys.
Atsakyti
Jau klausiausi pas jus šioje temoje, kokia yra pašalpa mirus vienam iš tėvų (šeimos maitintojui), na išsiaiškinau, kad 138Lt, bet kam pasakau nelabai tiki , kad tokia maža, nes iš kažkur traukia, kad bent jau seniau mokėdavo apie 500Lt. Tai kaip čia taip? Sumažino tas pašalpas ar čia tik gandai apie tokias pašalpas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2011 06 15, 20:15)
Jau klausiausi pas jus šioje temoje, kokia yra pašalpa mirus vienam iš tėvų (šeimos maitintojui), na išsiaiškinau, kad 138Lt, bet kam pasakau nelabai tiki , kad tokia maža, nes iš kažkur traukia, kad bent jau seniau mokėdavo apie 500Lt. Tai kaip čia taip? Sumažino tas pašalpas ar čia tik gandai apie tokias pašalpas? g.gif

Siaip tai naslaiciu pensija is socialinio yra 180 lt.
ir is sodros kazkiek,tai sumoj gal ir susirinks apie 500 lt.
http://www.sodra.lt/index.php?cid=339
Atsakyti
laba diena, norejau pasidometi gal kas zino mes su viru abudu bedarbiai gaunam soc.pasalpa jai vyras iseitu is birzos ar gauciau pasalpa uz save ir du vaikus.aciu
Atsakyti
QUOTE(linute xs @ 2011 06 17, 09:10)
laba diena, norejau pasidometi gal kas zino mes su viru abudu bedarbiai gaunam soc.pasalpa jai vyras iseitu is birzos ar gauciau pasalpa uz save ir du vaikus.aciu

ne.Nebent vyras isidarbintu,tada ir toliau gaudinetumete soc.pasalpa.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 06 08, 16:20)
16. Bilietai į zoologijos zodą pigesni (suaugusiam tik 3 Lt) Nuoroda, tai SM šita tema. blush2.gif



O tai kaip jie ten zino, kad man priklauso pigesnis bilietas g.gif Gal reikia kazkoki "popiereli" tureti?
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimeli, man socialine pasalpa prasitest priklausytu liepos menesi, taigi imtu pajamas uz balandi geguze birzeli.Taigi balandi susigrazinau mokescius, ir paskaiciavus 3 men vidurky, kaip ir socialines pasalpos net nevertetu tvarkytis.Klausimas, jei as balandi praleisciau, ir tvarkyciausi pasalpa rugpjuti, ar tai butu kazkoks nusizengimas ar apgavyste?
Atsakyti
QUOTE(agneagne848 @ 2011 06 17, 11:15)
Sveikos, turiu klausimeli, man socialine pasalpa prasitest priklausytu liepos menesi, taigi imtu pajamas uz balandi geguze birzeli.Taigi balandi susigrazinau mokescius, ir paskaiciavus 3 men vidurky, kaip ir socialines pasalpos net nevertetu tvarkytis.Klausimas, jei as balandi praleisciau, ir tvarkyciausi pasalpa rugpjuti, ar tai butu kazkoks nusizengimas ar apgavyste?

as siulyciau nueiti, nes tavo atveju, ims tik birzelio pajamas, nes nera pastovaus mokejimo is vmi (jis buvo vienkartinis).. taigi gali nepergyventi.
tik man klausimas kyla, jei gavote balandi pinigeliu, turejote perspeti soc. skyriu ir sekanti menesi turejo padaryti perskaiciavima, nors cia irgi klausimas, nes buvo kilusi diskusija ar vmi pinigeliai priklauso i pajamas (bent jau siauliuose tai tikrai priklauso, nors kituose skyriuose konsultantes kitaip kalba).
beja yra tokiu, kurie net nesako kad is vmi susigrazino arba susigrazina per tevus ir socialinis nemato tu pinigeliu, eina kas tris menesius ir galvos nesuka.
brukstelkit kai nueisit, idomu butu suzinoti kaip jusu konsultante i tai ziuri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 17 birželio 2011 - 10:28
Siaip mane patikino, uz deklaracija gauti pinigai isiskaiciuoja, bet jie ieis i kitus 3 menesius, todel iki siol as visai buvau rami...pas mus yra taip, kad dokumentus priema seniunijos soc.darbuotoja, o skaiciuoja velgi kitur, ir telefonu konsultuoja tos pacios, kur ir skaiciuoja. Parasysiu, ka atsakys mano dokumentus tvarkanti soc.darbuotoja.
Atsakyti
labas gal kas nors galetu atsakyti man i klausima siuo metu "stoviu" darbo birzoje ir gaunu 650lt, vyras dirba ant puses etato dar tik savaite ir eis kita sav istoti i darbo birza. turime du mazamecius vaikus, taigi iseina kad musu 4 asmenu seimos pajamos 1050lt. ar priklauso kokia nors pasalpa? aciu
Atsakyti