Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(..simutea.. @ 2009 04 15, 14:11)
Žinau žinau. Niu reiks pabandyti..

siaip jei slogyte tikrai labai kamuoja ir jau ilgai laikosi, gal pasitarkite su gydytoju, padarys kraujo tyrimuka, paziures ar nieko rimciau nera, o gal vaikui alergija unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes 4u.gif Iskilo problemyte,sloguoja mano maziuke,nusprendziau duoti sinupreta,bet paskaiciau info lapeli-parasyta,kad ji atidarius galima laikyt 6men,o musiskis atidarytas tikrai seniau.Tai nezinau,ar jis dar tinkamas vartot?! g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 15, 15:15)
siaip jei slogyte tikrai labai kamuoja ir jau ilgai laikosi, gal pasitarkite su gydytoju, padarys kraujo tyrimuka, paziures ar nieko rimciau nera, o gal vaikui alergija unsure.gif

O mano mergytei sloga atsiranda,kai dantukai kalas verysad.gif Tai va jau antra savaite yra,bet nosis neuzgulta..
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2009 04 16, 21:38)
Sveikos,mamytes 4u.gif Iskilo problemyte,sloguoja mano maziuke,nusprendziau duoti sinupreta,bet paskaiciau info lapeli-parasyta,kad ji atidarius galima laikyt 6men,o musiskis atidarytas tikrai seniau.Tai nezinau,ar jis dar tinkamas vartot?! g.gif  g.gif  g.gif


gal nerizikuok 4u.gif
QUOTE(Donata444 @ 2009 04 16, 21:43)
O mano mergytei sloga atsiranda,kai dantukai kalas verysad.gif Tai va jau antra savaite yra,bet nosis neuzgulta..

svarbu kad mazyte gerai jaucias, svarbu higiena ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2009 04 16, 20:38)
Sveikos,mamytes 4u.gif Iskilo problemyte,sloguoja mano maziuke,nusprendziau duoti sinupreta,bet paskaiciau info lapeli-parasyta,kad ji atidarius galima laikyt 6men,o musiskis atidarytas tikrai seniau.Tai nezinau,ar jis dar tinkamas vartot?! g.gif  g.gif  g.gif

Vaistus galima vartoti 6men. po atidarymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2009 04 19, 22:21)
Vaistus galima vartoti 6men. po atidarymo 4u.gif

as irgi ka tik perskaiciau lapeli.
bet jie irgi idomus vaistai tinka 3 metus, bet galioja 6 menesius po pirmo atidarymo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 19, 21:27)
as irgi ka tik perskaiciau lapeli.
bet jie irgi idomus vaistai tinka 3 metus, bet galioja 6 menesius po pirmo atidarymo cool.gif

Tai vat doh.gif

Musu slogyte tesesi apie gera menesi, kai tik pradejom i eiti i darziuka. Ploviau Humeriu, lasinau Vibrocili, gerem Actifeda, paskui Sinupreta - ir nieko. Paskui komplikavosi i ausu uzdegima ir galiausiai-plauciu uzdegimas. Ligoninej adrenalinu gyde, bet vis tiek isejom su slogyte, kol galiausiai musu gyd. israse gaminama Protargoli, super, kelios dienos ir praejo smile.gif Net nesitiki, bet taip dziaugiuosi, kad pagaliau issigydem.
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2009 04 19, 23:23)
Tai vat doh.gif

Musu slogyte tesesi apie gera menesi, kai tik pradejom i eiti i darziuka. Ploviau Humeriu, lasinau Vibrocili, gerem Actifeda, paskui Sinupreta - ir nieko. Paskui komplikavosi i ausu uzdegima ir galiausiai-plauciu uzdegimas. Ligoninej adrenalinu gyde, bet vis tiek isejom su slogyte, kol galiausiai musu gyd. israse gaminama Protargoli, super, kelios dienos ir praejo smile.gif Net nesitiki, bet taip dziaugiuosi, kad pagaliau issigydem.

o gal netycia zinote ar ta vaistuka pagamintu be receptuko g.gif
nes mes is darzelio pastoviai parsinesam slogyt manau reikia ir man uzsiimti, nes tais vaistais tai tik apmalsina unsure.gif bet neisgydo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 20, 11:18)
o gal netycia zinote ar ta vaistuka pagamintu be receptuko g.gif
nes mes is darzelio pastoviai parsinesam slogyt manau reikia ir man uzsiimti, nes tais vaistais tai tik apmalsina unsure.gif  bet neisgydo doh.gif

Pagamintų mirksiukas.gif
Atsakyti
reikes bandyt, nes kazkada mums irgi buvo israse gaminamu nueme kaip ranka, bet pavadinimo tai neisiminiau blush2.gif
dabar jau uzsirasiau bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti