Įkraunama...
Įkraunama...

Mano silpnybė :)

Plaukų priežiūros priemonėms neatsispiriu.
Atsakyti
Kvepalai ir nagų lakai man neleidžia ramiai gyventi biggrin.gif
Atsakyti
seseliai, lupu blizgesiai ir nagu lakai doh.gif
Atsakyti
viskas kas tepama ant lūpų. porai metų turimų priemonių pakaktų doh.gif

---------------
BALSUOKIME user posted image
Atsakyti
Jei kalbama apie tokias silpnybes, kai perki perki ir vis mažai, tai tokių silpnybių neturiu kas liečia kosmetiką. Maximum 2, na gerai, 3 tos pačios paskirties priemonės. Toliau jau suprantu, kad turimų pakanka, pabaigsiu, tada ir pirksiu naują priemonę. Blogiausiu atveju perleisiu kažkam kitam, bet jokiu būdu nekaupsiu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 11 birželio 2012 - 11:40
nuolaida kosmetikai smile.gif jei pamatau nebloga nuolaida perku nors nebutinai man to daikto reikia (be nuolaidos net greiciausiai nepirkciau).
Atsakyti
Negaliu ramiai praeit pro įvairius losjonus kūnui, plaukų priežiūros priemones, blizgesius lūpoms. unsure.gif O jeigu dar gera akcija pasitaikys, tai jau aš nebegalvoju, o perku schmoll.gif
Atsakyti
Veido prieziuros priemones doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lakai.. ir svarbiausia kai uzsinoriu kokios spalvos, kad ir nusiperku, bet paskui einu ir vel ziuriu ziuriu ziuriu.. galiu ir nusipikrt kokia panasia spalva, kai uzsikabliuoju ant vienos! doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš mąsčiau mąsčiau ir nusprendžiau, kad ant visų higienos priemonių, dekoratyvinės kosmetikos turiu silpnybę. Tada pagalvojau, ko turiu daugiausiai, tai kaip didžiausią silpnybę galėčiau išskirti plaukų priežiūros priemones ir krempudras ax.gif
Atsakyti
kvepalai didziausia silpnybe su kuria kovoju biggrin.gif o siaip tai plauku prieziuros kaukesa liejukai mano silpnybe. bigsmile.gif
Atsakyti
Man turbut periodais silpnybes eina - kartais atrodo, kad kiekvieno kuno kremo/losjono/sviesto reikia, kartais visus veido prausiklius susipirkt norisi, dar kitais kartais nepraeinu pro jokia lupu priemone 4u.gif Va dabar uzejus laku manija - nu atrodo vos ne kiekvieno reikia doh.gif

Nors bandau kovot su pirkimais ir silpnybej vesdama noru saraseli - tada esu tikra, kad neuzmirsiu koks kvapas/atspalvis kazkokio produkto buvo ir bunu rami, kad prieisiu iki jo kazkada. Uztai taip beeinant buna, kad ir is prekybos kazka isima, ir persigalvoji, dingsta noras ir pan. - va ir isvengiu kai kuriu silpnybiu.... ax.gif

QUOTE(taša @ 2012 06 12, 22:00)
lakai.. ir svarbiausia kai uzsinoriu kokios spalvos, kad ir nusiperku, bet paskui einu ir vel ziuriu ziuriu ziuriu.. galiu ir nusipikrt kokia panasia spalva, kai uzsikabliuoju ant vienos! doh.gif  doh.gif


drinks_cheers.gif Man buvo, kad pora kartu ir ta pacia jau turima spalva nusipirkau doh.gif Tai gerai, kad be problemu galima grazint. O siaip daznokai buna apziurineju kokia kosmetika, imu patinkancia spalva ir tada tik pamatau, kad tokia jau turiu namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 13 birželio 2012 - 03:58